Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJO98Njord (p5)DE 1xtime-trial07:33,803e
Nicole Beukers
NJO101NjordDSB 1xtime-trial08:16,2226e
Elke Sanders
NJO151Njord (p4)HE 1xtime-trial06:54,584e
Gerard van der Velden
NJO161Njord 1HSB 1xtime-trial07:04,4910e
Ewoud de Haan
NJO174Njord 2HSB 1xtime-trial07:11,7414e
Niels Boonstra
NJO188NjordHE 2-time-trial06:42,5615e
Ben Terpstra
NJO198Njord/Skadi (p5)DE 2-time-trial07:17,196e
Mieke Wilms

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordHE 2-herkansing 2[2]07:22,066e
Ben Terpstra
NJONjord (p5)DE 1xkwart-finale 3[4]08:11,422e
Nicole Beukers
NJONjordDEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:27,371e
Suzanne van Os
SKOSkøll/NjordDEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:21,283e
Rosemarijn Streefkerk
NJONjordHEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:22,272e
Jaro Hartsuiker
NJONjordLDEj 4*voorwedstrijd 3[5]08:04,333e
Hanne Berendse
NJONjordLHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:42,484e
Job Andringa
NJONjord 1HSB 1xkwart-finale 2[2]07:53,952e
Ewoud de Haan
NJONjord 2HSB 1xkwart-finale 3[5]08:09,105e
Niels Boonstra
NJONjord (p4)HE 1xkwart-finale 4[3]07:55,962e
Gerard van der Velden
NJONjordHDev 2xvoorwedstrijd 3[6]07:39,463e
Jonathan Katzman
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:35,944e
Willem Ballieux
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:43,304e
Jan d' Engelbronner
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]09:00,604e
Jenny Huizing
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]08:54,514e
Merel Roos
NJONjordLHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:04,543e
Maurits van Heijningen
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:04,533e
Max Simon
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:49,373e
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:54,685e
Wolf Meijer
NJONjord (p5)DE 1xhalve-finale 1[2]08:28,053e
Nicole Beukers
NJONjordDEj 8+A-finale[4]07:36,424e
Suzanne van Os
NJONjordHEj 8+A-finale[5]06:52,325e
Jaro Hartsuiker
NJONjord 1HSB 1xhalve-finale 1[4]07:56,505e
Ewoud de Haan
NJONjord (p4)HE 1xhalve-finale 2[3]07:48,023e
Gerard van der Velden

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/Skadi (p5)DE 2-halve-finale 2[5]08:01,815e
Mieke Wilms
NJONjordHG 4-voorwedstrijd 3[5]07:00,045e
Max Simon
NJONjordDG 4-voorwedstrijd 1[5]07:42,672e
Margot Leeuwenburgh
NJONjord 2LHG 4-voorwedstrijd 2[4]07:08,453e
Willem Ballieux
NJONjord 1LHG 4-voorwedstrijd 3[5]07:05,053e
Jan d' Engelbronner
NJONjordLDB 4*voorwedstrijd 3[4]08:14,383e
Hanne Berendse
SKOSkøll/NjordDB 8+voorwedstrijd 1[6]07:38,364e
Rosemarijn Streefkerk
NJONjordDB 8+voorwedstrijd 2[5]07:38,943e
Suzanne van Os
NJONjordHB 8+voorwedstrijd 1[2]06:37,343e
Jaro Hartsuiker
NJONjord 1HG 2-voorwedstrijd 1[4]08:08,823e
Floris Gerritsen
NJONjord 2HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:38,154e
Rafaël van Hees
NJONjord 3HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:32,791e
Casper Reinders
NJONjordLHB 8+voorwedstrijd 2[2]06:38,335e
Job Andringa
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 2[5]07:36,695e
Wolf Meijer
NJONjord 2LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:17,141e
Flora den Bieman
NJONjord 1LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]09:38,954e
Rosalie ten Wolde
NJONjordHG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:11,532e
Jonathan Katzman
NJONjordLDG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:36,815e
Merel Roos
NJONjordDG 2-voorwedstrijd 1[2]08:35,234e
Margot Leeuwenburgh
NJONjord 2LHB 1xvoorwedstrijd 4[3]08:50,284e
Damien Kolfoort
NJONjord 1LHB 1xvoorwedstrijd 4[6]08:36,863e
Maurits van Heijningen
NJONjordDG 4-A-finale[6]07:47,174e
Margot Leeuwenburgh
NJONjord (p5)DE 1xA-finale[6]08:28,725e
Nicole Beukers
NJONjord 2HSB 1xC-finale[6]07:49,904e
Niels Boonstra
NJONjord 1HSB 1xB-finale[3]07:44,075e
Ewoud de Haan
NJONjord (p4)HE 1xA-finale[6]07:41,835e
Gerard van der Velden
NJONjord/Skadi (p5)DE 2-B-finale[3]07:58,882e
Mieke Wilms
NJONjord 3HG 2-A-finale[1]07:20,871e
Casper Reinders
NJONjord 2LDB 1xA-finale[2]09:08,971e
Flora den Bieman
NJONjordHG 2xA-finale[4]07:25,373e
Jonathan Katzman