zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARGArgoHTal 8+voorwedstrijd 2za 08:07[5]
Pim Scheiberlich
ARGArgoDTal 8+voorwedstrijd 3za 08:35[3]
Femke Weerdenburg
ARGArgoDTal 4*voorwedstrijd 2za 08:49[4]
Lois Vangangelt
ARGArgoHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:00[6]
Reinder Droppers
ARGArgoDEj 4+voorwedstrijd 2za 09:20[6]
Isabelle van Doorn
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:30[1]
Pibbe Dirkson
ARGArgo/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[4]
Victor de Vos
ARGArgoDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:50[4]
Carolien Tigelaar
ARGArgoDDev 2xvoorwedstrijd 2za 11:15[6]
Aranka Windmeijer
ARGArgo 2LHG 2-voorwedstrijd 1za 11:30[5]
TIm Janssen
ARGArgo 3LHG 2-voorwedstrijd 2za 11:35[5]
Joren Satter
ARGArgoHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:05[4]
Daan Jordaan
ARGArgoHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:35[2]
Mark Sinke
ARGArgoLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:30[8]
Ruben Hemler
ARGArgoHTal 8+A-finaleza 15:02[2]
Pim Scheiberlich
ARGArgoDTal 8+A-finaleza 15:09[7]
Femke Weerdenburg
ARGArgoDTal 4*A-finaleza 15:15[4]
Lois Vangangelt
ARGArgoHDev 2xA-finaleza 15:20[3]
Reinder Droppers
ARGArgoDEj 4+A-finaleza 15:30[3]
Isabelle van Doorn
ARGArgoDG 1xA-finaleza 15:35[2]
Carolien Tigelaar
ARGArgoLDB 2xA-finaleza 15:55[8]
Sophie Kemme
ARGArgo/TritonLHDev 2xA-finaleza 16:00[1]
Victor de Vos
ARGArgoDDev 2xA-finaleza 16:20[7]
Aranka Windmeijer
ARGArgo 3LHG 2-A-finaleza 16:40[2]
Joren Satter
ARGArgo 2LHG 2-A-finaleza 16:40[7]
TIm Janssen
ARGArgo/ThêtaDE 2+A-finaleza 17:25[2]
Lisa van Heyningen
OKEOkeanos/Argo 2HE 4-A-finaleza 17:35[4]
Luuk Achterberg

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARGArgoHGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:51[6]
Daan Jordaan
ARGArgo/ZwolscheLDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 11:01[4]
Laura Oosterbroek
ARGArgo 1LDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 11:06[8]
Donna Algra
ARGArgoHG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:21[4]
Reinder Droppers
ARGArgoHE 2- NSKvoorwedstrijd 1zo 11:26[3]
Tijmen van Rietbergen
THEThêta/ArgoDG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[6]
Lisa van Heyningen
ARGArgo 2DB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:56[3]
Sophie Kemme
ARGArgo 1DB 2xvoorwedstrijd 3zo 14:01[5]
Aranka Windmeijer
PHOPhocas/ArgoDB 8+voorwedstrijd 1zo 14:26[5]
Iris van Heerwaarden
ARGArgoDB 8+voorwedstrijd 1zo 14:26[8]
Pibbe Dirkson
ARGArgoHGb 4-A-finalezo 15:14[8]
Daan Jordaan
ARGArgoLHG 4+A-finalezo 16:09[5]
Ruben Hemler
ARGArgoHE 2- NSKA-finalezo 16:29[7]
Tijmen van Rietbergen
THEThêta/ArgoDG 2xA-finalezo 17:04[5]
Lisa van Heyningen
ARGArgoDB 4+A-finalezo 17:09[2]
Isabelle van Doorn
ARGArgoHB 8+A-finalezo 17:49[4]
Mark Sinke
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finalezo 17:59[8]
Jan Lankhorst
ARGArgo/TritonLHB 2xA-finalezo 18:14[4]
Victor de Vos
ARGArgoLHB 2xA-finalezo 18:14[6]
Chris Congleton
ARGArgo 1DB 2xA-finalezo 18:19[5]
Aranka Windmeijer
AEGAegir/ArgoHE 4xA-finalezo 18:24[6]
Reinder Droppers
ARGArgo 1LHB 4+A-finalezo 18:34[5]
Joren Satter
ARGArgo 2LHB 4+A-finalezo 18:34[7]
Douwe Draisma
ARGArgoDB 8+A-finalezo 18:39[8]
Pibbe Dirkson