zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITritonHTal 8+voorwedstrijd 2za 08:07[7]
Roán Gobits
TRITritonDTal 8+voorwedstrijd 1za 08:21[3]
Esmée Brave
TRITritonDTal 4*voorwedstrijd 2za 08:49[2]
Verona Schrijvers
TRITritonHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:00[7]
Casper van der Steen
PROProteus/Vidar/TritonDEj 8+voorwedstrijd 1za 09:25[5]
Merel Flinsenberg
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:30[8]
Marie de Munck
ARGArgo/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[4]
Victor de Vos
TRITriton 1LDG 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[2]
Merel Kraak
TRITriton 3LDG 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[6]
Fieke Verhaaf
TRITriton 2LDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:05[5]
Agnès Lanooij
PELPelargos/TritonDDev 2xvoorwedstrijd 1za 11:10[2]
Lianne Damink
TRITritonLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:25[4]
Lisette Regelink
TRITriton/LeytheHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:55[6]
Pieter van Veen
VIDVidar/TritonHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:05[6]
Jasper van der Gaag
PELPelargos/TritonDG 2-voorwedstrijd 2za 13:20[4]
Mieke van Heeringen
TRITriton/ProteusLHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:30[5]
Max Gompel
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:35[7]
Steven Bos
PHOPhocas/TritonDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:15[3]
Pleun Santerse
SKASkadi/TritonDDev 4-voorwedstrijd 2za 14:20[3]
Marit de Jonge
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:30[7]
Martijn van Beusekom
SKASkadi/TritonHE 2xA-finaleza 14:55[4]
Ben van Brussel
ORCOrca/TritonHE 2xA-finaleza 14:55[5]
Vincent Goris
TRITritonHTal 8+A-finaleza 15:02[7]
Roán Gobits
TRITritonHDev 2xA-finaleza 15:20[5]
Casper van der Steen
TRITritonDEj 8+A-finaleza 15:40[8]
Marie de Munck
OKEOkeanos/TritonLDB 2xA-finaleza 15:55[5]
Emma de Fraiture
ARGArgo/TritonLHDev 2xA-finaleza 16:00[1]
Victor de Vos
TRITriton 1LDG 1xA-finaleza 16:15[2]
Merel Kraak
TRITriton 3LDG 1xA-finaleza 16:15[6]
Fieke Verhaaf
PELPelargos/TritonDDev 2xA-finaleza 16:20[1]
Lianne Damink
GYAGyas/TritonDE 2xA-finaleza 16:25[4]
Femke van de Vliet
TRITriton/Willem IIIDE 2xA-finaleza 16:25[7]
Mette Beugelsdijk
TRITritonLDEj 4*A-finaleza 16:30[7]
Lisette Regelink
TRITriton/VikingHG 4xA-finaleza 16:35[3]
Jakub Grabmuller
TRITritonDE 2+A-finaleza 17:25[6]
Eva Simkens
TRITriton/LeytheHDev 4-A-finaleza 17:40[6]
Pieter van Veen
PELPelargos/TritonDG 2-A-finaleza 17:45[5]
Mieke van Heeringen
TRITriton/ProteusLHDev 4-A-finaleza 17:50[6]
Max Gompel
TRITritonLDG 4xA-finaleza 18:00[5]
Fieke Verhaaf
TRITritonHEj 8+A-finaleza 18:05[4]
Steven Bos
SKASkadi/TritonDDev 4-A-finaleza 18:15[6]
Marit de Jonge
TRITritonLHEj 8+A-finaleza 18:25[3]
Martijn van Beusekom

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITriton 1HE 1x NSKvoorwedstrijd 2zo 08:46[5]
Harold Langen
TRITritonLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:15[6]
Emma de Fraiture
TRITriton 1LDE 1x NSKvoorwedstrijd 1zo 09:43[7]
Merel Kraak
TRITriton 2LDE 1x NSKvoorwedstrijd 2zo 09:47[6]
Agnès Lanooij
TRITritonLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:55[8]
Joshua Zacharioudakis
TRITritonDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:11[8]
Florentine Timmenga
TRITritonLHGb 4-voorwedstrijd 1zo 10:26[4]
Max Gompel
PHOPhocas/TritonDG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[4]
Pleun Santerse
TRITritonDG 4+voorwedstrijd 2zo 10:56[6]
Eline van Marle
TRITritonHG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:21[5]
Casper van der Steen
SKASkadi/TritonHG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:21[7]
Ben van Brussel
TRITritonHB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:11[5]
Steven Bos
TRITritonHB 4+voorwedstrijd 3zo 13:31[6]
Casper van der Steen
TRITriton/ProteusHE 8+ NSKvoorwedstrijd 2zo 13:41[5]
Maarten van Blokland
TRITriton/LeytheHE 8+voorwedstrijd 2zo 13:41[7]
Pieter van Veen
TRITriton 1DB 8+voorwedstrijd 1zo 14:26[4]
Marie de Munck
TRITriton 2DB 8+voorwedstrijd 2zo 14:31[7]
Isis Meruma
PHOPhocas/Saurus/TritonDE 8+voorwedstrijd 2zo 14:41[4]
Pleun Santerse
TRITritonLDG 2xA-finalezo 15:01[5]
Fieke Verhaaf
TRITriton 1HE 1x NSKA-finalezo 15:09[5]
Harold Langen
TRITritonLDB 1xA-finalezo 15:23[4]
Emma de Fraiture
TRITritonDE 1x NSKA-finalezo 15:32[6]
Eva Simkens
TRITritonDB 1xA-finalezo 15:44[7]
Florentine Timmenga
SKASkadi/TritonDG 4-A-finalezo 15:54[6]
Marit de Jonge
TRITritonLHGb 4-A-finalezo 15:59[5]
Max Gompel
TRITritonLHG 4+A-finalezo 16:09[8]
Hein Schreuder
ORCOrca/TritonLHG 2xA-finalezo 16:19[8]
Stijn Kanters
TRITritonHG 2xA-finalezo 16:24[4]
Casper van der Steen
SKASkadi/TritonHG 2xA-finalezo 16:24[6]
Ben van Brussel
PHOPhocas/TritonDG 4+A-finalezo 16:59[5]
Pleun Santerse
TRITritonDG 4+A-finalezo 16:59[6]
Eline van Marle
TRITritonHB 4+A-finalezo 17:34[5]
Casper van der Steen
TRITritonLHB 8+A-finalezo 17:44[5]
Martijn van Beusekom
TRITriton/LeytheHE 8+A-finalezo 17:54[7]
Pieter van Veen
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finalezo 17:59[8]
Jan Lankhorst
NERNereus/Triton/Willem IIILDE 4xA-finalezo 18:04[4]
Mette Beugelsdijk
NERNereus/TritonLDE 4xA-finalezo 18:04[8]
ilse Feenstra
ARGArgo/TritonLHB 2xA-finalezo 18:14[4]
Victor de Vos
TRITriton 1DB 8+A-finalezo 18:39[6]
Marie de Munck