Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 12:15 - race 452 - [210] LHB 1x voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 2[2]01:55,27(1)03:59,24(1)06:05,52(1)08:10,90(1)FA
 Calvin Terpstra02:03,9702:06,2802:05,38
2.PROProteus 3[4]01:56,37(2)04:02,24(2)06:10,12(2)08:15,75(2)FA
 Mitch Geraedts02:05,8702:07,8802:05,63+4,85
3.EUREuros[3]01:57,83(3)04:03,66(3)06:13,97(3)08:21,72(3)
 Mart Wijntjes02:05,8302:10,3102:07,75+10,82
4.NERNereus 2[5]02:04,13(4)04:21,22(4)06:43,72(4)09:07,33(4)
 Cyrille Mooij02:17,0902:22,5002:23,61+56,43
JASJason[6]02:06,45(5)04:24,97(5)--niet gefinisht
 Said Orafa02:18,52

zo 12:20 - race 453 - [210] LHB 1x voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 1[3]02:02,34(3)04:11,34(3)06:19,70(2)08:26,06(1)FA
 Tom van der Sande02:09,0002:08,3602:06,36
2.HEMHemus[4]02:01,09(2)04:10,26(2)06:21,60(3)08:28,77(2)
 Mees Buiskool02:09,1702:11,3402:07,17+2,71
3.NERNereus 1[2]01:56,78(1)04:03,81(1)06:13,66(1)08:30,11(3)
 Nando Schröder02:07,0302:09,8502:16,45+4,05
4.ORCOrca 2[6]02:02,77(4)04:12,13(4)06:22,55(4)08:30,94(4)
 Kai Mos02:09,3602:10,4202:08,39+4,88
5.PROProteus 4[5]02:05,03(5)04:14,74(5)06:25,48(5)08:31,48(5)
 Jaime Aalders02:09,7102:10,7402:06,00+5,42

zo 12:25 - race 454 - [210] LHB 1x voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca 1[3]01:55,02(1)03:58,68(1)06:05,09(1)08:10,85(1)FA
 Niels Kanters02:03,6602:06,4102:05,76
2.SAUSaurus 1[4]01:57,39(2)04:01,20(2)06:06,74(2)08:11,82(2)FA
 Tom van Kraaij02:03,8102:05,5402:05,08+0,97
3.SKOSkøll[2]02:00,93(3)04:09,32(3)06:21,60(3)08:37,84(3)
 Edgar Bohte02:08,3902:12,2802:16,24+26,99
4.PONPontos[5]02:03,08(4)04:14,33(4)06:29,12(4)08:43,10(4)
 Christof Woldendorp02:11,2502:14,7902:13,98+32,25
5.SAUSaurus 2[6]02:07,42(5)04:19,88(5)06:37,88(5)08:55,64(5)
 Luuk Wilhelm02:12,4602:18,0002:17,76+44,79

zo 12:30 - race 455 - [210] LHB 1x voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASOAsopos[5]01:56,68(1)04:02,23(1)06:15,23(1)08:25,67(1)FA
 Jarno Hagelen02:05,5502:13,0002:10,44
2.ARCARC[2]02:01,04(2)04:10,94(3)06:24,43(2)08:32,37(2)
 Thijs Mulder02:09,9002:13,4902:07,94+6,70
3.NJONjord 1[6]02:03,41(3)04:10,51(2)06:26,64(3)08:36,86(3)
 Maurits van Heijningen02:07,1002:16,1302:10,22+11,19
4.NJONjord 2[3]02:03,64(4)04:16,21(4)06:36,67(4)08:50,28(4)
 Damien Kolfoort02:12,5702:20,4602:13,61+24,61
5.SKASkadi[4]02:05,43(5)04:23,41(5)06:52,82(5)09:13,89(5)
 Bart Paardekooper02:17,9802:29,4102:21,07+48,22

zo 17:40 - race 511 - [210] LHB 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROProteus 2[1]01:56,75(2)03:59,17(2)06:00,33(1)08:04,93(1)
 Calvin Terpstra02:02,4202:01,1602:04,60
2.ORCOrca 1[2]01:55,14(1)03:58,69(1)06:06,79(2)08:15,30(2)
 Niels Kanters02:03,5502:08,1002:08,51+10,37
3.PROProteus 3[5]01:59,23(4)04:03,70(4)06:10,26(3)08:16,68(3)
 Mitch Geraedts02:04,4702:06,5602:06,42+11,75
4.SAUSaurus 1[6]01:59,92(5)04:05,18(5)06:13,85(5)08:19,79(4)
 Tom van Kraaij02:05,2602:08,6702:05,94+14,86
5.ASOAsopos[4]01:57,04(3)04:01,34(3)06:10,67(4)08:20,68(5)
 Jarno Hagelen02:04,3002:09,3302:10,01+15,75
6.PROProteus 1[3]02:00,78(6)04:06,78(6)06:16,30(6)08:31,71(6)
 Tom van der Sande02:06,0002:09,5202:15,41+26,78