Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA85GyasLDSB 1xtime-trial07:59,675e
Iris Hochstenbach
GYA95Gyas 1 (p2)DE 1xtime-trial07:28,982e
Sophie Souwer
GYA114Gyas 2DE 1xtime-trial07:44,936e
Marloes Oldenburg
GYA128Gyas (p4)LHE 1xtime-trial07:07,866e
Damion Eigenberg
GYA149Gyas (p2)HE 1xtime-trial06:51,561e
Luuk Adema
AEG184Aegir/GyasHE 2-time-trial06:35,7711e
Jorn Haverkort
GYA186Gyas/AegirHSB 2-time-trial06:34,4910e
Ben Bakker
GYA187Gyas 1HE 2-time-trial06:37,2613e
Teun Oonk
GYA192Gyas 2HE 2-time-trial06:56,5019e
Joris Oonk
LEY194Leythe/Gyas (p1)DE 2-time-trial07:08,184e
Karolien Florijn

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1HE 2-herkansing 1[3]07:03,203e
Teun Oonk
GYAGyas 2HE 2-herkansing 2[1]07:14,485e
Joris Oonk
AEGAegir/GyasHE 2-herkansing 2[3]06:57,452e
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-herkansing 2[4]06:56,571e
Ben Bakker
GYAGyas 1 (p2)DE 1xkwart-finale 2[4]08:03,921e
Sophie Souwer
GYAGyas 2DE 1xkwart-finale 3[3]08:07,081e
Marloes Oldenburg
GYAGyasLDSB 1xkwart-finale 4[3]08:43,791e
Iris Hochstenbach
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 3[4]07:27,815e
Rosanne Fischer
GYAGyasHEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:21,921e
Jelte Koops
GYAGyasLDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:11,843e
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:35,882e
Stijn Meijssen
GYAGyas (p2)HE 1xkwart-finale 1[3]07:41,071e
Luuk Adema
GYAGyas (p4)LHE 1xkwart-finale 3[4]07:57,551e
Damion Eigenberg
GYAGyasHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:38,952e
Jasper Schaap
GYAGyasDDev 2xvoorwedstrijd 3[5]08:44,613e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:22,071e
Jelco Hamstra
GYAGyasLDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]09:17,264e
Johanna Bult
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:37,541e
Joris Kluvers
GYAGyasHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:55,213e
Kimo Berenschot
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 1[3]08:02,023e
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:55,731e
Marij Compagner
GYAGyasLDSB 1xhalve-finale 1[4]08:44,892e
Iris Hochstenbach
GYAGyas 1 (p2)DE 1xhalve-finale 2[3]08:23,641e
Sophie Souwer
GYAGyas 2DE 1xhalve-finale 2[4]08:36,034e
Marloes Oldenburg
GYAGyasHEj 8+A-finale[3]06:55,736e
Jelte Koops
GYAGyasLHEj 8+A-finale[6]06:52,286e
Stijn Meijssen
GYAGyas (p2)HE 1xhalve-finale 1[2]07:39,002e
Luuk Adema
GYAGyas (p4)LHE 1xhalve-finale 2[1]07:52,512e
Damion Eigenberg
GYAGyasHDev 2xA-finale[4]07:48,826e
Jasper Schaap
GYAGyasLHDev 2xA-finale[4]07:38,084e
Joris Kluvers
GYAGyas 1DDev 4-A-finale[3]07:52,754e
Marij Compagner

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasHE 2-halve-finale 1[6]07:13,604e
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-halve-finale 2[1]07:16,255e
Ben Bakker
LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-halve-finale 1[4]07:40,002e
Karolien Florijn
GYAGyasHG 4-voorwedstrijd 2[3]06:42,322e
Kimo Berenschot
GYAGyas 1DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:42,771e
Marij Compagner
GYAGyas 2DG 4-voorwedstrijd 3[3]07:54,584e
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHG 4-voorwedstrijd 3[4]07:02,862e
Jelco Hamstra
GYAGyasDB 8+voorwedstrijd 1[5]07:28,773e
Rosanne Fischer
GYAGyas 2HB 8+voorwedstrijd 1[6]06:45,635e
Stijn Meijssen
GYAGyas 1HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:26,951e
Jelte Koops
GYAGyasHG 2-voorwedstrijd 3[4]07:40,183e
Joris Oonk
GYAGyasHG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:15,904e
Jasper Schaap
GYAGyasDG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:12,802e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLDG 2xvoorwedstrijd 2[5]08:42,776e
Johanna Bult
GYAGyasLHG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:24,331e
Joris Kluvers
GYAGyas 1DG 4-A-finale[2]07:53,676e
Marij Compagner
GYAGyasLHG 4-A-finale[5]06:55,403e
Jelco Hamstra
GYAGyas 1HB 8+A-finale[1]06:19,783e
Jelte Koops
GYAGyasLDSB 1xA-finale[4]08:35,983e
Iris Hochstenbach
GYAGyas 2DE 1xB-finale[1]08:20,961e
Marloes Oldenburg
GYAGyas 1 (p2)DE 1xA-finale[1]08:08,072e
Sophie Souwer
GYAGyas (p4)LHE 1xA-finale[4]07:36,583e
Damion Eigenberg
GYAGyas (p2)HE 1xA-finale[4]07:24,764e
Luuk Adema
GYAGyas 1HE 2-C-finale[2]07:21,682e
Teun Oonk
GYAGyas 2HE 2-C-finale[5]07:35,136e
Joris Oonk
AEGAegir/GyasHE 2-B-finale[1]07:09,622e
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-B-finale[3]07:17,423e
Ben Bakker
LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-A-finale[3]07:35,173e
Karolien Florijn
GYAGyasDG 2xA-finale[4]08:15,643e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHG 2xA-finale[1]07:16,552e
Joris Kluvers
GYAGyasHG 4-A-finale[4]06:49,383e
Kimo Berenschot