Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEY2Leythe 3 (p2)M18 1xtime-trial07:56,931e
Isabel van Opzeeland
LEY3Leythe 1 (p3)M18 1xtime-trial08:03,625e
Hannah Otterloo
LEY7Leythe 2 (p7)M18 1xtime-trial08:17,3711e
Jildou Wassenaar
LEY41Leythe 1 (p2)M16 1xtime-trial08:45,515e
Rosemary Jansen
LEY67Leythe 2M16 1xtime-trial09:05,6219e
Lara Kleijwegt
LEY139LeytheLHSB 1xtime-trial07:12,0010e
Hilmar Verbeek
LEY154Leythe 2HSB 1xtime-trial07:14,7718e
Jasper Joordens
LEY156Leythe 1HSB 1xtime-trial07:04,099e
Finn Florijn
LEY194Leythe/Gyas (p1)DE 2-time-trial07:08,184e
Karolien Florijn
LEY220Leythe 1 (p5)J18 1xtime-trial07:17,0612e
Alexander Suyver
LEY223Leythe 3 (p9)J18 1xtime-trial07:25,0625e
Jaap Noordman
LEY224Leythe 5 (p10)J18 1xtime-trial07:33,4134e
Ruben Kouwenhoven
LEY228Leythe 2 (p14)J18 1xtime-trial07:21,4319e
Martijn Oortwijn
LEY231Leythe 4 (p17)J18 1xtime-trial07:24,5724e
Douwe Ruttenberg

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe 3 (p2)M18 1xkwart-finale 1[3]08:22,091e
Isabel van Opzeeland
LEYLeythe 2 (p7)M18 1xkwart-finale 3[5]08:47,224e
Jildou Wassenaar
LEYLeythe 1 (p3)M18 1xkwart-finale 4[4]08:31,731e
Hannah Otterloo
LEYLeythe 2M16 1xkwart-finale 3[1]09:18,404e
Lara Kleijwegt
LEYLeythe 1 (p2)M16 1xkwart-finale 4[4]09:06,431e
Rosemary Jansen
LEYLeythe 2M16 2xvoorwedstrijd 1[5]09:08,835e
Trijntje van Doorn
LEYLeythe 1M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:46,211e
Celeste Blom
LEYLeythe 1HSB 1xkwart-finale 1[2]07:41,862e
Finn Florijn
LEYLeythe 2HSB 1xkwart-finale 2[1]08:02,774e
Jasper Joordens
LEYLeytheLHSB 1xkwart-finale 2[3]08:08,153e
Hilmar Verbeek
LEYLeythe 4 (p17)J18 1xkwart-finale 1[1]08:28,135e
Douwe Ruttenberg
LEYLeythe 2 (p14)J18 1xkwart-finale 3[6]08:15,545e
Martijn Oortwijn
LEYLeythe 1 (p5)J18 1xkwart-finale 4[2]08:23,854e
Alexander Suyver
LEYLeythe 2J16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:58,384e
Merlijn Teuben
LEYLeythe 1J16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:29,872e
Max Waterreus
LEYLeythe 1 (p2)M16 1xhalve-finale 1[4]09:21,582e
Rosemary Jansen
LEYLeythe 1 (p3)M18 1xhalve-finale 1[3]08:44,102e
Hannah Otterloo
LEYLeythe 3 (p2)M18 1xhalve-finale 1[4]08:37,761e
Isabel van Opzeeland
LEYLeythe 1M16 2xA-finale[4]09:01,512e
Celeste Blom
LEYLeythe 1HSB 1xhalve-finale 2[4]07:49,064e
Finn Florijn
LEYLeytheLHSB 1xhalve-finale 2[6]08:18,546e
Hilmar Verbeek

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-halve-finale 1[4]07:40,002e
Karolien Florijn
LEYLeytheJ16 4*voorwedstrijd 2[2]07:51,251e
David de Groot
LEYLeythe/Pampus/MaastrichtscheJ18 4xA-finale[5]07:09,773e
Sybren van Doorn
LEYLeythe/Eem/HertogJ18 4xA-finale[6]06:49,831e
Ruben Kouwenhoven
LEYLeythe 2 (p7)M18 1xC-finale[1]08:59,443e
Jildou Wassenaar
LEYLeythe 3 (p2)M18 1xA-finale[2]08:28,371e
Isabel van Opzeeland
LEYLeythe 1 (p3)M18 1xA-finale[3]08:42,194e
Hannah Otterloo
LEYLeythe 2M16 1xC-finale[1]09:38,623e
Lara Kleijwegt
LEYLeythe 1 (p2)M16 1xA-finale[3]09:10,682e
Rosemary Jansen
LEYLeytheLHSB 1xB-finale[5]07:49,134e
Hilmar Verbeek
LEYLeythe 2HSB 1xC-finale[3]07:59,656e
Jasper Joordens
LEYLeythe 1HSB 1xB-finale[1]07:36,271e
Finn Florijn
LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-A-finale[3]07:35,173e
Karolien Florijn
LEYLeythe 1 (p5)J18 1xC-finale[2]07:49,472e
Alexander Suyver
LEYLeythe 2 (p14)J18 1xC-finale[5]08:04,415e
Martijn Oortwijn
LEYLeytheM16 4*A-finale[5]08:21,052e
Celeste Blom
LEYLeytheJ16 4*A-finale[2]07:53,943e
David de Groot