Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYA85Iris HochstenbachLDSB 1xtime-trialvr 18:06
Gyas
GYA95Sophie SouwerDE 1xtime-trialvr 18:17
Gyas 1 (p2)
GYA114Marloes OldenburgDE 1xtime-trialvr 18:17
Gyas 2
GYA128Damion EigenbergLHE 1xtime-trialvr 18:32
Gyas (p4)
GYA149Luuk AdemaHE 1xtime-trialvr 18:44
Gyas (p2)
AEG184Aegir/GyasHE 2-time-trialvr 19:12
Jorn Haverkort
GYA186Gyas/AegirHSB 2-time-trialvr 19:12
Ben Bakker
GYA187Gyas 1HE 2-time-trialvr 19:12
Teun Oonk
GYA192Gyas 2HE 2-time-trialvr 19:12
Joris Oonk
LEY194Leythe/Gyas (p1)DE 2-time-trialvr 19:22
Karolien Florijn

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyas 1HE 2-herkansing 1za 08:00[3]
Teun Oonk
GYAGyas 2HE 2-herkansing 2za 08:05[1]
Joris Oonk
AEGAegir/GyasHE 2-herkansing 2za 08:05[3]
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-herkansing 2za 08:05[4]
Ben Bakker
GYASophie SouwerDE 1xkwart-finale 2za 08:15[4]
Gyas 1 (p2)
GYAMarloes OldenburgDE 1xkwart-finale 3za 08:20[3]
Gyas 2
GYAIris HochstenbachLDSB 1xkwart-finale 4za 09:25[3]
Gyas
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 3za 09:40[4]
Rosanne Fischer
GYAGyasHEj 8+voorwedstrijd 3za 09:55[6]
Jelte Koops
GYAGyasLDEj 4*voorwedstrijd 1za 10:00[3]
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 3za 10:51[4]
Stijn Meijssen
GYALuuk AdemaHE 1xkwart-finale 1za 10:56[3]
Gyas (p2)
GYADamion EigenbergLHE 1xkwart-finale 3za 11:25[4]
Gyas (p4)
GYAGyasHDev 2xvoorwedstrijd 2za 12:30[5]
Jasper Schaap
GYAGyasDDev 2xvoorwedstrijd 3za 12:50[5]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:15[2]
Jelco Hamstra
GYAGyasLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 13:25[5]
Johanna Bult
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:45[6]
Joris Kluvers
GYAGyasHDev 4-voorwedstrijd 2za 14:05[5]
Kimo Berenschot
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 1za 14:20[3]
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 3za 14:30[5]
Marij Compagner
GYAIris HochstenbachLDSB 1xhalve-finale 1za 15:30[4]
Gyas
GYASophie SouwerDE 1xhalve-finale 2za 15:45[3]
Gyas 1 (p2)
GYAMarloes OldenburgDE 1xhalve-finale 2za 15:45[4]
Gyas 2
GYAGyasHEj 8+A-finaleza 15:55[3]
Jelte Koops
GYAGyasLHEj 8+A-finaleza 16:16[6]
Stijn Meijssen
GYALuuk AdemaHE 1xhalve-finale 1za 16:21[2]
Gyas (p2)
GYADamion EigenbergLHE 1xhalve-finale 2za 16:35[1]
Gyas (p4)
GYAGyasHDev 2xA-finaleza 17:00[4]
Jasper Schaap
GYAGyasLHDev 2xA-finaleza 17:30[4]
Joris Kluvers
GYAGyas 1DDev 4-A-finaleza 17:40[3]
Marij Compagner

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegir/GyasHE 2-halve-finale 1zo 08:00[6]
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-halve-finale 2zo 08:05[1]
Ben Bakker
LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-halve-finale 1zo 08:10[4]
Karolien Florijn
GYAGyasHG 4-voorwedstrijd 2zo 08:25[3]
Kimo Berenschot
GYAGyas 1DG 4-voorwedstrijd 2zo 08:40[4]
Marij Compagner
GYAGyas 2DG 4-voorwedstrijd 3zo 08:45[3]
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHG 4-voorwedstrijd 3zo 09:00[4]
Jelco Hamstra
GYAGyasDB 8+voorwedstrijd 1zo 09:20[5]
Rosanne Fischer
GYAGyas 2HB 8+voorwedstrijd 1zo 09:35[6]
Stijn Meijssen
GYAGyas 1HB 8+voorwedstrijd 2zo 09:40[2]
Jelte Koops
GYAGyasHG 2-voorwedstrijd 3zo 10:00[4]
Joris Oonk
GYAGyasHG 2xvoorwedstrijd 1zo 11:15[4]
Jasper Schaap
GYAGyasDG 2xvoorwedstrijd 1zo 11:25[4]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLDG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:40[5]
Johanna Bult
GYAGyasLHG 2xvoorwedstrijd 1zo 12:00[4]
Joris Kluvers
GYAGyas 1DG 4-A-finalezo 13:20[2]
Marij Compagner
GYAGyasLHG 4-A-finalezo 13:25[5]
Jelco Hamstra
GYAGyas 1HB 8+A-finalezo 13:40[1]
Jelte Koops
GYAIris HochstenbachLDSB 1xA-finalezo 14:34[4]
Gyas
GYAMarloes OldenburgDE 1xB-finalezo 14:46[1]
Gyas 2
GYASophie SouwerDE 1xA-finalezo 14:51[1]
Gyas 1 (p2)
GYADamion EigenbergLHE 1xA-finalezo 15:08[4]
Gyas (p4)
GYALuuk AdemaHE 1xA-finalezo 15:25[4]
Gyas (p2)
GYAGyas 1HE 2-C-finalezo 15:32[2]
Teun Oonk
GYAGyas 2HE 2-C-finalezo 15:32[5]
Joris Oonk
AEGAegir/GyasHE 2-B-finalezo 15:37[1]
Jorn Haverkort
GYAGyas/AegirHSB 2-B-finalezo 15:37[3]
Ben Bakker
LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-A-finalezo 15:59[3]
Karolien Florijn
GYAGyasDG 2xA-finalezo 17:20[4]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHG 2xA-finalezo 17:35[1]
Joris Kluvers
GYAGyasHG 4-A-finalezo 18:03[4]
Kimo Berenschot