Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARG123ArgoDE 1xtime-trial08:14,1225e
Carolien Tigelaar
ARG133ArgoLHSB 1xtime-trial07:30,7018e
Tijmen van Rietbergen
ARG160ArgoHSB 1xtime-trial07:07,2613e
Luuk Achterberg

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:26,994e
Merel van Moorst
ARGArgoHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:25,832e
Jaap van der Kolk
ORCOrca/ArgoLDEj 4*voorwedstrijd 1[2]08:18,025e
Anouk van Haare
ARGArgoLDEj 4*voorwedstrijd 3[4]08:06,545e
Juliette Pott
ARGArgoLHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:44,574e
Thomas Janssen
ARGArgoHSB 1xkwart-finale 4[5]08:02,414e
Luuk Achterberg
ARGArgoLHSB 1xkwart-finale 2[2]08:15,574e
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoHDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:29,121e
Reinder Droppers
ARGArgoDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:47,594e
Pauline Plessius
ARGArgoLHDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:46,655e
TIm Janssen
ARGArgoLHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:45,423e
Koen Draijer
ARGArgo/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 4[3]08:06,865e
Chris Congleton
ARGArgoHDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:02,542e
Daan Jordaan
ARGArgoHEj 8+A-finale[1]06:33,694e
Jaap van der Kolk
ARGArgoHDev 2xA-finale[2]07:25,151e
Reinder Droppers
ARGArgoDEj 4+A-finale[3]08:23,342e
Isabelle van Doorn

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoHG 4-voorwedstrijd 1[6]07:02,684e
Daan Jordaan
ARGArgoLHG 4-voorwedstrijd 2[2]07:11,014e
TIm Janssen
ARGArgoDB 8+voorwedstrijd 1[4]07:42,725e
Merel van Moorst
ARGArgoHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:31,702e
Jaap van der Kolk
ARGArgoLHB 8+voorwedstrijd 1[5]06:51,695e
Thomas Janssen
ARGArgoHG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:09,371e
Reinder Droppers
ARGArgoDG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:15,284e
Pauline Plessius
ARGArgoLHG 2xvoorwedstrijd 3[1]07:30,083e
Koen Draijer
ARGArgo/TritonLHG 2xvoorwedstrijd 3[2]08:01,816e
Chris Congleton
ARGArgoHB 8+A-finale[5]06:35,726e
Jaap van der Kolk
ARGArgoLHSB 1xC-finale[1]08:03,523e
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoHSB 1xC-finale[4]07:43,251e
Luuk Achterberg
ARGArgoHG 2xA-finale[1]07:10,591e
Reinder Droppers
ARGArgoDB 4+A-finale[6]08:27,804e
Isabelle van Doorn