zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyasHTal 8+voorwedstrijd 2za 08:07[2]
Mark Lieverse
GYAGyasDTal 8+voorwedstrijd 3za 08:35[6]
Eline Veenstra
GYAGyasDTal 4*voorwedstrijd 1za 08:42[7]
Noortje van Dijk
GYAGyasHEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[8]
Alexander Kemmink
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2za 09:20[4]
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 1za 09:25[3]
Rosanne Fischer
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[5]
Joris Kluvers
GYAGyasLHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:20[3]
Stefan Slagter
GYAGyasLDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[6]
Johanna Bult
GYAGyas 2DDev 2xvoorwedstrijd 2za 11:15[2]
Nienke Buters
GYAGyas 1DDev 2xvoorwedstrijd 2za 11:15[3]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHG 2-voorwedstrijd 1za 11:30[3]
Jelco Hamstra
GYAGyas/AegirHDev 4-voorwedstrijd 4za 13:10[7]
Déan Klimp
GYAGyasHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:35[4]
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 1za 14:15[2]
Marij Compagner
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 1za 14:15[4]
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:30[5]
Stijn Meijssen
GYAGyasDTal 8+A-finaleza 15:09[4]
Eline Veenstra
GYAGyasDTal 4*A-finaleza 15:15[5]
Noortje van Dijk
GYAGyasDEj 8+A-finaleza 15:40[6]
Rosanne Fischer
GYAGyasLDB 2xA-finaleza 15:55[6]
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLHDev 2xA-finaleza 16:00[3]
Joris Kluvers
GYAGyasLHG 1xA-finaleza 16:10[6]
Stefan Slagter
GYAGyas 1DDev 2xA-finaleza 16:20[3]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas/TritonDE 2xA-finaleza 16:25[4]
Femke van de Vliet
GYAGyasLHG 2-A-finaleza 16:40[5]
Jelco Hamstra
GYAGyas/OrcaDG 4xA-finaleza 17:55[2]
Wia Ruiter
GYAGyasHEj 8+A-finaleza 18:05[8]
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-A-finaleza 18:15[5]
Marij Compagner
GYAGyas 2DDev 4-A-finaleza 18:15[7]
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHEj 8+A-finaleza 18:25[7]
Stijn Meijssen

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyas/AegirHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:56[6]
Déan Klimp
GYAGyas 1HG 4+voorwedstrijd 2zo 09:06[4]
Kevin Schepers
GYAGyas/PhocasHG 4+voorwedstrijd 3zo 09:11[4]
Niek van Wattum
GYAGyas 2HG 4+voorwedstrijd 3zo 09:11[8]
Jan Heersmink
GYAGyasDGb 4-voorwedstrijd 1zo 10:16[5]
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1LDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 11:06[3]
Fleur van Dijk
GYAGyas 2LDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 11:06[7]
Marieke Schuitemaker
GYAGyasDE 2- NSKvoorwedstrijd 2zo 11:46[6]
Luca Bessems
GYAGyas 2DG 2xvoorwedstrijd 1zo 12:06[5]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas 1DG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[8]
Nienke Buters
AEGAegir/GyasHB 4+voorwedstrijd 2zo 13:26[5]
Joris Pereboom
GYAGyasHE 8+ NSKvoorwedstrijd 1zo 13:36[4]
Teun Oonk
GYAGyas 1DE 8+ NSKvoorwedstrijd 2zo 14:41[3]
Luca Bessems
GYAGyas 2DE 8+ NSKvoorwedstrijd 2zo 14:41[8]
Rosanne Fischer
GYAGyasDGb 4-A-finalezo 15:49[5]
Leonie van Zuiden
GYAGyasDG 4-A-finalezo 15:54[8]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas/Njord/HemusLHG 4+A-finalezo 16:09[7]
Jelco Hamstra
GYAGyas 1LDGb 2xA-finalezo 16:14[7]
Fleur van Dijk
GYAGyasLHG 2xA-finalezo 16:19[6]
Joris Kluvers
GYAGyasDE 2- NSKA-finalezo 16:49[3]
Luca Bessems
GYAGyas 2DG 2xA-finalezo 17:04[4]
Xanthe Jeremiasse
AEGAegir/GyasDB 4+A-finalezo 17:09[6]
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyasHE 8+ NSKA-finalezo 17:54[6]
Teun Oonk
GYAGyasLHE 8+A-finalezo 17:59[4]
Stijn Meijssen
GYAGyas/Proteus/HemusLHE 8+A-finalezo 17:59[6]
Matthijs Bijman
GYAGyas/AsoposLHE 4xA-finalezo 18:09[7]
Mees van der Meer
GYAGyas 2DE 8+ NSKA-finalezo 18:49[4]
Rosanne Fischer
GYAGyas 1DE 8+ NSKA-finalezo 18:49[5]
Luca Bessems