Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 10:30 - race 431 - [227] LDB 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord 2[5]02:12,44(1)04:32,14(1)06:54,50(1)09:17,14(1)FA
 Flora den Bieman02:19,7002:22,3602:22,64
2.MAAMaas[4]02:14,40(2)04:36,80(2)06:58,63(2)09:21,48(2)FA
 Jana Akkerman02:22,4002:21,8302:22,85+4,34
3.BEABeatrix[2]02:15,13(4)04:38,99(3)07:02,79(3)09:27,30(3)
 Tamara Oderkerk02:23,8602:23,8002:24,51+10,16
4.NJONjord 1[6]02:16,19(5)04:44,04(4)07:12,79(4)09:38,95(4)
 Rosalie ten Wolde02:27,8502:28,7502:26,16+21,81
5.NAUNautilus 2[3]02:14,74(3)04:45,85(5)07:16,28(5)09:40,79(5)
 Geertje van Houten02:31,1102:30,4302:24,51+23,65

zo 10:35 - race 432 - [227] LDB 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EUREuros[6]02:12,72(1)04:30,37(1)06:48,43(1)09:08,65(1)FA
 Cyrelle Tenhagen02:17,6502:18,0602:20,22
2.SKASkadi[2]02:14,51(2)04:34,43(2)06:51,78(2)09:08,92(2)FA
 Rosita van den Puttelaar02:19,9202:17,3502:17,14+0,27
3.TRITriton 2[5]02:15,75(3)04:36,48(3)06:54,59(3)09:12,00(3)
 Emma de Fraiture02:20,7302:18,1102:17,41+3,35
4.TRITriton 1[4]02:16,26(4)04:37,56(4)06:57,54(4)09:18,40(4)
 Agnès Lanooij02:21,3002:19,9802:20,86+9,75
5.AMSAmstel[1]02:16,72(5)04:41,94(5)07:05,51(5)09:28,90(5)
 Mina Solanki02:25,2202:23,5702:23,39+20,25
6.VIKViking 1[3]02:16,72(5)05:00,77(6)07:32,08(6)09:58,34(6)
 Fay Klos02:44,0502:31,3102:26,26+49,69

zo 10:40 - race 433 - [227] LDB 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SAUSaurus[1]02:15,25(3)04:32,46(2)06:48,16(2)09:02,39(1)FA
 Zilla Kuiperes02:17,2102:15,7002:14,23
2.OKEOkeanos[5]02:22,24(6)04:27,91(1)06:46,40(1)09:02,75(2)FA
 Emma Huijben02:05,6702:18,4902:16,35+0,36
3.SKOSkøll[3]02:16,78(5)04:33,78(4)06:53,43(3)09:10,64(3)
 Maxime Prenger02:17,0002:19,6502:17,21+8,25
4.SPASpaarne[6]02:13,07(2)04:39,74(5)07:03,61(5)09:22,31(4)
 Janna van Geest02:26,6702:23,8702:18,70+19,92
5.NAUNautilus 1[4]02:12,90(1)04:33,19(3)07:00,08(4)09:22,66(5)
 Emma Ruitenbeek02:20,2902:26,8902:22,58+20,27
6.VIKViking 2[2]02:15,40(4)04:51,41(6)07:16,92(6)09:38,62(6)
 Nikkie Buijtendorp02:36,0102:25,5102:21,70+36,23

zo 17:00 - race 503 - [227] LDB 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJONjord 2[2]02:10,41(1)04:28,41(1)06:47,23(1)09:08,97(1)
 Flora den Bieman02:18,0002:18,8202:21,74
2.SAUSaurus[1]02:17,81(5)04:37,58(4)06:55,89(3)09:17,00(2)
 Zilla Kuiperes02:19,7702:18,3102:21,11+8,03
3.OKEOkeanos[6]02:14,08(2)04:31,92(2)06:55,70(2)09:21,25(3)
 Emma Huijben02:17,8402:23,7802:25,55+12,28
4.MAAMaas[5]02:17,81(5)04:44,04(6)07:06,91(6)09:22,82(4)
 Jana Akkerman02:26,2302:22,8702:15,91+13,85
5.EUREuros[3]02:14,77(3)04:35,84(3)06:58,02(4)09:23,13(5)
 Cyrelle Tenhagen02:21,0702:22,1802:25,11+14,16
6.SKASkadi[4]02:16,94(4)04:39,83(5)07:05,15(5)09:33,51(6)
 Rosita van den Puttelaar02:22,8902:25,3202:28,36+24,54