Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
LTU108Latymer Upper School Boat Club BJ15G 4x+Time Trial07:16.2712th
Buckley Sophia
LTU114Latymer Upper School Boat Club AJ15G 4x+Time Trial07:10.377th
Amber Horley
LTU132Latymer Upper School Boat Club AJ14G 8x+ 2Time Trial08:04.7510th
Matilda VIEZZOLI
LTU140Latymer Upper School Boat Club BJ14G 8x+ 2Time Trial07:31.756th
Sasha WATKINS
LTU152Latymer Upper School Boat Club AJ15G 4+Time Trial07:56.6213th
Laila Denscombe
LTU211Latymer Upper School Boat ClubJ14G 8x+ 1Time Trial07:03.765th
Zara Burgess
LTU283Latymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 2Time Trial07:11.1511th
Jaime Chueca
LTU301Latymer Upper School Boat Club BJ14 8x+ 2Time Trial07:14.4414th
Alex REES
LTU353Latymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 1Time Trial06:24.925th
Caspar Robertson
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15G 4x+Semifinal A/B 1[6]07:29.654th
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club BJ15G 4x+Semifinal A/B 2[7]07:44.626th
Buckley Sophia
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15G 4+Final C[5]08:23.041st
Laila Denscombe
LTULatymer Upper School Boat Club BJ14 8x+ 2Final C[4]07:18.741st
Alex REES
LTULatymer Upper School Boat Club BJ15G 4x+Final B[2]07:55.815th
Buckley Sophia
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15G 4x+Final B[5]07:42.433rd
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club AJ14G 8x+ 2Final B[3]08:32.124th
Matilda VIEZZOLI
LTULatymer Upper School Boat Club BJ14G 8x+ 2Final A[7]07:58.356th
Sasha WATKINS
LTULatymer Upper School Boat ClubJ14G 8x+ 1Final A[7]07:32.275th
Zara Burgess
LTULatymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 2Final B[7]--6th
Jaime Chueca
LTULatymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 1Final A[7]07:12.356th
Caspar Robertson

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
LTU14Latymer Upper School Boat ClubJ15 8+Time Trial06:08.349th
Tom Scott
LTU54Latymer Upper School Boat Club AJ15 G8+Time Trial06:52.416th
Amber Horley
LTU73Latymer Upper School Boat Club AJ16 4+Time Trial06:42.196th
Charles Orton
LTU94Latymer Upper School Boat Club AJ15 2nd 8+Time Trial06:28.9010th
Tom Kerley
LTU97Latymer Upper School Boat Club BJ15 2nd 8+Time Trial06:58.6118th
Sammi Kylani
LTU283Latymer Upper School Boat Club ANon-Ch 4+Time Trial06:46.6213th
James Harrison
LTU308Latymer Upper School Boat Club ACh G8+Time Trial06:23.762nd
Mia Andersen
LTU312Latymer Upper School Boat Club AG2nd 8+Time Trial06:38.139th
Bella Scavazza-Murphy
LTU364Latymer Upper School Boat Club ACh 8+Time Trial05:36.659th
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat ClubJ15 8+Semifinal A/B 2[7]06:34.835th
Tom Scott
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 G8+Semifinal A/B 1[6]07:18.975th
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 2nd 8+Semifinal A/B 1[7]06:51.155th
Tom Kerley
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G8+Semifinal A/B 1[4]06:42.831st
Mia Andersen
LTULatymer Upper School Boat Club AG2nd 8+Semifinal A/B 2[2]07:00.796th
Bella Scavazza-Murphy
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 8+Semifinal A/B 2[2]05:56.666th
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat ClubJ15 8+Final B[3]06:33.764th
Tom Scott
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 G8+Final B[6]07:17.642nd
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club AJ16 4+Final A[2]07:04.796th
Charles Orton
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 2nd 8+Final B[3]06:56.054th
Tom Kerley
LTULatymer Upper School Boat Club AG2nd 8+Final B[3]07:01.582nd
Bella Scavazza-Murphy
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G8+Final A[5]06:41.604th
Mia Andersen
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 8+Final B[6]06:08.537th
Thomas De Meeûs d'Argenteuil

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
LTU149Latymer Upper School Boat Club AJ16G 2xTime Trial08:06.5821st
Ellie Bell
LTU281Latymer Upper School Boat Club AJ16G 4xTime Trial07:02.973rd
Caroline Rijkse
LTU316Latymer Upper School Boat Club BCh G4-Time Trial07:26.568th
Grace Lloyd
LTU318Latymer Upper School Boat Club ACh G4-Time Trial07:01.962nd
Selena Jones
LTU329Latymer Upper School Boat Club AChG 4xTime Trial06:54.889th
Madeline Lloyd
LTU369Latymer Upper School Boat Club ACh4-Time Trial06:10.848th
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTU383Latymer Upper School Boat Club ACh 4+Time Trial06:37.8712th
Saami Tajeddin
LTULatymer Upper School Boat Club AJ16G 4xSemifinal A/B 1[5]07:21.552nd
Caroline Rijkse
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G4-Semifinal A/B 1[6]07:15.911st
Selena Jones
LTULatymer Upper School Boat Club BCh G4-Semifinal A/B 2[3]07:36.885th
Grace Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club AChG 4xSemifinal A/B 2[2]07:11.465th
Madeline Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club ACh4-Semifinal A/B 2[2]06:32.965th
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 4+Semifinal A/B 2[3]06:47.514th
Saami Tajeddin
LTULatymer Upper School Boat Club AJ16G 4xFinal A[4]07:14.665th
Caroline Rijkse
LTULatymer Upper School Boat Club BCh G4-Final B[4]07:39.463rd
Grace Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G4-Final A[6]07:12.644th
Selena Jones
LTULatymer Upper School Boat Club AChG 4xFinal B[3]07:03.012nd
Madeline Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club ACh4-Final B[3]06:28.776th
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 4+Final A[1]06:53.028th
Saami Tajeddin