Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 09:35 - race 420 - [203] HB 8+ voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus 1[5]01:30,21(1)03:07,77(1)04:48,35(1)06:28,26(1)FA
 Lars Kreiter01:37,5601:40,5801:39,91
2.ARGArgo[4]01:33,82(4)03:11,89(2)04:51,85(2)06:31,70(2)FA
 Jaap van der Kolk01:38,0701:39,9601:39,85+3,44
3.NJONjord[2]01:32,74(2)03:12,19(3)04:55,50(3)06:37,34(3)
 Jaro Hartsuiker01:39,4501:43,3101:41,84+9,08
4.SKASkadi[3]01:33,06(3)03:13,91(4)04:57,99(4)06:39,77(4)
 Thijs Hoogenraad01:40,8501:44,0801:41,78+11,51
5.GYAGyas 2[6]01:35,21(5)03:18,04(5)05:04,11(5)06:45,63(5)
 Stijn Meijssen01:42,8301:46,0701:41,52+17,37

zo 09:40 - race 421 - [203] HB 8+ voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAGyas 1[2]01:31,26(1)03:08,63(1)04:48,82(1)06:26,95(1)FA
 Jelte Koops01:37,3701:40,1901:38,13
2.THEThêta[3]01:31,84(2)03:12,45(2)04:52,87(2)06:30,63(2)FA
 Samuel López Knaapen01:40,6101:40,4201:37,76+3,68
3.TRITriton[4]01:35,81(5)03:16,45(4)04:58,66(4)06:34,11(3)
 Steven Bos01:40,6401:42,2101:35,45+7,16
4.PROProteus[5]01:33,26(3)03:13,97(3)04:57,40(3)06:37,64(4)
 Valentijn Mahieu01:40,7101:43,4301:40,24+10,69
5.PHOPhocas/Vidar[6]01:34,57(4)03:17,28(5)05:01,01(5)06:46,55(5)
 Hessel van Vilsteren01:42,7101:43,7301:45,54+19,60

zo 09:45 - race 422 - [203] HB 8+ voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[5]01:32,14(1)03:09,13(1)04:48,26(1)06:26,02(1)FA
 Jaromir Hartog01:36,9901:39,1301:37,76
2.SKOSkøll[6]01:33,38(3)03:12,94(3)04:52,24(3)06:29,51(2)FA
 Marten Steketee01:39,5601:39,3001:37,27+3,49
3.VIDVidar[3]01:32,61(2)03:10,93(2)04:51,76(2)06:30,71(3)
 Luc Zuijderwijk01:38,3201:40,8301:38,95+4,69
4.ORCOrca[4]01:34,23(4)03:18,12(4)05:03,85(4)06:48,51(4)
 Casper Bakker01:43,8901:45,7301:44,66+22,49
5.NERNereus 2[2]01:36,45(5)03:21,98(5)05:08,59(5)06:51,57(5)
 Nando Slijkerman01:45,5301:46,6101:42,98+25,55

zo 13:40 - race 467 - [203] HB 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NERNereus 1[2]01:29,71(1)03:04,38(1)04:40,66(1)06:14,92(1)
 Lars Kreiter01:34,6701:36,2801:34,26
2.OKEOkeanos[3]01:31,37(3)03:07,71(2)04:43,91(2)06:19,08(2)
 Jaromir Hartog01:36,3401:36,2001:35,17+4,16
3.GYAGyas 1[1]01:33,43(5)03:08,03(3)04:44,79(3)06:19,78(3)
 Jelte Koops01:34,6001:36,7601:34,99+4,86
4.THEThêta[6]01:33,85(6)03:11,73(5)04:52,52(5)06:30,70(4)
 Samuel López Knaapen01:37,8801:40,7901:38,18+15,78
5.SKOSkøll[4]01:30,81(2)03:11,04(4)04:51,79(4)06:33,30(5)
 Marten Steketee01:40,2301:40,7501:41,51+18,38
6.ARGArgo[5]01:32,88(4)03:17,04(6)04:55,29(6)06:35,72(6)
 Jaap van der Kolk01:44,1601:38,2501:40,43+20,80