Fri, 10:20 - Race 102 - J15G 4x+ Time Trial

12 fastest => SAB, 13 - 18 => FC

pos.codecrew
stroke
number400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
qualification
1.STKTrentham Boat Club A12101:25.09(1)--05:06.57(3)06:58.26(1)SAB
 Meredith Oakes01:51.69
2.WYJWycliffe Junior Rowing Club102----05:02.64(2)07:03.45(2)SAB
 Eva Fletcher02:00.81+5.19
3.MHDMaidenhead Rowing Club A109------07:03.82(3)SAB
 Amelia Carpenter+5.56
4.MARMarlow Rowing Club A130----05:13.15(5)07:08.36(4)SAB
 Nell Cobbold01:55.21+10.10
5.NUNNottingham and Union Rowing Club A7301:27.86(4)----07:08.39(5)SAB
 Ruby Penn+10.13
6.HENHenley Rowing Club A78----05:15.39(6)07:08.44(6)SAB
 Laoise O'Donohue01:53.05+10.18
7.LTULatymer Upper School Boat Club A11401:25.94(2)--05:15.43(7)07:10.37(7)SAB
 Amber Horley01:54.94+12.11
8.HEDHeadington School Oxford Boat Club A12401:28.12(6)--05:16.66(8)07:12.43(8)SAB
 Hope Tait01:55.77+14.17
9.ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland A99------07:13.12(9)SAB
 Martha McBrien+14.86
10.ROSRoss Rowing Club11001:30.36(13)----07:13.33(10)SAB
 Emily Hermon+15.07
11.RDGReading Rowing Club84------07:15.62(11)SAB
 Scarlett Maleham +17.36
12.LTULatymer Upper School Boat Club B108------07:16.27(12)SAB
 Buckley Sophia+18.01
13.SWPSir William Perkins's School Rowing Club A12701:28.71(9)--05:22.27(10)07:17.27(13)FC
 Mary O'Donnell01:55.00+19.01
14.TRFTrafford Rowing Club12801:29.14(10)--05:22.32(11)07:18.07(14)FC
 Cara Loates01:55.75+19.81
15.TSSTideway Scullers School B10001:27.32(3)--05:21.99(9)07:19.65(15)FC
 Marnie Skeates01:57.66+21.39
16.CLDClydesdale Amateur Rowing Club8301:28.26(7)----07:19.85(16)FC
 Fiona Morrison+21.59
17.BAEBarn Elms Rowing Club12901:31.43(19)--05:25.40(12)07:21.89(17)FC
 Georgiana Hillier01:56.49+23.63
18.SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club A9701:28.62(8)--03:07.56(1)07:22.56(18)FC
 Isabelle Thomassen04:15.00+24.30
19.CHECheltenham College Boat Club82------07:24.00(19)
 Annabel Cane+25.74
20.SWPSir William Perkins's School Rowing Club C12501:32.61(25)--05:28.90(15)07:25.90(20)
 Heidi Mayne01:57.00+27.64
21.CCSClaires Court School Boat Club11601:31.08(17)--05:29.18(16)07:26.13(21)
 Felicity Kinsey01:56.95+27.87
22.GUIGuildford Rowing Club A69------07:26.19(22)
 Francesca Morland+27.93
23.SWPSir William Perkins's School Rowing Club B7401:31.16(18)--05:28.31(14)07:26.44(23)
 Amber David01:58.13+28.18
24.MHDMaidenhead Rowing Club B11701:28.11(5)----07:26.60(24)
 Poppy Lydia Jaminson +28.34
25.SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club10101:31.67(20)----07:27.66(25)
 Poppy Mclean-Inglis+29.40
26.WTNWarrington Rowing Club A9401:30.70(16)----07:29.69(26)
 Emilia McMonagle+31.43
27.FULFulham Reach Boat Club A8801:30.51(15)----07:29.88(27)
 Amy Brockway+31.62
28.KGSKingston Grammar School Boat Club A10301:30.17(11)--05:30.01(17)07:30.55(28)
 Ifeyinka Dombrowsky02:00.54+32.29
29.NOWNorthwich Rowing Club8001:32.30(23)----07:30.99(29)
 Lily Fisher+32.73
30.WBKWalbrook Rowing Club A76------07:31.02(30)
 Annalisa Janss Lafond+32.76
31.BCBBideford College Boat Club A11901:31.78(21)----07:32.06(31)
 Sophie Evans+33.80
32.GRNGrange School (Hartford),The Rowing Club12001:30.45(14)----07:33.85(32)
 Ella Smith+35.59
33.QASQueen Anne's Boat Club A9601:33.01(27)----07:34.50(33)
