Sunday

February 9, 2020

crew
stroke
eventracetimelane
DONDon Rowing ClubM302000 meterSun., 8:30 a.m.[8]
Lorne Thomas
DONDon Rowing ClubLM402000 meterSun., 8:30 a.m.[18]
Shae Birch
DONDon Rowing ClubM502000 meterSun., 8:45 a.m.[10]
Christoph Richter
DONDon Rowing ClubLM552000 meterSun., 8:45 a.m.[12]
Alex Motzek
DONDon Rowing ClubM552000 meterSun., 8:45 a.m.[13]
David Whitford
DONDon Rowing ClubW302000 meterSun., 9:00 a.m.[6]
Kasia Slowakiewicz
DONDon Rowing ClubW302000 meterSun., 9:00 a.m.[8]
Justyna Surzyn
DONDon Rowing ClubLW402000 meterSun., 9:00 a.m.[13]
Lesley Smith
DONDon Rowing ClubLW502000 meterSun., 9:00 a.m.[23]
Marion Hendry-Weiss
DONDon Rowing ClubW502000 meterSun., 9:00 a.m.[29]
Graciela Conde
DONDon Rowing ClubJW U172000 meterSun., 9:45 a.m.[7]
Natasha Gilchrist
DONDon Rowing ClubJW U172000 meterSun., 10:00 a.m.[14]
Elena Sati
DONDon Rowing ClubJW U172000 meterSun., 10:00 a.m.[15]
Anna Pamenter
DONDon Rowing ClubJW U172000 meterSun., 10:00 a.m.[19]
Abigail Najjar
DONDon Rowing ClubJW U172000 meterSun., 10:00 a.m.[21]
Erika Porter
DONDon Rowing ClubJW U172000 meterSun., 10:00 a.m.[32]
Tasmin Willms
DONDon Rowing ClubJLM U172000 meterSun., 10:15 a.m.[2]
Grant Von Hagen
DONDon Rowing ClubJLM U172000 meterSun., 10:15 a.m.[4]
Lucas Chronis
DONDon Rowing ClubJM U172000 meterSun., 10:15 a.m.[18]
Adrian Breen
DONDon Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[11]
Kaden Thomson-Hill
DONDon Rowing ClubJM Novice1000 meterSun., 11:00 a.m.[15]
Shaan Jain
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[12]
Ella Hastings
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[18]
Gabriela Foksa
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[19]
Fiona Porter
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[20]
Terralyn Yim
DONDon Rowing ClubJW Novice1000 meterSun., 11:15 a.m.[21]
Reese Logan
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meterSun., 11:30 a.m.[16]
Emily Czulinski
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meterSun., 11:30 a.m.[18]
Olivia Storr
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meterSun., 11:45 a.m.[6]
Sejal Jain
DONDon Rowing ClubJLW U192000 meterSun., 11:45 a.m.[18]
Kristen Till
DONDon Rowing ClubJW U192000 meterSun., 12:15 p.m.[8]
Melisa Isado
DONDon Rowing ClubJW U192000 meterSun., 12:15 p.m.[21]
Nicole Yarzon
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:00 p.m.[7]
Nicholas Chronis
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:00 p.m.[17]
Anatoliy Duko
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:15 p.m.[7]
Riley Poot
DONDon Rowing ClubJLM U192000 meterSun., 1:15 p.m.[12]
Aaron Yim
DONDon Rowing ClubJM U192000 meterSun., 1:30 p.m.[10]
Bob Wei
DONDon Rowing ClubJM U192000 meterSun., 1:30 p.m.[11]
Kyle Nummi
DONDon Rowing ClubJM U192000 meterSun., 1:30 p.m.[15]
Eric Seawright
DONDon Rowing ClubJM U192000 meterSun., 1:30 p.m.[18]
Christian Goff
DONDon Rowing ClubJM U192000 meterSun., 1:30 p.m.[24]
Oren Zernov
DONDon Rowing ClubW U232000 meterSun., 2:00 p.m.[9]
Kendra Smith
DONDon Rowing ClubW U232000 meterSun., 2:00 p.m.[21]
Emma Seawright
DONDon Rowing ClubW2000 meterSun., 2:45 p.m.[21]
Alanna Goodman
DONDon Rowing ClubLM2000 meterSun., 3:00 p.m.[11]
Shae Birch
DONDon Rowing ClubFather-Daughter500 meterSun., 3:15 p.m.[21-22]
Shae Birch
DONDon Rowing ClubFather-Son500 meterSun., 3:15 p.m.[29-30]
Adrian Breen
DONDon Rowing ClubW Club 41000 meterSun., 3:45 p.m.[21-24]
Justyna Surzyn
DONDon Rowing ClubW Club 41000 meterSun., 3:45 p.m.[25-28]
Carrie Strachan
DONDon Rowing ClubM Club 41000 meterSun., 4:05 p.m.[13-16]
Walter Benko