zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoHTal 8+voorwedstrijd 2[5]06:53,742e
Pim Scheiberlich
ARGArgoDTal 8+voorwedstrijd 3[3]07:41,142e
Femke Weerdenburg
ARGArgoDTal 4*voorwedstrijd 2[4]08:18,921e
Lois Vangangelt
ARGArgoHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]06:56,152e
Reinder Droppers
ARGArgoDEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:52,282e
Isabelle van Doorn
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:12,986e
Pibbe Dirkson
ARGArgo/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:10,374e
Victor de Vos
ARGArgoDG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:20,033e
Carolien Tigelaar
ARGArgoDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:47,133e
Aranka Windmeijer
ARGArgo 2LHG 2-voorwedstrijd 1[5]07:42,803e
TIm Janssen
ARGArgo 3LHG 2-voorwedstrijd 2[5]07:33,123e
Joren Satter
ARGArgoHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:40,104e
Daan Jordaan
ARGArgoHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:10,085e
Mark Sinke
ARGArgoLHEj 8+voorwedstrijd 2[8]06:19,557e
Ruben Hemler
ARGArgoHTal 8+A-finale[2]06:38,853e
Pim Scheiberlich
ARGArgoDTal 8+A-finale[7]07:30,864e
Femke Weerdenburg
ARGArgoDTal 4*A-finale[4]07:55,301e
Lois Vangangelt
ARGArgoHDev 2xA-finale[3]06:42,882e
Reinder Droppers
ARGArgoDEj 4+A-finale[3]07:42,223e
Isabelle van Doorn
ARGArgoDG 1xA-finale[2]08:03,232e
Carolien Tigelaar
ARGArgoLDB 2xA-finale[8]08:09,487e
Sophie Kemme
ARGArgo/TritonLHDev 2xA-finale[1]07:03,287e
Victor de Vos
ARGArgoDDev 2xA-finale[7]07:33,685e
Aranka Windmeijer
ARGArgo 3LHG 2-A-finale[2]07:23,763e
Joren Satter
ARGArgo 2LHG 2-A-finale[7]07:33,716e
TIm Janssen
ARGArgo/ThêtaDE 2+A-finale[2]08:55,223e
Lisa van Heyningen
OKEOkeanos/Argo 2HE 4-A-finale[4]06:26,253e
Luuk Achterberg

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoHGb 4-voorwedstrijd 1[6]07:23,383e
Daan Jordaan
ARGArgo/ZwolscheLDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]08:47,693e
Laura Oosterbroek
ARGArgo 1LDGb 2xvoorwedstrijd 2[8]09:03,224e
Donna Algra
ARGArgoHG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:49,254e
Reinder Droppers
ARGArgoHE 2- NSKvoorwedstrijd 1[3]07:23,792e
Tijmen van Rietbergen
THEThêta/ArgoDG 2xvoorwedstrijd 3[6]08:04,051e
Lisa van Heyningen
ARGArgo 2DB 2xvoorwedstrijd 2[3]08:18,725e
Sophie Kemme
ARGArgo 1DB 2xvoorwedstrijd 3[5]07:57,411e
Aranka Windmeijer
PHOPhocas/ArgoDB 8+voorwedstrijd 1[5]07:25,114e
Iris van Heerwaarden
ARGArgoDB 8+voorwedstrijd 1[8]07:21,353e
Pibbe Dirkson
ARGArgoHGb 4-A-finale[8]06:51,376e
Daan Jordaan
ARGArgoLHG 4+A-finale[5]07:10,224e
Ruben Hemler
ARGArgoHE 2- NSKA-finale[7]06:57,472e
Tijmen van Rietbergen
THEThêta/ArgoDG 2xA-finale[5]07:31,381e
Lisa van Heyningen
ARGArgoDB 4+A-finale[2]07:43,302e
Isabelle van Doorn
ARGArgoHB 8+A-finale[4]06:09,476e
Mark Sinke
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finale[8]05:51,691e
Jan Lankhorst
ARGArgo/TritonLHB 2xA-finale[4]06:56,231e
Victor de Vos
ARGArgoLHB 2xA-finale[6]07:11,906e
Chris Congleton
ARGArgo 1DB 2xA-finale[5]07:36,171e
Aranka Windmeijer
AEGAegir/ArgoHE 4xA-finale[6]06:21,804e
Reinder Droppers
ARGArgo 1LHB 4+A-finale[5]07:00,402e
Joren Satter
ARGArgo 2LHB 4+A-finale[7]07:09,963e
Douwe Draisma
ARGArgoDB 8+A-finale[8]07:05,796e
Pibbe Dirkson