Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO105SkøllDSB 1xtime-trial07:50,7911e
Nika Vos
SKO109Skøll 2DE 1xtime-trial08:06,1920e
Ashley Rijst
SKO124Skøll 1DE 1xtime-trial07:50,9112e
Sanne Bruggink
SKO125Skøll 1 (p1)LHSB 1xtime-trial07:04,192e
Obbe Tibben
SKO146Skøll 2LHSB 1xtime-trial07:05,153e
David Kampman
SKO148Skøll 1 (p1)HE 1xtime-trial06:53,433e
Lennart van Lierop
SKO150Skøll 2 (p3)HE 1xtime-trial06:55,585e
Guillaume Krommenhoek
SKO152SkøllHSB 1xtime-trial07:03,148e
Joris Moerman
SKO181Skøll/Nereus (p7)HE 2-time-trial06:20,191e
Jan van der Bij
SKO189SkøllHE 2-time-trial06:32,409e
Wibout Rustenburg
SKO197Skøll/Triton (p4)DE 2-time-trial07:06,233e
Lies Rustenburg
SKO205SkøllDE 2-time-trial07:25,8411e
Jonneke Boere

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllHE 2-herkansing 1[4]07:00,771e
Wibout Rustenburg
SKOSkøllDSB 1xkwart-finale 3[5]08:17,944e
Nika Vos
SKOSkøll 2DE 1xkwart-finale 4[1]08:29,244e
Ashley Rijst
SKOSkøll 1DE 1xkwart-finale 4[2]08:15,983e
Sanne Bruggink
SKOSkøll/NjordDEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:21,283e
Rosemarijn Streefkerk
VIDVidar/Asopos/SkøllDEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:41,785e
Julia Verbruggen
SKOSkøllHEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:24,633e
Marten Steketee
SKOSkøllLDEj 4*voorwedstrijd 2[4]08:11,572e
Tine Tabak
PROProteus/SkøllLHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:48,945e
Vincent Kuijs
SKOSkøllLHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:34,621e
Tim Vonsée
SKOSkøllHSB 1xkwart-finale 1[4]07:55,583e
Joris Moerman
SKOSkøll 1 (p1)HE 1xkwart-finale 3[3]07:51,151e
Lennart van Lierop
SKOSkøll 2 (p3)HE 1xkwart-finale 4[4]07:51,931e
Guillaume Krommenhoek
SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1xkwart-finale 2[4]08:04,451e
Obbe Tibben
SKOSkøll 2LHSB 1xkwart-finale 3[3]08:02,472e
David Kampman
SKOSkøllDE 2-herkansing 1[2]08:18,184e
Jonneke Boere
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,642e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:48,152e
Anna Vos
PROProteus/SkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 3[4]09:02,865e
Lisa Keurentjes
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:50,324e
Gijs Andringa
SKOSkøllHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:54,532e
Michiel Moerman
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:01,814e
Abel Westland
SKOSkøll 2DDev 4-voorwedstrijd 2[3]08:32,065e
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1DDev 4-voorwedstrijd 3[2]08:02,893e
Emma Jacobs
SKOSkøll 1DE 1xhalve-finale 2[1]08:30,133e
Sanne Bruggink
SKOSkøllLDEj 4*A-finale[1]08:32,026e
Tine Tabak
SKOSkøllLHEj 8+A-finale[2]06:40,722e
Tim Vonsée
SKOSkøll 2 (p3)HE 1xhalve-finale 1[1]07:34,491e
Guillaume Krommenhoek
SKOSkøllHSB 1xhalve-finale 1[5]08:43,476e
Joris Moerman
SKOSkøll 1 (p1)HE 1xhalve-finale 2[1]07:32,111e
Lennart van Lierop
SKOSkøll 2LHSB 1xhalve-finale 1[4]07:56,014e
David Kampman
SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1xhalve-finale 2[2]07:46,731e
Obbe Tibben
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finale[4]06:58,371e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDDev 2xA-finale[5]08:30,605e
Anna Vos

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllHE 2-halve-finale 1[2]07:19,135e
Wibout Rustenburg
SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-halve-finale 1[4]06:59,662e
Jan van der Bij
SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-halve-finale 2[3]07:42,872e
Lies Rustenburg
SKOSkøll/AmstelHG 4-voorwedstrijd 2[1]06:43,123e
Abel Westland
SKOSkøllHG 4-voorwedstrijd 3[4]06:48,314e
Michiel Moerman
SKOSkøll 2DG 4-voorwedstrijd 2[3]08:08,134e
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1DG 4-voorwedstrijd 2[5]07:45,272e
Emma Jacobs
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-voorwedstrijd 1[2]06:51,841e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDB 4*voorwedstrijd 1[2]08:18,472e
Tine Tabak
SKOSkøll/NjordDB 8+voorwedstrijd 1[6]07:38,364e
Rosemarijn Streefkerk
VIDVidar/SkøllDB 8+voorwedstrijd 3[6]07:38,524e
Julia Verbruggen
SKOSkøllHB 8+voorwedstrijd 3[6]06:29,512e
Marten Steketee
SKOSkøllHG 2-voorwedstrijd 2[6]08:10,905e
Kamiel Bakx
PROProteus/SkøllLHB 8+voorwedstrijd 1[2]06:40,154e
Vincent Kuijs
SKOSkøllLHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:36,613e
Tim Vonsée
SKOSkøllLDB 1xvoorwedstrijd 3[3]09:10,643e
Maxime Prenger
SKOSkøllDB 1xvoorwedstrijd 3[6]09:27,545e
Katinka Krom
PROProteus/SkøllLDG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:20,073e
Lisa Keurentjes
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xvoorwedstrijd 3[4]07:28,631e
Gijs Andringa
SKOSkøllLHB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:37,843e
Edgar Bohte
SKOSkøll 1DG 4-A-finale[4]07:52,475e
Emma Jacobs
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finale[2]06:45,151e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDB 4*A-finale[5]08:18,125e
Tine Tabak
SKOSkøllHB 8+A-finale[4]06:33,305e
Marten Steketee
SKOSkøllLHB 8+A-finale[5]06:44,704e
Tim Vonsée
SKOSkøll 2DE 1xC-finale[2]08:51,315e
Ashley Rijst
SKOSkøllDSB 1xC-finale[4]08:35,212e
Nika Vos
SKOSkøll 1DE 1xA-finale[5]08:38,126e
Sanne Bruggink
SKOSkøll 2LHSB 1xB-finale[1]07:38,141e
David Kampman
SKOSkøll 1 (p1)LHSB 1xA-finale[2]07:26,741e
Obbe Tibben
SKOSkøllHSB 1xB-finale[5]07:48,266e
Joris Moerman
SKOSkøll 2 (p3)HE 1xA-finale[1]07:20,471e
Guillaume Krommenhoek
SKOSkøll 1 (p1)HE 1xA-finale[2]07:23,132e
Lennart van Lierop
SKOSkøllHE 2-B-finale[4]07:19,965e
Wibout Rustenburg
SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-A-finale[3]07:01,074e
Jan van der Bij
SKOSkøllDE 2-C-finale[3]08:11,361e
Jonneke Boere
SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-A-finale[4]07:50,554e
Lies Rustenburg
PROProteus/SkøllLDG 2xA-finale[6]08:34,675e
Lisa Keurentjes
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xA-finale[3]07:20,363e
Gijs Andringa
SKASkadi-combiHE 8+A-finale[5]05:51,411e
Robert Lücken
SKOSkøllHE 8+A-finale[6]06:16,884e
Lennart van Lierop