zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORCOrcaHTal 8+voorwedstrijd 1za 08:00[4]
Jorrit Streng
ORCOrcaDTal 8+voorwedstrijd 1za 08:21[5]
Aniëla Parlevliet
ORCOrcaDTal 4*voorwedstrijd 2za 08:49[5]
Robyn BeekM
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 1za 08:55[5]
Douwe Rietveld
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 1za 09:25[8]
Hinke Oostveen
ORCOrcaLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:05[7]
Jonna Mourik
ORCOrca 1LHG 1xvoorwedstrijd 1za 10:10[2]
Niels Kanters
ORCOrca 2LHG 1xvoorwedstrijd 2za 10:15[2]
Kai Mos
ORCOrca 3LHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:20[2]
Pelle Laken
ORCOrcaLDG 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[5]
Joan Lintmeijer
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 1za 11:10[1]
Ariana Tanja
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 2za 11:15[7]
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2-voorwedstrijd 2za 11:45[4]
Maarten Mein
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 2za 13:00[6]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 4za 13:10[6]
Pieter Haijtema
ORCOrcaHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:40[5]
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:25[4]
Lex Zwakenberg
ORCOrca/TritonHE 2xA-finaleza 14:55[5]
Vincent Goris
ORCOrcaHTal 8+A-finaleza 15:02[6]
Jorrit Streng
ORCOrcaDTal 8+A-finaleza 15:09[3]
Aniëla Parlevliet
ORCOrcaHDev 2xA-finaleza 15:20[4]
Douwe Rietveld
ORCOrca/PhocasLDE 2xA-finaleza 15:50[3]
Tosca Kettler
ORCOrcaLDB 2xA-finaleza 15:55[3]
Anouk van Haare
ORCOrcaLDDev 2xA-finaleza 16:05[5]
Jonna Mourik
ORCOrca 1LHG 1xA-finaleza 16:10[8]
Niels Kanters
ORCOrca 2DDev 2xA-finaleza 16:20[2]
Ariana Tanja
ORCOrca 1DDev 2xA-finaleza 16:20[5]
Wia Ruiter
VIDVidar/OrcaLHE 2+A-finaleza 17:20[3]
Koen van Brussel
GYAGyas/OrcaDG 4xA-finaleza 17:55[2]
Wia Ruiter
ORCOrcaLDG 4xA-finaleza 18:00[3]
Jonna Mourik

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORCOrcaHB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:34[7]
Jeppe Rietveld
ORCOrca 1HGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:51[5]
Vincent de Vries
ORCOrca 2HGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:56[4]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrcaHG 4+voorwedstrijd 3zo 09:11[6]
Cas Klingenberg
ORCOrcaLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:15[4]
Noortje Langenhorst
ORCOrcaLDE 1x NSKvoorwedstrijd 2zo 09:47[7]
Tosca Kettler
ORCOrcaLHB 1xvoorwedstrijd 3zo 09:59[8]
Kai Mos
ORCOrcaDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:11[6]
Nienke Hinsenveld
ORCOrcaDGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:21[7]
Wia Ruiter
ORCOrcaLDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 11:06[6]
Anouk van Haare
ORCOrcaHE 2-voorwedstrijd 2zo 11:31[4]
Pieter Haijtema
ORCOrca 1HB 4+voorwedstrijd 1zo 13:21[5]
Mart Boersma
ORCOrca 2HB 4+voorwedstrijd 1zo 13:21[7]
Casper Bakker
ORCOrca/SkadiDB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:56[4]
Tami de Lange
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 2zo 14:31[3]
Hinke Oostveen
ORCOrcaLDG 2xA-finalezo 15:01[7]
Jonna Mourik
ORCOrcaHB 1xA-finalezo 15:05[7]
Jeppe Rietveld
ORCOrca 1HGb 4-A-finalezo 15:14[7]
Vincent de Vries
ORCOrcaHG 4+A-finalezo 15:19[4]
Cas Klingenberg
ORCOrcaLDE 1x NSKA-finalezo 15:36[6]
Tosca Kettler
ORCOrcaDB 1xA-finalezo 15:44[3]
Nienke Hinsenveld
ORCOrcaDGb 4-A-finalezo 15:49[6]
Wia Ruiter
ORCOrca/Proteus/VidarLHG 4+A-finalezo 16:09[2]
Koen van Brussel
ORCOrca/TritonLHG 2xA-finalezo 16:19[8]
Stijn Kanters
ORCOrca 1HB 4+A-finalezo 17:34[6]
Mart Boersma
ORCOrcaLHE 8+A-finalezo 17:59[5]
Kai Mos
ORCOrca/Njord/Triton/ArgoLHE 8+A-finalezo 17:59[8]
Jan Lankhorst
ORCOrcaLDE 4xA-finalezo 18:04[5]
Jonna Mourik
ORCOrca/AegirLHB 2xA-finalezo 18:14[2]
Pelle Laken
ORCOrcaDB 8+A-finalezo 18:39[4]
Hinke Oostveen