zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WILWillem IIIM16 2xvoorwedstrijd 1za 09:35[5]
Fien Wenneker
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:55[6]
Timo van Helvoort
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 2za 12:25[2]
Selas van Helvoort
WILWillem III/Amstel 2M18 2xvoorwedstrijd 2za 12:25[7]
Tabo Stekelenburg
WILWillem III/Amstel 1M18 2xvoorwedstrijd 3za 12:30[2]
Phaedra van der Molen
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:05[7]
Jaap Worm
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:25[6]
Cas Simons
WILWillem III 4J16 1xheatza 13:55[1]
Maarten Worm
WILWillem III 2J16 1xheatza 13:55[4]
Igor Nienhaus
WILWillem III 3J16 1xheatza 13:55[6]
Gianni Perotti
WILWillem III 5J16 1xheatza 14:00[7]
Klaas Baud
WILWillem III 1J16 1xheatza 14:05[8]
Ole Kuppens
WILWillem III 6J16 1xheatza 14:10[6]
Ben van den Eerenbeemt
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finaleza 16:00[6]
Timo van Helvoort
TRITriton/Willem IIIDE 2xA-finaleza 16:25[7]
Mette Beugelsdijk
WILWillem III/SpaarneHG 4xA-finaleza 16:35[4]
Willem Stoop
WILWillem IIIM18 2-A-finaleza 17:10[6]
Charlotte Russel
WILWillem III/TrompM18 2-A-finaleza 17:10[7]
Anna Meijers
WILWillem III/Amstel 2M18 2xA-finaleza 17:15[5]
Tabo Stekelenburg
WILWillem III/Amstel 1M18 2xA-finaleza 17:15[6]
Phaedra van der Molen
WILWillem III/LaakJ16 4xA-finaleza 17:30[5]
Ben van den Eerenbeemt
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIHDev 4-A-finaleza 17:40[3]
Jaap Worm
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finaleza 17:50[5]
Cas Simons
AMSAmstel/Willem IIIDG 4xA-finaleza 17:55[1]
Lauren de Hertog
LEYLeythe/Tromp/Willem IIIDG 4xA-finaleza 17:55[3]
Elke Schokking
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finaleza 18:20[5]
Willem Stoop

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LEYLeythe/Willem III/RIC/EemHG 4+voorwedstrijd 1zo 09:01[7]
Douwe Ruttenberg
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 1zo 09:24[7]
Ben van den Eerenbeemt
WILWillem III 3J16 2xvoorwedstrijd 2zo 09:29[5]
Diede Beishuizen
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 3zo 09:34[3]
Jasper Simons
WILWillem III 2LHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:51[5]
Timo van Helvoort
WILWillem III 1LHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:55[6]
Ole Kuppens
NERNereus/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 1zo 11:26[4]
Mitchel Steenman
WILWillem III/TrompM18 4-A-finalezo 11:36[5]
Anna Meijers
WILWillem III/TrompDE 2-voorwedstrijd 1zo 11:41[4]
Susan Temming
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-voorwedstrijd 2zo 11:46[7]
Benita de Man
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 1zo 11:51[7]
Hidde Lycklama
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 2zo 11:56[3]
Jaap Worm
WILWillem III/AmstelDG 2xvoorwedstrijd 2zo 12:11[4]
Tabo Stekelenburg
WILWillem III 1M18 1xheatzo 12:26[2]
Tirza den Hond
WILWillem III 2M18 1xheatzo 12:26[4]
Henriëtte Maitland
TROTromp-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 13:36[6]
Ruben Kouwenhoven
WILWillem III 1M16 1xheatzo 14:16[6]
Emma Eggenkamp
WILWillem III 2M16 1xheatzo 14:21[4]
Fien Wenneker
AMSAmstel-combiDE 8+voorwedstrijd 1zo 14:36[6]
Roos Luteijn
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+voorwedstrijd 2zo 14:41[5]
Sarah Grijns
WILWillem III 1J16 2xA-finalezo 15:28[3]
Jasper Simons
OKEOkeanos/Willem IIIDG 4-A-finalezo 15:54[4]
Lotte Pronk
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finalezo 16:04[6]
Cas Simons
NERNereus/Willem IIIHE 2-A-finalezo 16:29[6]
Mitchel Steenman
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finalezo 16:49[5]
Benita de Man
WILWillem III/TrompDE 2-A-finalezo 16:49[6]
Susan Temming
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finalezo 16:54[4]
Hidde Lycklama
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xA-finalezo 16:54[6]
Jaap Worm
WILWillem III/AmstelDG 2xA-finalezo 17:04[8]
Tabo Stekelenburg
WILWillem IIIJ16 4*A-finalezo 17:14[3]
Ivan van Veen
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finalezo 17:59[3]
Cas Simons
NERNereus/Triton/Willem IIILDE 4xA-finalezo 18:04[4]
Mette Beugelsdijk
SKOSkøll/Amstel/Willem IIILHE 4xA-finalezo 18:09[4]
Gijs Andringa
WILWillem III/SpaarneHE 4xA-finalezo 18:24[7]
Willem Stoop
WILWillem III/Tromp/LeytheM18 4xA-finalezo 18:29[3]
Elke Schokking
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xA-finalezo 18:29[7]
Lauren de Hertog
HERHertog-combiJ18 8+A-finalezo 18:44[6]
Joost van Asperen
HUNHunze-combiJ18 8+A-finalezo 18:44[8]
Robbe Mourits
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+A-finalezo 18:49[7]
Sarah Grijns