Sun, 09:00 - Race 306 - J16G 2x Time Trial

12 fastest => SAB

pos.codecrew
stroke
number400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
qualification
1.STKTrentham Boat Club A15501:33.22(8)03:38.29(5)05:35.25(3)07:33.19(1)SAB
 Megan Birnbacher02:05.0701:56.9601:57.94
2.HEDHeadington School Oxford Boat Club A16201:31.14(4)03:32.58(1)05:33.48(2)07:33.81(2)SAB
 Eleanor Giles02:01.4402:00.9002:00.33+0.62
3.ZAGHColeraine Grammar School, N.Ireland16501:33.12(7)03:35.56(3)05:38.46(6)07:35.21(3)SAB
 Rachel Bradley02:02.4402:02.9001:56.75+2.02
4.SESSt Edwards School Boat Club A153--03:51.23(19)05:37.20(4)07:36.28(4)SAB
 Isabel Llabres Diaz01:45.9701:59.08+3.09
5.KRCKingston Rowing Club A16301:32.43(6)03:35.54(2)05:37.58(5)07:36.76(5)SAB
 Jessica Martin02:03.1102:02.0401:59.18+3.57
6.SGCSt Georges College Boat Club A16001:34.45(11)--05:38.57(7)07:40.85(6)SAB
 Lila Priechenfried02:02.28+7.66
7.SWPSir William Perkins's School Rowing Club A14801:33.31(9)03:40.97(7)05:39.26(8)07:41.75(7)SAB
 Celia Crosbie02:07.6601:58.2902:02.49+8.56
8.BURBurway Rowing Club17201:26.25(3)03:37.34(4)05:27.90(1)07:42.84(8)SAB
 Eleanor Needham02:11.0901:50.5602:14.94+9.65
9.CNNCambridge 99 Rowing Club A14501:38.69(24)04:04.09(27)05:49.89(14)07:51.16(9)SAB
 Rosalyn Redley 02:25.4001:45.8002:01.27+17.97
10.EXEExeter Rowing Club Ltd15701:36.94(16)03:51.46(20)05:50.12(15)07:52.33(10)SAB
 Ella O'Brien02:14.5201:58.6602:02.21+19.14
11.KSWKings School Worcester, The, Boat Club15101:36.28(14)03:53.72(22)05:47.33(10)07:53.25(11)SAB
 Bea Beever02:17.4401:53.6102:05.92+20.06
12.TYNTyne Amateur Rowing Club15001:33.58(10)03:57.28(25)05:47.37(11)07:54.29(12)SAB
 Erin Temple02:23.7001:50.0902:06.92+21.10
13.SAHSacred Heart High School Rowing Club A16601:34.53(12)03:41.31(8)05:48.78(13)07:55.39(13)
 Emer Tesh02:06.7802:07.4702:06.61+22.20
14.TSSTideway Scullers School16401:31.56(5)03:39.46(6)05:47.91(12)07:56.18(14)
 Hannah Marwood02:07.9002:08.4502:08.27+22.99
15.WBKWalbrook Rowing Club A17401:35.66(13)03:42.07(9)05:44.28(9)07:57.00(15)
 Holly Youd02:06.4102:02.2102:12.72+23.81
16.HENHenley Rowing Club15201:37.52(22)03:48.62(13)05:54.19(17)07:57.41(16)
 Riley Butcher02:11.1002:05.5702:03.22+24.22
17.WLTWalton Rowing Club16101:37.44(20)03:46.19(11)05:54.50(18)07:57.98(17)
 Hannah Look02:08.7502:08.3102:03.48+24.79
18.SWPSir William Perkins's School Rowing Club B14101:37.51(21)03:45.09(10)05:51.03(16)07:58.10(18)
 Tess O'Donnell02:07.5802:05.9402:07.07+24.91
19.SAHSacred Heart High School Rowing Club B15401:40.49(25)04:12.96(28)05:57.36(21)08:01.61(19)
 Sarah O’Flaherty02:32.4701:44.4002:04.25+28.42
20.TRFTrafford Rowing Club15901:37.41(19)03:47.69(12)05:57.09(20)08:03.72(20)
 Rebekah Court02:10.2802:09.4002:06.63+30.53
21.LTULatymer Upper School Boat Club A14901:37.04(17)03:49.38(15)05:59.37(23)08:06.58(21)
 Ellie Bell02:12.3402:09.9902:07.21+33.39
22.ROSRoss Rowing Club15601:37.39(18)04:03.86(26)05:58.77(22)08:08.00(22)
 Ellie Lown02:26.4701:54.9102:09.23+34.81
23.KRCKingston Rowing Club B14401:36.87(15)03:48.94(14)06:00.14(24)08:08.16(23)
 Liveen Dosanjh02:12.0702:11.2002:08.02+34.97
24.HEDHeadington School Oxford Boat Club B17101:41.42(27)03:53.65(21)06:02.90(26)08:09.62(24)
 Phoebe Horan02:12.2302:09.2502:06.72+36.43
25.GMSGreat Marlow School Boat Club16701:38.60(23)03:49.65(16)06:01.72(25)08:10.15(25)
 Madeleine Jones02:11.0502:12.0702:08.43+36.96
26.SWBSir William Borlase's Gram Sch Boat Club17301:16.38(1)03:49.94(17)06:05.73(27)08:10.51(26)
 Ellie Harkin02:33.5602:15.7902:04.78+37.32
27.GLTGodolphin & Latymer School Boat Club A17001:19.65(2)03:53.96(23)05:56.37(19)08:10.98(27)
 Jasmine Rush02:34.3102:02.4102:14.61+37.79
28.BAEBarn Elms Rowing Club169--03:49.94(17)06:20.94(30)08:14.27(28)
 Valentina Levi02:31.0001:53.33+41.08
29.PANPangbourne College Boat Club A14201:41.02(26)03:55.17(24)06:09.99(28)08:20.73(29)
 Thea Barton02:14.1502:14.8202:10.74+47.54
30.PHSPutney High School Boat Club14701:42.67(28)04:17.64(29)06:17.00(29)08:31.18(30)
 Darcey Boyle02:34.9701:59.3602:14.18+57.99