Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRI76Femke van de VlietLDSB 1xtime-trial07:54,692e
Triton (p4)
TRI77Anna VerkuilLDE 1xtime-trial08:00,846e
Triton (p5)
TRI134Ben van BrusselLHSB 1xtime-trial07:18,2313e
Triton
TRI137Stijn KantersLHE 1xtime-trial07:13,7512e
Triton 1
TRI147Lay de JongLHE 1xtime-trial07:07,365e
Triton 2
TRI175Triton 1 (p1)HE 2-time-trial06:26,215e
Kaj Hendriks
TRI180Triton 3 (p6)HE 2-time-trial06:22,953e
Harold Langen
SKO197Skøll/Triton (p4)DE 2-time-trial07:06,233e
Lies Rustenburg
NER204Nereus/TritonDE 2-time-trial07:29,8812e
Eva Simkens

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRIFemke van de VlietLDSB 1xkwart-finale 2[4]08:40,511e
Triton (p4)
TRIAnna VerkuilLDE 1xkwart-finale 3[3]08:51,633e
Triton (p5)
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 3[1]07:19,814e
Marlies Buné
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:29,064e
Steven Bos
TRITritonLDEj 4*voorwedstrijd 3[2]08:02,981e
Pien Kuiper
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:34,862e
Martijn van Beusekom
TRIStijn KantersLHE 1xkwart-finale 4[2]08:01,123e
Triton 1
TRILay de JongLHE 1xkwart-finale 4[4]07:57,831e
Triton 2
TRIBen van BrusselLHSB 1xkwart-finale 4[5]08:02,274e
Triton
NERNereus/TritonDE 2-herkansing 2[2]08:23,613e
Eva Simkens
TRITritonHDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:44,264e
Casper van der Steen
TRITritonLHDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,193e
Max Gompel
TRITritonLDDev 2xvoorwedstrijd 3[6]08:51,833e
Merel Kraak
TRITritonLHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:51,952e
Victor de Vos
ARGArgo/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 4[3]08:06,865e
Chris Congleton
TRITriton/NereusHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:49,381e
Pieter van Veen
TRITritonDDev 4-voorwedstrijd 2[5]08:12,004e
Roos Peeters
TRITriton/SkadiHEj 4+voorwedstrijd 3[2]07:53,815e
Tom Prevaes
TRITriton/OkeanosHEj 4+voorwedstrijd 3[3]07:46,323e
Jip Claassens
TRIAnna VerkuilLDE 1xhalve-finale 1[1]08:48,783e
Triton (p5)
TRIFemke van de VlietLDSB 1xhalve-finale 2[3]08:53,572e
Triton (p4)
TRITritonLDEj 4*A-finale[4]08:27,553e
Pien Kuiper
TRITritonLHEj 8+A-finale[1]06:43,164e
Martijn van Beusekom
TRILay de JongLHE 1xhalve-finale 1[2]07:51,512e
Triton 2
TRIStijn KantersLHE 1xhalve-finale 2[5]08:15,895e
Triton 1
SKASkadi/TritonDEj 4+A-finale[4]08:31,513e
Philipa Mos
TRITriton/NereusHDev 4-A-finale[3]07:07,274e
Pieter van Veen

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1 (p1)HE 2-halve-finale 1[3]06:56,091e
Kaj Hendriks
TRITriton 3 (p6)HE 2-halve-finale 2[4]06:59,703e
Harold Langen
NERNereus/TritonDE 2-halve-finale 1[6]08:33,796e
Eva Simkens
SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-halve-finale 2[3]07:42,872e
Lies Rustenburg
TRITritonDG 4-voorwedstrijd 1[2]07:50,453e
Roos Peeters
TRITritonLHG 4-voorwedstrijd 2[6]07:03,001e
Max Gompel
TRITritonLDB 4*voorwedstrijd 2[4]08:12,542e
Pien Kuiper
TRITritonDB 8+voorwedstrijd 1[2]07:24,061e
Marlies Buné
NERNereus/TritonDB 8+voorwedstrijd 3[2]07:25,431e
Eva van der Heide
TRITritonHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:34,113e
Steven Bos
TRITritonHG 2-voorwedstrijd 2[5]07:35,503e
Eli Brouwer
TRITritonLHB 8+voorwedstrijd 1[6]06:39,213e
Martijn van Beusekom
TRITriton/SkadiHB 4+voorwedstrijd 2[6]07:46,486e
Tom Prevaes
TRITriton/OkeanosHB 4+voorwedstrijd 3[5]07:34,475e
Jip Claassens
TRIAgnès LanooijLDB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:18,404e
Triton 1
TRIEmma de FraitureLDB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:12,003e
Triton 2
TRIFlorentine TimmengaDB 1xvoorwedstrijd 3[3]09:18,274e
Triton
TRICasper van der SteenHB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:11,501e
Triton
TRITritonLHG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:30,374e
Victor de Vos
ARGArgo/TritonLHG 2xvoorwedstrijd 3[2]08:01,816e
Chris Congleton
TRITritonLHG 4-A-finale[3]07:05,796e
Max Gompel
NERNereus/TritonDB 8+A-finale[1]07:16,021e
Eva van der Heide
TRITritonDB 8+A-finale[2]07:27,125e
Marlies Buné
TRITritonLHB 8+A-finale[6]06:45,165e
Martijn van Beusekom
TRIFemke van de VlietLDSB 1xA-finale[3]08:37,104e
Triton (p4)
TRIAnna VerkuilLDE 1xA-finale[5]09:07,656e
Triton (p5)
TRIBen van BrusselLHSB 1xC-finale[2]07:54,971e
Triton
TRIStijn KantersLHE 1xB-finale[4]07:49,715e
Triton 1
TRILay de JongLHE 1xA-finale[3]07:41,064e
Triton 2
TRITriton 1 (p1)HE 2-A-finale[1]06:53,061e
Kaj Hendriks
TRITriton 3 (p6)HE 2-A-finale[6]07:01,905e
Harold Langen
NERNereus/TritonDE 2-B-finale[5]08:17,366e
Eva Simkens
SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-A-finale[4]07:50,554e
Lies Rustenburg
TRICasper van der SteenHB 1xA-finale[1]08:08,152e
Triton
TRITritonDB 4+A-finale[2]08:26,863e
Marlies Buné