zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegirHTal 8+voorwedstrijd 2za 08:07[6]
Sjoerd Hilhorst
AEGAegirDTal 8+voorwedstrijd 3za 08:35[5]
Elzemiek Jansen
AEGAegirDTal 4*voorwedstrijd 1za 08:42[3]
Alieke Speelman
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:00[3]
Jordy Leusink
AEGAegir 1HEj 4+voorwedstrijd 1za 09:05[2]
Alistair Cortes
AEGAegir 2HEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[1]
Lennart Kruizinga
AEGAegir/NjordHEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[3]
Ruben Van de Ven
AEGAegir 3HEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[4]
Robert Kuyer
AEGAegir 5HEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[5]
Victor Schop
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2za 09:20[4]
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:30[7]
Anna Koopmans
AEGAegirLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[6]
Wif Bronsgeest
AEGAegir 2DG 1xvoorwedstrijd 1za 10:45[3]
Juliette van Beek
AEGAegir 1DG 1xvoorwedstrijd 1za 10:45[8]
Julia Laninga
AEGAegirDDev 2xvoorwedstrijd 1za 11:10[5]
Inge Hadders
EUREuros/AegirDDev 2xvoorwedstrijd 2za 11:15[4]
Rosa Brouwers
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:20[4]
Betty Lahr
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:00[7]
Brandus Adema
GYAGyas/AegirHDev 4-voorwedstrijd 4za 13:10[7]
Déan Klimp
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:25[7]
Stijn Wijnen
AEGAegirHG 1xvoorwedstrijd 2za 13:50[2]
Paul Zwanikken
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:15[6]
Eline Cox
AEGAegirHTal 8+A-finaleza 15:02[5]
Sjoerd Hilhorst
AEGAegirDTal 4*A-finaleza 15:15[6]
Alieke Speelman
AEGAegirHDev 2xA-finaleza 15:20[1]
Jordy Leusink
AEGAegir/NjordHEj 4+A-finaleza 15:25[1]
Ruben Van de Ven
AEGAegir 2HEj 4+A-finaleza 15:25[6]
Lennart Kruizinga
AEGAegir 2DG 1xA-finaleza 15:35[3]
Juliette van Beek
AEGAegirDEj 8+A-finaleza 15:40[3]
Anna Koopmans
AEGAegir/HoopLDE 2xA-finaleza 15:50[5]
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-A-finaleza 17:40[2]
Brandus Adema
LAGLaga/AegirLDG 4xA-finaleza 18:00[6]
Sophie Mans
AEGAegirHG 1xA-finaleza 18:10[3]
Paul Zwanikken
AEGAegirDDev 4-A-finaleza 18:15[3]
Eline Cox
AEGAegirHG 2+A-finaleza 18:35[5]
Bas Fluitman

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegirHE 1x NSKvoorwedstrijd 1zo 08:42[5]
Paul Zwanikken
GYAGyas/AegirHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:56[6]
Déan Klimp
AEGAegirHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:56[7]
Brandus Adema
AEGAegirLDB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:19[3]
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-voorwedstrijd 1zo 10:26[5]
Stijn Wijnen
AEGAegir/ThêtaHE 2-voorwedstrijd 2zo 11:31[8]
Robert Tiemeijer
AEGAegirDE 2- NSKvoorwedstrijd 1zo 11:41[5]
Evelien van Eeuwijk
EUREuros/AegirDG 2xvoorwedstrijd 1zo 12:06[4]
Cyrelle Tenhagen
AEGAegirDG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[3]
Juliette van Beek
AEGAegir 2HB 4+voorwedstrijd 1zo 13:21[6]
Robert Kuyer
AEGAegir/GyasHB 4+voorwedstrijd 2zo 13:26[5]
Joris Pereboom
AEGAegir 1HB 4+voorwedstrijd 3zo 13:31[5]
Lennart Kruizinga
AEGAegir/NjordHB 4+voorwedstrijd 3zo 13:31[7]
Ruben Van de Ven
AEGAegir/LagaHE 8+voorwedstrijd 1zo 13:36[5]
Bas Fluitman
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 1zo 14:26[3]
Inge Hadders
AEGAegirDE 8+voorwedstrijd 2zo 14:41[6]
Anna Koopmans
AEGAegirHE 1x NSKA-finalezo 15:09[6]
Paul Zwanikken
AEGAegirHGb 4-A-finalezo 15:14[3]
Brandus Adema
AEGAegirLDB 1xA-finalezo 15:23[7]
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-A-finalezo 15:59[7]
Stijn Wijnen
AEGAegirLHG 2xA-finalezo 16:19[5]
Wif Bronsgeest
AEGAegir/ThêtaHE 2-A-finalezo 16:29[5]
Robert Tiemeijer
AEGAegirDE 2- NSKA-finalezo 16:49[8]
Evelien van Eeuwijk
AEGAegir/GyasDB 4+A-finalezo 17:09[6]
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegir 1HB 4+A-finalezo 17:34[3]
Lennart Kruizinga
AEGAegir/LagaHE 8+A-finalezo 17:54[3]
Bas Fluitman
OKEOkeanos/Saurus/Aegir/PhocasLDE 4xA-finalezo 18:04[3]
Aurianne Puts
ORCOrca/AegirLHB 2xA-finalezo 18:14[2]
Pelle Laken
AEGAegir/ArgoHE 4xA-finalezo 18:24[6]
Reinder Droppers
AEGAegirLHB 4+A-finalezo 18:34[8]
Victor Schop