Sunday

February 9, 2020

crew
stroke
eventracelanetimepos.
DONDon Rowing ClubM302000 meter[8]06:42.98th
Lorne Thomas
DONDon Rowing ClubLM402000 meter[18]07:25.52nd
Shae Birch
DONDon Rowing ClubM502000 meter[10]07:18.96th
Christoph Richter
DONDon Rowing ClubLM552000 meter[12]08:01.32nd
Alex Motzek
DONDon Rowing ClubM552000 meter[13]06:57.23rd
David Whitford
DONDon Rowing ClubW302000 meter[6]09:24.57th
Kasia Slowakiewicz
DONDon Rowing ClubW302000 meter[8]08:03.74th
Justyna Surzyn
DONDon Rowing ClubLW402000 meter[13]08:13.01st
Lesley Smith
DONDon Rowing ClubLW502000 meter[23]09:03.13rd
Marion Hendry-Weiss
DONDon Rowing ClubW502000 meter[29]08:39.83rd
Graciela Conde
DONDon Rowing ClubJW U172000 meter[7]08:44.250th
Natasha Gilchrist
DONDon Rowing ClubJW U172000 meter[14]07:48.97th
Elena Sati
DONDon Rowing ClubJW U172000 meter[15]07:23.81st
Anna Pamenter
DONDon Rowing ClubJW U172000 meter[19]07:48.76th
Abigail Najjar
DONDon Rowing ClubJW U172000 meter[21]08:18.125th
Erika Porter
DONDon Rowing ClubJW U172000 meter[32]08:25.533rd
Tasmin Willms
DONDon Rowing ClubJLM U172000 meter[2]07:37.824th
Grant Von Hagen
DONDon Rowing ClubJLM U172000 meter[4]08:51.335th
Lucas Chronis
DONDon Rowing ClubJM U172000 meter[18]06:46.62nd
Adrian Breen
DONDon Rowing ClubJM Novice1000 meter[11]03:39.06th
Kaden Thomson-Hill
DONDon Rowing ClubJM Novice1000 meter[15]04:06.216th
Shaan Jain
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meter[12]04:19.024th
Ella Hastings
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meter[18]03:56.79th
Gabriela Foksa
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meter[19]04:12.217th
Fiona Porter
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meter[20]04:28.829th
Terralyn Yim
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meter[21]03:47.83rd
Reese Logan
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meter[16]09:02.533rd
Emily Czulinski
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meter[18]08:58.231st
Olivia Storr
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meter[6]08:50.928th
Sejal Jain
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meter[18]08:24.117th
Kristen Till
DONDon Rowing ClubJW U192000 meter[8]07:48.518th
Melisa Isado
DONDon Rowing ClubJW U192000 meter[21]07:52.222nd
Nicole Yarzon
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meter[7]07:25.334th
Nicholas Chronis
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meter[17]07:34.739th
Anatoliy Duko
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meter[7]07:10.522nd
Riley Poot
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meter[12]06:56.611th
Aaron Yim
DONDon Rowing ClubJM U192000 meter[10]06:46.217th
Bob Wei
DONDon Rowing ClubJM U192000 meter[11]06:32.010th
Kyle Nummi
DONDon Rowing ClubJM U192000 meter[15]06:19.21st
Eric Seawright
DONDon Rowing ClubJM U192000 meter[18]06:35.712th
Christian Goff
DONDon Rowing ClubJM U192000 meter[24]06:46.818th
Oren Zernov
DONDon Rowing ClubW U232000 meter[9]did not start
Kendra Smith
DONDon Rowing ClubW U232000 meter[21]07:31.312th
Emma Seawright
DONDon Rowing ClubW2000 meter[21]did not start
Alanna Goodman
DONDon Rowing ClubLM2000 meter[11]07:17.94th
Shae Birch
DONDon Rowing ClubFather-Daughter500 meter[21-22]01:51.04th
Shae Birch
DONDon Rowing ClubFather-Son500 meter[29-30]01:35.03rd
Adrian Breen
DONDon Rowing ClubW Club 41000 meter[21-24]04:06.26th
Justyna Surzyn
DONDon Rowing ClubW Club 41000 meter[25-28]03:55.22nd
Carrie Strachan
DONDon Rowing ClubM Club 41000 meter[13-16]03:27.06th
Walter Benko