Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKA115SkadiDE 1xtime-trialvr 18:17
Nina Loos
SKA136SkadiLHSB 1xtime-trialvr 18:32
Leander Geschiere
NJO198Njord/Skadi (p5)DE 2-time-trialvr 19:22
Mieke Wilms

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKASkadiDE 1xkwart-finale 2za 08:15[1]
Nina Loos
SKASkadiDEj 8+voorwedstrijd 3za 09:40[6]
Iris van Willegen
SKASkadiHEj 8+voorwedstrijd 1za 09:45[4]
Thijs Hoogenraad
SKASkadiLDEj 4*voorwedstrijd 2za 10:05[2]
Nalini Sreeram
SKASkadiLHEj 8+voorwedstrijd 1za 10:41[3]
Nils de Haan
SKASkadiLHSB 1xkwart-finale 3za 11:25[2]
Leander Geschiere
SKASkadiHDev 2xvoorwedstrijd 2za 12:30[2]
Sebastiaan Pach
SKASkadi/LagaDDev 2xvoorwedstrijd 1za 12:40[3]
Mela Sagasser
SKASkadi 2LHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:10[5]
Pieter Verweij
SKASkadi 1LHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:20[2]
Sander Lobéé
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:30[3]
Giulia Rolloos
SKASkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:30[5]
Edolie van de Velde
SKASkadiHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:10[3]
Iddo Rootliep
SKASkadiDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:20[5]
Vienna van Niersen
TRITriton/SkadiHEj 4+voorwedstrijd 3za 14:45[2]
Tom Prevaes
SKASkadiDEj 8+A-finaleza 15:50[1]
Iris van Willegen
SKASkadiLHEj 8+A-finaleza 16:16[5]
Nils de Haan
SKASkadiLHSB 1xhalve-finale 1za 16:30[6]
Leander Geschiere
SKASkadiHDev 2xA-finaleza 17:00[1]
Sebastiaan Pach
SKASkadi/TritonDEj 4+A-finaleza 17:10[4]
Philipa Mos
SKASkadi 1LHDev 4-A-finaleza 17:20[3]
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHDev 4-A-finaleza 17:20[5]
Pieter Verweij
SKASkadiDDev 4-A-finaleza 17:40[5]
Vienna van Niersen

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjord/Skadi (p5)DE 2-halve-finale 2zo 08:15[5]
Mieke Wilms
SKASkadiHG 4-voorwedstrijd 2zo 08:25[5]
Iddo Rootliep
SKASkadiDG 4-voorwedstrijd 3zo 08:45[2]
Vienna van Niersen
SKASkadi 2LHG 4-voorwedstrijd 1zo 08:50[5]
Pieter Verweij
SKASkadi 1LHG 4-voorwedstrijd 3zo 09:00[6]
Sander Lobéé
SKASkadiLDB 4*voorwedstrijd 1zo 09:05[4]
Verie Pijnappel
SKASkadiHB 8+voorwedstrijd 1zo 09:35[3]
Thijs Hoogenraad
SKASkadiLHB 8+voorwedstrijd 1zo 10:05[3]
Nils de Haan
TRITriton/SkadiHB 4+voorwedstrijd 2zo 10:20[6]
Tom Prevaes
SKASkadiLDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:35[2]
Rosita van den Puttelaar
SKASkadi 1DB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:50[2]
Anne van der Vorst
SKASkadi 2DB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:50[5]
Nina Loos
SKASkadiHG 2xvoorwedstrijd 1zo 11:15[3]
Sebastiaan Pach
SKASkadiLDG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:40[4]
Edolie van de Velde
LAGLaga/SkadiLDG 2xvoorwedstrijd 3zo 11:45[5]
Giulia Rolloos
SKASkadiLHB 1xvoorwedstrijd 4zo 12:30[4]
Bart Paardekooper
SKASkadiDG 4-A-finalezo 13:20[1]
Vienna van Niersen
SKASkadiLHB 8+A-finalezo 13:45[2]
Nils de Haan
SKASkadiLHSB 1xB-finalezo 15:03[6]
Leander Geschiere
NJONjord/Skadi (p5)DE 2-B-finalezo 15:54[3]
Mieke Wilms
SKASkadiLDB 1xA-finalezo 17:00[4]
Rosita van den Puttelaar
SKASkadi 2DB 1xA-finalezo 17:05[2]
Nina Loos
SKASkadiHG 2xA-finalezo 17:15[5]
Sebastiaan Pach
SKASkadiHE 8+A-finalezo 17:58[4]
Huub Stassen
SKASkadi-combiHE 8+A-finalezo 17:58[5]
Robert Lücken