Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKE87Aurianne PutsLDSB 1xtime-trial08:14,3414e
Okeanos
OKE130Mathijs OggelLHE 1xtime-trial07:10,619e
Okeanos
OKE159Jurgen ToennaerHE 1xtime-trial07:18,6921e
Okeanos
OKE200Okeanos/Willem IIIDE 2-time-trial07:24,0610e
Benita de Man
OKE206Okeanos/NereusDE 2-time-trial07:08,8318e
Miriam Visser
OKE208Okeanos 2DE 2-time-trial07:38,8816e
Anne Vrieler
OKE211Okeanos 1DE 2-time-trial07:22,118e
Sarah Grijns

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEAurianne PutsLDSB 1xkwart-finale 3[2]08:55,824e
Okeanos
OKEOkeanosDEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:18,772e
Vera Schuit
OKEOkeanosHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:19,372e
Jaromir Hartog
OKEOkeanosLDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:50,281e
Janette Huijser
OKEJurgen ToennaerHE 1xkwart-finale 4[6]08:24,436e
Okeanos
OKEMathijs OggelLHE 1xkwart-finale 1[3]08:10,792e
Okeanos
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-herkansing 1[4]08:16,853e
Benita de Man
OKEOkeanos/NereusDE 2-herkansing 1[6]08:12,471e
Miriam Visser
OKEOkeanos 2DE 2-herkansing 2[1]08:29,184e
Anne Vrieler
OKEOkeanos 1DE 2-herkansing 2[3]08:17,221e
Sarah Grijns
OKEOkeanos/SaurusLDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:52,021e
Zilla Kuiperes
OKEOkeanos 1LHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:16,374e
Thei Steenvoorden
OKEOkeanos 2LHDev 2xvoorwedstrijd 3[6]07:44,223e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 3LHDev 2xvoorwedstrijd 4[2]07:24,311e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanosHDev 4-voorwedstrijd 4[3]06:53,784e
Jord Schaap
TRITriton/OkeanosHEj 4+voorwedstrijd 3[3]07:46,323e
Jip Claassens
OKEOkeanosDEj 8+A-finale[5]07:43,485e
Vera Schuit
OKEOkeanosHEj 8+A-finale[6]06:32,243e
Jaromir Hartog
OKEOkeanosLDEj 4*A-finale[2]07:59,841e
Janette Huijser
OKEMathijs OggelLHE 1xhalve-finale 2[3]08:06,264e
Okeanos
OKEOkeanosDEj 4+A-finale[2]08:32,945e
Nanske Biesma
OKEOkeanos/SaurusLDDev 2xA-finale[2]08:25,743e
Zilla Kuiperes
OKEOkeanos 3LHDev 2xA-finale[2]07:19,941e
Govert Dwarshuis

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos 1DE 2-halve-finale 1[5]08:10,785e
Sarah Grijns
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-halve-finale 2[1]07:58,084e
Benita de Man
OKEOkeanos/NereusDE 2-halve-finale 2[2]07:49,943e
Miriam Visser
OKEOkeanosHG 4-voorwedstrijd 1[3]06:42,341e
Jord Schaap
OKEOkeanosLDB 4*voorwedstrijd 3[6]07:58,421e
Janette Huijser
OKEOkeanosDB 8+voorwedstrijd 3[3]07:32,923e
Vera Schuit
OKEOkeanosHB 8+voorwedstrijd 3[5]06:26,021e
Jaromir Hartog
TRITriton/OkeanosHB 4+voorwedstrijd 3[5]07:34,475e
Jip Claassens
OKEEmma HuijbenLDB 1xvoorwedstrijd 3[5]09:02,752e
Okeanos
OKECaroline BarbierDB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:05,281e
Okeanos
OKEOkeanos 2DG 2-voorwedstrijd 1[3]08:35,223e
Lidewij Kosters
OKEOkeanos 1DG 2-voorwedstrijd 2[4]08:35,421e
Anne Vrieler
OKEOkeanos 2LHG 2xvoorwedstrijd 2[1]07:24,483e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 3LHG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:12,921e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 1LHG 2xvoorwedstrijd 2[6]07:55,586e
Thei Steenvoorden
OKEOkeanosLDB 4*A-finale[4]07:53,281e
Janette Huijser
OKEOkeanosHB 8+A-finale[3]06:19,082e
Jaromir Hartog
OKEAurianne PutsLDSB 1xC-finale[1]08:46,142e
Okeanos
OKEMathijs OggelLHE 1xB-finale[2]07:46,923e
Okeanos
OKEOkeanos 2DE 2-C-finale[2]09:03,644e
Anne Vrieler
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-B-finale[1]08:02,054e
Benita de Man
OKEOkeanos 1DE 2-B-finale[4]08:00,203e
Sarah Grijns
OKEOkeanos/NereusDE 2-A-finale[6]07:55,975e
Miriam Visser
OKEEmma HuijbenLDB 1xA-finale[6]09:21,253e
Okeanos
OKECaroline BarbierDB 1xA-finale[3]09:25,195e
Okeanos
OKEOkeanos 1DG 2-A-finale[2]08:20,462e
Anne Vrieler
OKEOkeanos 2DG 2-A-finale[6]08:52,405e
Lidewij Kosters
OKEOkeanos 3LHG 2xA-finale[2]07:02,931e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos/HoopDB 4+A-finale[3]08:29,085e
Fréderique Pals
SKASkadi-combiHE 8+A-finale[5]05:51,411e
Robert Lücken
OKEOkeanosHG 4-A-finale[1]06:35,231e
Jord Schaap