zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIM16 2xvoorwedstrijd 1[5]08:23,085e
Fien Wenneker
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:02,862e
Timo van Helvoort
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:13,984e
Selas van Helvoort
WILWillem III/Amstel 2M18 2xvoorwedstrijd 2[7]07:47,801e
Tabo Stekelenburg
WILWillem III/Amstel 1M18 2xvoorwedstrijd 3[2]07:41,791e
Phaedra van der Molen
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIHDev 4-voorwedstrijd 3[7]06:22,391e
Jaap Worm
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:28,441e
Cas Simons
WILWillem III 4J16 1xheat[1]07:47,246e
Maarten Worm
WILWillem III 2J16 1xheat[4]08:00,9017e
Igor Nienhaus
WILWillem III 3J16 1xheat[6]07:45,003e
Gianni Perotti
WILWillem III 5J16 1xheat[7]07:52,349e
Klaas Baud
WILWillem III 1J16 1xheat[8]07:51,948e
Ole Kuppens
WILWillem III 6J16 1xheat[6]08:04,9521e
Ben van den Eerenbeemt
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finale[6]06:53,063e
Timo van Helvoort
TRITriton/Willem IIIDE 2xA-finale[7]07:13,993e
Mette Beugelsdijk
WILWillem III/SpaarneHG 4xA-finale[4]06:07,001e
Willem Stoop
WILWillem IIIM18 2-A-finale[6]08:17,083e
Charlotte Russel
WILWillem III/TrompM18 2-A-finale[7]08:12,202e
Anna Meijers
WILWillem III/Amstel 2M18 2xA-finale[5]07:37,851e
Tabo Stekelenburg
WILWillem III/Amstel 1M18 2xA-finale[6]07:43,442e
Phaedra van der Molen
WILWillem III/LaakJ16 4xA-finale[5]06:57,894e
Ben van den Eerenbeemt
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIHDev 4-A-finale[3]06:39,236e
Jaap Worm
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finale[5]06:26,611e
Cas Simons
AMSAmstel/Willem IIIDG 4xA-finale[1]07:20,686e
Lauren de Hertog
LEYLeythe/Tromp/Willem IIIDG 4xA-finale[3]06:55,672e
Elke Schokking
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finale[5]06:11,961e
Willem Stoop

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/Willem III/RIC/EemHG 4+voorwedstrijd 1[7]07:40,774e
Douwe Ruttenberg
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 1[7]08:08,692e
Ben van den Eerenbeemt
WILWillem III 3J16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:24,175e
Diede Beishuizen
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 3[3]07:45,842e
Jasper Simons
WILWillem III 2LHB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:27,172e
Timo van Helvoort
WILWillem III 1LHB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:35,032e
Ole Kuppens
NERNereus/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 1[4]07:21,201e
Mitchel Steenman
WILWillem III/TrompM18 4-A-finale[5]08:17,683e
Anna Meijers
WILWillem III/TrompDE 2-voorwedstrijd 1[4]08:15,721e
Susan Temming
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-voorwedstrijd 2[7]08:16,971e
Benita de Man
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 1[7]07:26,101e
Hidde Lycklama
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:24,011e
Jaap Worm
WILWillem III/AmstelDG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:10,712e
Tabo Stekelenburg
WILWillem III 1M18 1xheat[2]09:10,919e
Tirza den Hond
WILWillem III 2M18 1xheat[4]09:05,255e
Henriëtte Maitland
TROTromp-combiHE 8+voorwedstrijd 1[6]06:31,833e
Ruben Kouwenhoven
WILWillem III 1M16 1xheat[6]09:50,5225e
Emma Eggenkamp
WILWillem III 2M16 1xheat[4]09:26,4818e
Fien Wenneker
AMSAmstel-combiDE 8+voorwedstrijd 1[6]07:07,993e
Roos Luteijn
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+voorwedstrijd 2[5]06:52,911e
Sarah Grijns
WILWillem III 1J16 2xA-finale[3]07:19,083e
Jasper Simons
OKEOkeanos/Willem IIIDG 4-A-finale[4]07:05,451e
Lotte Pronk
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finale[6]06:35,473e
Cas Simons
NERNereus/Willem IIIHE 2-A-finale[6]06:54,511e
Mitchel Steenman
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finale[5]07:47,552e
Benita de Man
WILWillem III/TrompDE 2-A-finale[6]07:41,481e
Susan Temming
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finale[4]06:51,581e
Hidde Lycklama
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xA-finale[6]07:01,692e
Jaap Worm
WILWillem III/AmstelDG 2xA-finale[8]07:45,275e
Tabo Stekelenburg
WILWillem IIIJ16 4*A-finale[3]07:25,215e
Ivan van Veen
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finale[3]05:54,822e
Cas Simons
NERNereus/Triton/Willem IIILDE 4xA-finale[4]06:38,251e
Mette Beugelsdijk
SKOSkøll/Amstel/Willem IIILHE 4xA-finale[4]06:26,653e
Gijs Andringa
WILWillem III/SpaarneHE 4xA-finale[7]06:04,401e
Willem Stoop
WILWillem III/Tromp/LeytheM18 4xA-finale[3]06:51,732e
Elke Schokking
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xA-finale[7]07:23,534e
Lauren de Hertog
HERHertog-combiJ18 8+A-finale[6]06:05,471e
Joost van Asperen
HUNHunze-combiJ18 8+A-finale[8]06:07,042e
Robbe Mourits
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+A-finale[7]06:31,161e
Sarah Grijns