 Pandora Dabliz+36.24
34.ABVA.B. Severn Boat Club A9001:30.34(12)----07:34.52(34)
 Ciara Lynch +36.26
35.KSWKings School Worcester, The, Boat Club B12201:33.14(28)--05:34.11(18)07:34.99(35)
 Eleanor Hill02:00.88+36.73
36.KSWKings School Worcester, The, Boat Club A7701:32.12(22)----07:36.14(36)
 Alice Clarke+37.88
37.WHSWimbledon High School Boat Club A9501:33.38(31)----07:36.18(37)
 Beatrice Frediani+37.92
38.COXCity of Oxford Rowing Club A8701:34.26(35)----07:36.61(38)
 Anna Grunewald+38.35
39.GLRGloucester Rowing Club B9101:33.32(30)--05:25.89(13)07:37.35(39)
 Julia Kalap02:11.46+39.09
40.HINHinksey Sculling School11101:32.87(26)--05:37.33(19)07:37.90(40)
 Alice Channon02:00.57+39.64
41.MOSMossbourne Rowing Academy A10701:35.12(38)----07:38.07(41)
 Mia Smerdon+39.81
42.BRYBryanston School Boat Club A11801:32.46(24)--05:37.46(20)07:40.27(42)
 Finn Searle02:02.81+42.01
43.TKCTeam Keane Sculling School A105------07:41.24(43)
 Sophie Bussell+42.98
44.BMSBedford Modern School Boat Club9801:34.23(34)--05:38.63(21)07:42.17(44)
 Lily Brittain02:03.54+43.91
45.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club B9301:33.18(29)----07:43.23(45)
 Charlotte Arculus+44.97
46.SUAStratford-upon-Avon Boat Club11501:34.44(36)--05:39.87(22)07:43.65(46)
 Sophie Elstone02:03.78+45.39
47.TWKTwickenham Rowing Club A6601:34.15(33)----07:45.84(47)
 Hannah Lloyd+47.58
48.WRGRoyal Grammar School Worcester Boat Club71------07:49.18(48)
 Zara Povey+50.92
49.KGSKingston Grammar School Boat Club B10601:37.30(40)--05:48.64(24)07:54.84(49)
 Sasha Lacey02:06.20+56.58
50.GMSGreat Marlow School Boat Club6401:37.74(43)--05:06.72(4)07:56.00(50)
 Maisie Godbolt02:49.28+57.74
51.SPTSt Peter's School Boat Club A12301:34.67(37)--05:47.82(23)07:56.30(51)
 Hannah Gowland02:08.48+58.04
52.WRCWallingford Rowing Club72------07:57.24(52)
 Georgie Davis+58.98
53.TSSTideway Scullers School A11301:37.75(44)--05:51.14(25)07:57.67(53)
 Isabel Lamberton O'Neill02:06.53+59.41
54.KSEKings School Ely, The, Boat Club B6801:33.56(32)----07:58.15(54)
 Mia Gray+59.89
55.ZAPREnniskillen Royal Boat Club, Ireland B7501:36.30(39)----08:01.41(55)
 Jessica Johnston+1:03.15
56.SPGSt Pauls Girls School Boat Club A12601:37.88(45)--05:53.53(26)08:01.55(56)
 Abby Granholm02:08.02+1:03.29
57.ASLAmerican School In London Boat Club A67------08:01.63(57)
 Saskia Whitmoyer+1:03.37
58.SYDSydenham High School7901:37.44(41)----08:03.69(58)
 Jessica Lunt+1:05.43
59.SPTSt Peter's School Boat Club B8501:37.54(42)----08:04.73(59)
 Natasha Johnston+1:06.47
60.LYTLYR Tradesmen A70------08:10.00(60)
 Millie Hayes+1:11.74
61.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A10401:41.06(46)----08:15.37(61)
 Henrietta Fernandez+1:17.11
62.MNKMonkton Combe School Boat Club A8601:41.13(47)----08:18.17(62)
 Flora Carson+1:19.91
63.PANPangbourne College Boat Club A63------08:21.99(63)
 Tess Lewis+1:23.73
64.BCBBideford College Boat Club B8901:44.17(48)----08:24.56(64)
 Hazel Fowler+1:26.30
65.PANPangbourne College Boat Club B92------08:35.04(65)
 Scarlett Fryer+1:36.78
66.KSEKings School Ely, The, Boat Club A81----06:20.89(27)08:43.75(66)
 Emily Parsons02:22.86+1:45.49
67.SBTSurbiton High School Boat Club A112------08:45.95(67)
 Emily Peasey+1:47.69
68.GUIGuildford Rowing Club B6501:49.53(49)----08:46.79(68)
 Elin Williams+1:48.53