Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 11:00 - race 437 - [201] HB 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AEGAegir 1[6]01:49,41(1)03:54,75(1)05:57,46(1)07:58,31(1)FA
 Paul Zwanikken02:05,3402:02,7102:00,85
2.MAAMaas 3[2]01:58,44(4)04:02,66(4)06:06,01(3)08:04,36(2)FA
 Jip Uiters02:04,2202:03,3501:58,35+6,05
3.AEGAegir 2[3]01:56,73(3)03:58,33(2)06:02,14(2)08:07,29(3)
 Stijn Blaakman02:01,6002:03,8102:05,15+8,98
4.WETWetterwille[4]01:54,90(2)04:00,89(3)06:11,45(4)08:30,62(4)
 Jan Douwe de Boer02:05,9902:10,5602:19,17+32,31
AEGAegir 3[5]02:14,80(5)04:24,29(5)06:36,28(5)did not finish
 Koen Kakes02:09,4902:11,99

zo 11:05 - race 438 - [201] HB 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TRITriton[6]01:52,91(1)03:55,92(1)06:02,39(1)08:11,50(1)FA
 Casper van der Steen02:03,0102:06,4702:09,11
2.BORBoreas[3]02:05,09(5)04:04,07(2)06:13,54(2)08:21,32(2)FA
 Simon Den Elzen01:58,9802:09,4702:07,78+9,82
3.MAAMaas 1[2]02:02,44(3)04:08,79(4)06:17,29(3)08:23,12(3)
 Luc Willemsen02:06,3502:08,5002:05,83+11,62
4.VIDVidar[5]02:03,64(4)04:07,68(3)06:17,70(4)08:32,32(4)
 Ruben van den Berg02:04,0402:10,0202:14,62+20,82
5.ZWOZwolsche[4]01:59,16(2)04:19,13(5)06:39,84(5)09:04,12(5)
 Cristian van Eeden02:19,9702:20,7102:24,28+52,62

zo 11:10 - race 439 - [201] HB 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca 1[3]01:55,71(3)03:57,92(2)05:59,05(1)08:03,20(1)FA
 Douwe Rietveld02:02,2102:01,1302:04,15
2.ORCOrca 2[6]01:53,31(1)03:55,47(1)05:59,62(2)08:07,79(2)FA
 Jeppe Rietveld02:02,1602:04,1502:08,17+4,59
3.MAAMaas 2[2]01:54,93(2)03:59,12(3)06:07,42(3)08:14,71(3)
 Floris Wassing02:04,1902:08,3002:07,29+11,51
4.MWCMaastrichtsche[4]01:56,20(4)04:01,74(4)06:09,83(4)08:17,22(4)
 Elias Stoffers02:05,5402:08,0902:07,39+14,02
5.PROProteus[5]02:02,96(5)04:08,22(5)06:14,82(5)08:20,71(5)
 Roland G√ľnther02:05,2602:06,6002:05,89+17,51

zo 17:10 - race 505 - [201] HB 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AEGAegir 1[2]01:49,00(1)03:49,71(1)05:54,77(1)07:59,87(1)
 Paul Zwanikken02:00,7102:05,0602:05,10
2.TRITriton[1]01:53,07(2)03:56,83(2)06:03,58(2)08:08,15(2)
 Casper van der Steen02:03,7602:06,7502:04,57+8,28
3.ORCOrca 1[3]01:56,96(3)04:00,95(3)06:06,08(3)08:09,74(3)
 Douwe Rietveld02:03,9902:05,1302:03,66+9,87
4.ORCOrca 2[4]01:59,96(4)04:03,41(4)06:06,84(4)08:10,14(4)
 Jeppe Rietveld02:03,4502:03,4302:03,30+10,27
5.MAAMaas 3[6]02:05,48(6)04:12,86(6)06:23,98(5)08:32,23(5)
 Jip Uiters02:07,3802:11,1202:08,25+32,36
6.BORBoreas[5]02:02,96(5)04:12,66(5)06:30,51(6)08:45,69(6)
 Simon Den Elzen02:09,7002:17,8502:15,18+45,82