Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 10:45 - race 434 - [218] DB 1x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.OKEOkeanos[5]02:07,10(1)04:22,85(1)06:44,74(1)09:05,28(1)FA
 Caroline Barbier02:15,7502:21,8902:20,54
2.ORCOrca[3]02:08,73(2)04:26,45(2)06:47,06(2)09:10,60(2)FA
 Nienke Hinsenveld02:17,7202:20,6102:23,54+5,32
3.PELPelargos[4]02:15,18(3)04:39,35(3)07:05,38(3)09:27,05(3)
 Robin Hofmeester02:24,1702:26,0302:21,67+21,77
4.MAAMaas[2]02:22,17(4)04:50,19(4)07:17,54(4)09:41,83(4)
 Sarah Korving02:28,0202:27,3502:24,29+36,55

zo 10:50 - race 435 - [218] DB 1x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SKASkadi 2[5]02:05,47(2)04:15,19(1)06:26,19(1)08:40,14(1)FA
 Nina Loos02:09,7202:11,0002:13,95
2.THEThêta[4]02:04,09(1)04:16,88(2)06:30,48(2)08:48,64(2)FA
 Lisa van Heyningen02:12,7902:13,6002:18,16+8,50
3.SKASkadi 1[2]02:10,37(3)04:23,70(3)06:39,58(3)08:57,25(3)
 Anne van der Vorst02:13,3302:15,8802:17,67+17,11
4.VIDVidar[6]02:12,19(4)04:29,24(4)06:45,62(4)09:00,90(4)
 Gabrielle Rebecca Foster02:17,0502:16,3802:15,28+20,76
5.PROProteus[3]02:14,72(5)04:34,73(5)06:56,86(5)09:25,40(5)
 Marleen van Soest02:20,0102:22,1302:28,54+45,26

zo 10:55 - race 436 - [218] DB 1x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASOAsopos 2[4]02:01,38(1)04:11,64(1)06:28,47(1)08:43,82(1)FA
 Fleur Jaspers02:10,2602:16,8302:15,35
2.BEABeatrix[5]02:07,81(2)04:23,54(2)06:41,84(2)08:54,31(2)FA
 Roos Rooijakkers02:15,7302:18,3002:12,47+10,49
3.ASOAsopos 1[2]02:13,89(4)04:32,16(3)06:52,96(3)09:09,39(3)
 Roxann Geenen02:18,2702:20,8002:16,43+25,57
4.TRITriton[3]02:15,48(5)04:34,83(4)06:57,11(4)09:18,27(4)
 Florentine Timmenga02:19,3502:22,2802:21,16+34,45
5.SKOSkøll[6]02:13,36(3)04:36,25(5)07:03,56(5)09:27,54(5)
 Katinka Krom02:22,8902:27,3102:23,98+43,72

zo 17:05 - race 504 - [218] DB 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ASOAsopos 2[1]02:05,23(1)04:17,16(1)06:30,09(1)08:48,06(1)
 Fleur Jaspers02:11,9302:12,9302:17,97
2.SKASkadi 2[2]02:12,79(2)04:24,69(2)06:39,19(2)08:56,90(2)
 Nina Loos02:11,9002:14,5002:17,71+8,84
3.THEThêta[5]02:13,65(3)04:29,59(3)06:48,90(3)09:06,99(3)
 Lisa van Heyningen02:15,9402:19,3102:18,09+18,93
4.BEABeatrix[4]02:13,97(4)04:30,99(4)06:52,35(4)09:07,27(4)
 Roos Rooijakkers02:17,0202:21,3602:14,92+19,21
5.OKEOkeanos[3]02:14,73(5)04:32,72(5)06:58,67(5)09:25,19(5)
 Caroline Barbier02:17,9902:25,9502:26,52+37,13
6.ORCOrca[6]02:15,77(6)04:34,82(6)07:05,00(6)09:36,43(6)
 Nienke Hinsenveld02:19,0502:30,1802:31,43+48,37