Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 11:15 - race 440 - [205] HG 2x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARGArgo[5]01:40,55(1)03:28,07(1)05:18,83(1)07:09,37(1)FA
 Reinder Droppers01:47,5201:50,7601:50,54
2.NJONjord[6]01:47,23(5)03:34,78(4)05:23,57(3)07:11,53(2)FA
 Jonathan Katzman01:47,5501:48,7901:47,96+2,16
3.SKASkadi[3]01:41,16(2)03:30,96(2)05:22,39(2)07:13,42(3)FA
 Sebastiaan Pach01:49,8001:51,4301:51,03+4,05
4.GYAGyas[4]01:43,18(3)03:33,03(3)05:24,94(4)07:15,90(4)
 Jasper Schaap01:49,8501:51,9101:50,96+6,53
5.PHOPhocas 2[2]01:46,79(4)03:36,96(5)05:29,52(5)07:21,33(5)
 Jason Peters01:50,1701:52,5601:51,81+11,96

zo 11:20 - race 441 - [205] HG 2x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIDVidar[4]01:39,93(1)03:26,62(1)05:18,94(1)07:09,70(1)FA
 Sander van Casteren01:46,6901:52,3201:50,76
2.AEGAegir[3]01:42,73(3)03:33,48(2)05:24,32(2)07:14,25(2)FA
 Jordy Leusink01:50,7501:50,8401:49,93+4,55
3.NERNereus[2]01:44,96(4)03:35,52(4)05:27,64(3)07:17,49(3)FA
 Raymond Huisman01:50,5601:52,1201:49,85+7,79
4.PHOPhocas 1[6]01:45,86(5)03:37,99(5)05:28,82(4)07:17,73(4)
 Nick Harmsen01:52,1301:50,8301:48,91+8,03
5.PROProteus[5]01:42,28(2)03:35,10(3)05:33,53(5)07:33,96(5)
 Vincent Wijdeveld01:52,8201:58,4302:00,43+24,26

zo 17:15 - race 506 - [205] HG 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ARGArgo[1]01:43,03(2)03:33,27(2)05:21,48(2)07:10,59(1)
 Reinder Droppers01:50,2401:48,2101:49,11
2.VIDVidar[2]01:40,98(1)03:29,97(1)05:20,16(1)07:12,89(2)
 Sander van Casteren01:48,9901:50,1901:52,73+2,30
3.NJONjord[4]01:49,18(6)03:38,73(3)05:31,47(3)07:25,37(3)
 Jonathan Katzman01:49,5501:52,7401:53,90+14,78
4.NERNereus[6]01:47,20(5)03:41,85(6)05:35,36(5)07:29,70(4)
 Raymond Huisman01:54,6501:53,5101:54,34+19,11
5.SKASkadi[5]01:45,50(3)03:39,21(4)05:34,02(4)07:30,23(5)
 Sebastiaan Pach01:53,7101:54,8101:56,21+19,64
6.AEGAegir[3]01:45,50(3)03:40,38(5)05:38,22(6)07:34,15(6)
 Jordy Leusink01:54,8801:57,8401:55,93+23,56