Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEG91AegirLDSB 1xtime-trial08:09,5212e
Roos Duijn
AEG122AegirDSB 1xtime-trial07:52,8414e
Ilse Kolkman
AEG184Aegir/GyasHE 2-time-trial06:35,7711e
Jorn Haverkort
GYA186Gyas/AegirHSB 2-time-trial06:34,4910e
Ben Bakker
AEG191AegirHE 2-time-trial06:43,5717e
Bas Fluitman

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHE 2-herkansing 1[2]07:09,685e
Bas Fluitman
AEGAegir/GyasHE 2-herkansing 2[3]06:57,452e
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-herkansing 2[4]06:56,571e
Ben Bakker
AEGAegirDSB 1xkwart-finale 3[2]08:11,953e
Ilse Kolkman
AEGAegirLDSB 1xkwart-finale 4[5]08:55,323e
Roos Duijn
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 3[2]07:12,591e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 3[6]08:25,366e
Maxime Heijman
AEGAegirLHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:46,625e
Victor Schop
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 3[5]07:34,492e
Jordy Leusink
AEGAegir 1DDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:56,313e
Julia Laninga
AEGAegir 2DDev 2xvoorwedstrijd 3[4]09:25,685e
Inge Hadders
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:36,334e
Stijn Wijnen
AEGAegirLHDev 2xvoorwedstrijd 4[6]07:39,132e
Wif Bronsgeest
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:53,292e
Brandus Adema
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:47,832e
Eline Cox
AEGAegir 3HEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:36,141e
Joris Pereboom
AEGAegir 2HEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:44,803e
Remco Hof
AEGAegir 1HEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:43,172e
Gerard Houwink
AEGAegirLDSB 1xhalve-finale 2[1]09:10,014e
Roos Duijn
AEGAegirDSB 1xhalve-finale 1[6]09:13,166e
Ilse Kolkman
AEGAegirDEj 8+A-finale[3]07:31,163e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegirHDev 2xA-finale[5]07:47,475e
Jordy Leusink
AEGAegirLHDev 2xA-finale[6]07:55,115e
Wif Bronsgeest
AEGAegirHDev 4-A-finale[5]07:21,116e
Brandus Adema
AEGAegirDDev 4-A-finale[6]07:56,815e
Eline Cox
AEGAegir 3HEj 4+A-finale[2]07:21,452e
Joris Pereboom
AEGAegir 1HEj 4+A-finale[5]07:43,825e
Gerard Houwink

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasHE 2-halve-finale 1[6]07:13,604e
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-halve-finale 2[1]07:16,255e
Ben Bakker
AEGAegirHG 4-voorwedstrijd 3[1]06:44,301e
Brandus Adema
AEGAegirDG 4-voorwedstrijd 1[4]07:39,821e
Eline Cox
AEGAegirLDB 4*voorwedstrijd 3[5]08:37,725e
Maxime Heijman
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 2[2]07:25,811e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegirLHB 8+voorwedstrijd 2[1]06:45,556e
Victor Schop
AEGAegir 1HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:24,382e
Gerard Houwink
AEGAegir 2HB 4+voorwedstrijd 3[3]07:23,033e
Remco Hof
AEGAegir 3HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:23,564e
Joris Pereboom
AEGAegir 2HB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:07,293e
Stijn Blaakman
AEGAegir 3HB 1xvoorwedstrijd 1[5]did not finish
Koen Kakes
AEGAegir 1HB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:58,311e
Paul Zwanikken
AEGAegirHG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,252e
Jordy Leusink
AEGAegirDG 2xvoorwedstrijd 2[6]08:53,306e
Inge Hadders
AEGAegirLHG 2xvoorwedstrijd 3[5]07:29,882e
Wif Bronsgeest
AEGAegirDG 4-A-finale[3]07:36,862e
Eline Cox
AEGAegirDB 8+A-finale[3]07:18,322e
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegirLDSB 1xB-finale[2]08:57,293e
Roos Duijn
AEGAegirDSB 1xB-finale[6]08:30,232e
Ilse Kolkman
AEGAegirHE 2-C-finale[6]07:31,185e
Bas Fluitman
AEGAegir/GyasHE 2-B-finale[1]07:09,622e
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-B-finale[3]07:17,423e
Ben Bakker
AEGAegir 1HB 4+A-finale[4]07:29,385e
Gerard Houwink
AEGAegir 2HB 4+A-finale[5]07:29,014e
Remco Hof
AEGAegir 1HB 1xA-finale[2]07:59,871e
Paul Zwanikken
AEGAegirHG 2xA-finale[3]07:34,156e
Jordy Leusink
AEGAegirLHG 2xA-finale[4]07:28,586e
Wif Bronsgeest
AEGAegirHG 4-A-finale[3]06:53,785e
Brandus Adema