Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracetimelane
LTU108Latymer Upper School Boat Club BJ15G 4x+Time TrialFri, 10:20
Buckley Sophia
LTU114Latymer Upper School Boat Club AJ15G 4x+Time TrialFri, 10:20
Amber Horley
LTU132Latymer Upper School Boat Club AJ14G 8x+ 2Time TrialFri, 10:45
Matilda VIEZZOLI
LTU140Latymer Upper School Boat Club BJ14G 8x+ 2Time TrialFri, 10:45
Sasha WATKINS
LTU152Latymer Upper School Boat Club AJ15G 4+Time TrialFri, 11:05
Laila Denscombe
LTU211Latymer Upper School Boat ClubJ14G 8x+ 1Time TrialFri, 12:00
Zara Burgess
LTU283Latymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 2Time TrialFri, 13:10
Jaime Chueca
LTU301Latymer Upper School Boat Club BJ14 8x+ 2Time TrialFri, 13:10
Alex REES
LTU353Latymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 1Time TrialFri, 13:55
Caspar Robertson
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15G 4x+Semifinal A/B 1Fri, 15:07[6]
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club BJ15G 4x+Semifinal A/B 2Fri, 15:13[7]
Buckley Sophia
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15G 4+Final CFri, 16:01[5]
Laila Denscombe
LTULatymer Upper School Boat Club BJ14 8x+ 2Final CFri, 16:25[4]
Alex REES
LTULatymer Upper School Boat Club BJ15G 4x+Final BFri, 16:55[2]
Buckley Sophia
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15G 4x+Final BFri, 16:55[5]
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club AJ14G 8x+ 2Final BFri, 17:07[3]
Matilda VIEZZOLI
LTULatymer Upper School Boat Club BJ14G 8x+ 2Final AFri, 17:13[7]
Sasha WATKINS
LTULatymer Upper School Boat ClubJ14G 8x+ 1Final AFri, 17:49[7]
Zara Burgess
LTULatymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 2Final BFri, 18:07[7]
Jaime Chueca
LTULatymer Upper School Boat Club AJ14 8x+ 1Final AFri, 18:37[7]
Caspar Robertson

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracetimelane
LTU14Latymer Upper School Boat ClubJ15 8+Time TrialSat, 08:00
Tom Scott
LTU54Latymer Upper School Boat Club AJ15 G8+Time TrialSat, 08:20
Amber Horley
LTU73Latymer Upper School Boat Club AJ16 4+Time TrialSat, 08:50
Charles Orton
LTU94Latymer Upper School Boat Club AJ15 2nd 8+Time TrialSat, 08:55
Tom Kerley
LTU97Latymer Upper School Boat Club BJ15 2nd 8+Time TrialSat, 08:55
Sammi Kylani
LTU283Latymer Upper School Boat Club ANon-Ch 4+Time TrialSat, 11:20
James Harrison
LTU308Latymer Upper School Boat Club ACh G8+Time TrialSat, 11:30
Mia Andersen
LTU312Latymer Upper School Boat Club AG2nd 8+Time TrialSat, 11:30
Bella Scavazza-Murphy
LTU364Latymer Upper School Boat Club ACh 8+Time TrialSat, 12:05
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat ClubJ15 8+Semifinal A/B 2Sat, 13:11[7]
Tom Scott
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 G8+Semifinal A/B 1Sat, 13:17[6]
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 2nd 8+Semifinal A/B 1Sat, 13:29[7]
Tom Kerley
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G8+Semifinal A/B 1Sat, 14:53[4]
Mia Andersen
LTULatymer Upper School Boat Club AG2nd 8+Semifinal A/B 2Sat, 14:59[2]
Bella Scavazza-Murphy
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 8+Semifinal A/B 2Sat, 15:23[2]
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat ClubJ15 8+Final BSat, 15:29[3]
Tom Scott
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 G8+Final BSat, 15:53[6]
Amber Horley
LTULatymer Upper School Boat Club AJ16 4+Final ASat, 16:11[2]
Charles Orton
LTULatymer Upper School Boat Club AJ15 2nd 8+Final BSat, 16:17[3]
Tom Kerley
LTULatymer Upper School Boat Club AG2nd 8+Final BSat, 18:16[3]
Bella Scavazza-Murphy
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G8+Final ASat, 18:22[5]
Mia Andersen
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 8+Final BSat, 18:52[6]
Thomas De Meeûs d'Argenteuil

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracetimelane
LTU149Latymer Upper School Boat Club AJ16G 2xTime TrialSun, 09:00
Ellie Bell
LTU281Latymer Upper School Boat Club AJ16G 4xTime TrialSun, 09:50
Caroline Rijkse
LTU316Latymer Upper School Boat Club BCh G4-Time TrialSun, 10:05
Grace Lloyd
LTU318Latymer Upper School Boat Club ACh G4-Time TrialSun, 10:05
Selena Jones
LTU329Latymer Upper School Boat Club AChG 4xTime TrialSun, 10:20
Madeline Lloyd
LTU369Latymer Upper School Boat Club ACh4-Time TrialSun, 10:40
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTU383Latymer Upper School Boat Club ACh 4+Time TrialSun, 10:50
Saami Tajeddin
LTULatymer Upper School Boat Club AJ16G 4xSemifinal A/B 1Sun, 13:26[5]
Caroline Rijkse
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G4-Semifinal A/B 1Sun, 13:38[6]
Selena Jones
LTULatymer Upper School Boat Club BCh G4-Semifinal A/B 2Sun, 13:44[3]
Grace Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club AChG 4xSemifinal A/B 2Sun, 13:56[2]
Madeline Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club ACh4-Semifinal A/B 2Sun, 14:08[2]
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 4+Semifinal A/B 2Sun, 14:20[3]
Saami Tajeddin
LTULatymer Upper School Boat Club AJ16G 4xFinal ASun, 16:20[4]
Caroline Rijkse
LTULatymer Upper School Boat Club BCh G4-Final BSun, 16:26[4]
Grace Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club ACh G4-Final ASun, 16:32[6]
Selena Jones
LTULatymer Upper School Boat Club AChG 4xFinal BSun, 16:38[3]
Madeline Lloyd
LTULatymer Upper School Boat Club ACh4-Final BSun, 16:50[3]
Thomas De Meeûs d'Argenteuil
LTULatymer Upper School Boat Club ACh 4+Final ASun, 17:08[1]
Saami Tajeddin