Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKO105Nika VosDSB 1xtime-trial07:50,7911e
Skøll
SKO109Ashley RijstDE 1xtime-trial08:06,1920e
Skøll 2
SKO124Sanne BrugginkDE 1xtime-trial07:50,9112e
Skøll 1
SKO125Obbe TibbenLHSB 1xtime-trial07:04,192e
Skøll 1 (p1)
SKO146David KampmanLHSB 1xtime-trial07:05,153e
Skøll 2
SKO148Lennart van LieropHE 1xtime-trial06:53,433e
Skøll 1 (p1)
SKO150Guillaume KrommenhoekHE 1xtime-trial06:55,585e
Skøll 2 (p3)
SKO152Joris MoermanHSB 1xtime-trial07:03,148e
Skøll
SKO181Skøll/Nereus (p7)HE 2-time-trial06:20,191e
Jan van der Bij
SKO189SkøllHE 2-time-trial06:32,409e
Wibout Rustenburg
SKO197Skøll/Triton (p4)DE 2-time-trial07:06,233e
Lies Rustenburg
SKO205SkøllDE 2-time-trial07:25,8411e
Jonneke Boere

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllHE 2-herkansing 1[4]07:00,771e
Wibout Rustenburg
SKONika VosDSB 1xkwart-finale 3[5]08:17,944e
Skøll
SKOAshley RijstDE 1xkwart-finale 4[1]08:29,244e
Skøll 2
SKOSanne BrugginkDE 1xkwart-finale 4[2]08:15,983e
Skøll 1
SKOSkøll/NjordDEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:21,283e
Rosemarijn Streefkerk
VIDVidar/Asopos/SkøllDEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:41,785e
Julia Verbruggen
SKOSkøllHEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:24,633e
Marten Steketee
SKOSkøllLDEj 4*voorwedstrijd 2[4]08:11,572e
Tine Tabak
PROProteus/SkøllLHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:48,945e
Vincent Kuijs
SKOSkøllLHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:34,621e
Tim Vonsée
SKOJoris MoermanHSB 1xkwart-finale 1[4]07:55,583e
Skøll
SKOLennart van LieropHE 1xkwart-finale 3[3]07:51,151e
Skøll 1 (p1)
SKOGuillaume KrommenhoekHE 1xkwart-finale 4[4]07:51,931e
Skøll 2 (p3)
SKOObbe TibbenLHSB 1xkwart-finale 2[4]08:04,451e
Skøll 1 (p1)
SKODavid KampmanLHSB 1xkwart-finale 3[3]08:02,472e
Skøll 2
SKOSkøllDE 2-herkansing 1[2]08:18,184e
Jonneke Boere
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,642e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:48,152e
Anna Vos
PROProteus/SkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 3[4]09:02,865e
Lisa Keurentjes
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:50,324e
Gijs Andringa
SKOSkøllHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:54,532e
Michiel Moerman
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:01,814e
Abel Westland
SKOSkøll 2DDev 4-voorwedstrijd 2[3]08:32,065e
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1DDev 4-voorwedstrijd 3[2]08:02,893e
Emma Jacobs
SKOSanne BrugginkDE 1xhalve-finale 2[1]08:30,133e
Skøll 1
SKOSkøllLDEj 4*A-finale[1]08:32,026e
Tine Tabak
SKOSkøllLHEj 8+A-finale[2]06:40,722e
Tim Vonsée
SKOGuillaume KrommenhoekHE 1xhalve-finale 1[1]07:34,491e
Skøll 2 (p3)
SKOJoris MoermanHSB 1xhalve-finale 1[5]08:43,476e
Skøll
SKOLennart van LieropHE 1xhalve-finale 2[1]07:32,111e
Skøll 1 (p1)
SKODavid KampmanLHSB 1xhalve-finale 1[4]07:56,014e
Skøll 2
SKOObbe TibbenLHSB 1xhalve-finale 2[2]07:46,731e
Skøll 1 (p1)
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finale[4]06:58,371e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDDev 2xA-finale[5]08:30,605e
Anna Vos

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllHE 2-halve-finale 1[2]07:19,135e
Wibout Rustenburg
SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-halve-finale 1[4]06:59,662e
Jan van der Bij
SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-halve-finale 2[3]07:42,872e
Lies Rustenburg
SKOSkøll/AmstelHG 4-voorwedstrijd 2[1]06:43,123e
Abel Westland
SKOSkøllHG 4-voorwedstrijd 3[4]06:48,314e
Michiel Moerman
SKOSkøll 2DG 4-voorwedstrijd 2[3]08:08,134e
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1DG 4-voorwedstrijd 2[5]07:45,272e
Emma Jacobs
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-voorwedstrijd 1[2]06:51,841e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDB 4*voorwedstrijd 1[2]08:18,472e
Tine Tabak
SKOSkøll/NjordDB 8+voorwedstrijd 1[6]07:38,364e
Rosemarijn Streefkerk
VIDVidar/SkøllDB 8+voorwedstrijd 3[6]07:38,524e
Julia Verbruggen
SKOSkøllHB 8+voorwedstrijd 3[6]06:29,512e
Marten Steketee
SKOSkøllHG 2-voorwedstrijd 2[6]08:10,905e
Kamiel Bakx
PROProteus/SkøllLHB 8+voorwedstrijd 1[2]06:40,154e
Vincent Kuijs
SKOSkøllLHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:36,613e
Tim Vonsée
SKOMaxime PrengerLDB 1xvoorwedstrijd 3[3]09:10,643e
Skøll
SKOKatinka KromDB 1xvoorwedstrijd 3[6]09:27,545e
Skøll
PROProteus/SkøllLDG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:20,073e
Lisa Keurentjes
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xvoorwedstrijd 3[4]07:28,631e
Gijs Andringa
SKOEdgar BohteLHB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:37,843e
Skøll
SKOSkøll 1DG 4-A-finale[4]07:52,475e
Emma Jacobs
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finale[2]06:45,151e
Ewout Hardeman
SKOSkøllLDB 4*A-finale[5]08:18,125e
Tine Tabak
SKOSkøllHB 8+A-finale[4]06:33,305e
Marten Steketee
SKOSkøllLHB 8+A-finale[5]06:44,704e
Tim Vonsée
SKOAshley RijstDE 1xC-finale[2]08:51,315e
Skøll 2
SKONika VosDSB 1xC-finale[4]08:35,212e
Skøll
SKOSanne BrugginkDE 1xA-finale[5]08:38,126e
Skøll 1
SKODavid KampmanLHSB 1xB-finale[1]07:38,141e
Skøll 2
SKOObbe TibbenLHSB 1xA-finale[2]07:26,741e
Skøll 1 (p1)
SKOJoris MoermanHSB 1xB-finale[5]07:48,266e
Skøll
SKOGuillaume KrommenhoekHE 1xA-finale[1]07:20,471e
Skøll 2 (p3)
SKOLennart van LieropHE 1xA-finale[2]07:23,132e
Skøll 1 (p1)
SKOSkøllHE 2-B-finale[4]07:19,965e
Wibout Rustenburg
SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-A-finale[3]07:01,074e
Jan van der Bij
SKOSkøllDE 2-C-finale[3]08:11,361e
Jonneke Boere
SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-A-finale[4]07:50,554e
Lies Rustenburg
PROProteus/SkøllLDG 2xA-finale[6]08:34,675e
Lisa Keurentjes
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xA-finale[3]07:20,363e
Gijs Andringa
SKASkadi-combiHE 8+A-finale[5]05:51,411e
Robert Lücken
SKOSkøllHE 8+A-finale[6]06:16,884e
Lennart van Lierop