Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WIL1Willem III 5 (p1)M18 1xtime-trial07:58,852e
Fien van Westreenen
WIL19Willem III 3 (p19)M18 1xtime-trial08:33,1423e
Henriëtte Maitland
WIL20Willem III 4 (p20)M18 1xtime-trial08:16,8210e
Tabo Stekelenburg
WIL28Willem III 1M18 1xtime-trial08:45,8127e
Anne Kooijenga
WIL37Willem III 2M18 1xtime-trial09:10,7737e
Tirza den Hond
WIL40Willem III 1 (p1)M16 1xtime-trial08:21,991e
Annelotte Maitland
WIL57Willem III 2M16 1xtime-trial09:09,0221e
Fien Wenneker
WIL66Willem III 3M16 1xtime-trial08:34,452e
Lotta van Westreenen
WIL75Willem III (p3)LDE 1xtime-trial08:01,157e
Mette Beugelsdijk
WIL100Willem III 2DE 1xtime-trial07:56,2916e
Lotte Pronk
WIL104Willem III 3DE 1xtime-trial08:06,4621e
Jessica Drost
WIL107Willem III 1DE 1xtime-trial07:52,3613e
Janneke van der Meulen
WIL168Willem IIIHSB 1xtime-trial07:01,696e
Theis Hagemeister
NER179Nereus/WIL (p5)HE 2-time-trial06:23,694e
Mitchel Steenman
OKE200Okeanos/Willem IIIDE 2-time-trial07:24,0610e
Benita de Man
WIL214Willem IIIM18 2-time-trial07:59,532e
Charlotte Russel
WIL219Willem III 3 (p4)J18 1xtime-trial07:03,241e
David van Velden
WIL221Willem III 4 (p6)J18 1xtime-trial07:09,265e
Sjoerd Scheper
WIL222Willem III 1 (p7)J18 1xtime-trial07:10,746e
Willem Stoop
WIL227Willem III 5 (p13)J18 1xtime-trial07:18,6415e
Hidde Lycklama
WIL232Willem III 6 (p18)J18 1xtime-trial07:16,5111e
Arno Mulder
WIL239Willem III 7 (p25)J18 1xtime-trial07:28,0328e
Bouke Hoekstra
WIL240Willem III 8 (p26)J18 1xtime-trial07:21,5620e
Joost van Asperen
WIL248Willem III 9J18 1xtime-trial07:40,0339e
Luca Perotti
WIL258Willem III 2J18 1xtime-trial07:25,8527e
Jaap Worm
WIL277Willem III 1 (p5)J16 1xtime-trial07:37,1311e
Jasper Simons
WIL282Willem III 3 (p10)J16 1xtime-trial07:32,986e
Gianni Perotti
WIL295Willem III 2J16 1xtime-trial07:45,1519e
Ole Kuppens
WIL305Willem III 4J16 1xtime-trial07:37,4012e
Maarten Worm

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2DE 1xkwart-finale 1[2]08:15,664e
Lotte Pronk
WILWillem III 3DE 1xkwart-finale 4[6]08:48,435e
Jessica Drost
WILWillem III 4 (p20)M18 1xkwart-finale 2[2]08:38,794e
Tabo Stekelenburg
WILWillem III 5 (p1)M18 1xkwart-finale 2[3]08:32,141e
Fien van Westreenen
WILWillem III 3 (p19)M18 1xkwart-finale 2[6]09:07,276e
Henriëtte Maitland
WILWillem III 1 (p1)M16 1xkwart-finale 1[4]08:53,251e
Annelotte Maitland
WILWillem III 3M16 1xkwart-finale 2[3]09:02,282e
Lotta van Westreenen
WILWillem III 2M16 1xkwart-finale 4[6]09:49,246e
Fien Wenneker
WILWillem III (p3)LDE 1xkwart-finale 2[5]08:50,042e
Mette Beugelsdijk
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:25,201e
Charlotte Russel
WILWillem IIIHSB 1xkwart-finale 3[4]08:00,363e
Theis Hagemeister
WILWillem III 3 (p4)J18 1xkwart-finale 1[4]08:07,221e
David van Velden
WILWillem III 5 (p13)J18 1xkwart-finale 2[2]08:13,452e
Hidde Lycklama
WILWillem III 1 (p7)J18 1xkwart-finale 3[3]08:07,391e
Willem Stoop
WILWillem III 6 (p18)J18 1xkwart-finale 3[5]08:11,083e
Arno Mulder
WILWillem III 8 (p26)J18 1xkwart-finale 4[1]08:26,605e
Joost van Asperen
WILWillem III 4 (p6)J18 1xkwart-finale 4[4]08:12,521e
Sjoerd Scheper
WILWillem III 2J16 1xkwart-finale 3[1]08:50,864e
Ole Kuppens
WILWillem III 1 (p5)J16 1xkwart-finale 3[2]08:47,203e
Jasper Simons
WILWillem III 3 (p10)J16 1xkwart-finale 3[4]08:43,132e
Gianni Perotti
WILWillem III 4J16 1xkwart-finale 4[2]08:47,424e
Maarten Worm
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-herkansing 1[4]08:16,853e
Benita de Man
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,642e
Ewout Hardeman
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:50,324e
Gijs Andringa
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 3[2]08:06,771e
Ben van den Eerenbeemt
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 4[1]08:59,705e
Louis Dercon
WILWillem III 3M16 1xhalve-finale 1[2]09:21,773e
Lotta van Westreenen
WILWillem III 1 (p1)M16 1xhalve-finale 1[3]09:06,431e
Annelotte Maitland
WILWillem III 5 (p1)M18 1xhalve-finale 2[4]08:44,862e
Fien van Westreenen
WILWillem III (p3)LDE 1xhalve-finale 1[5]08:50,684e
Mette Beugelsdijk
WILWillem IIIM18 2xA-finale[4]08:37,132e
Charlotte Russel
WILWillem IIIHSB 1xhalve-finale 1[6]07:55,804e
Theis Hagemeister
WILWillem III 4 (p6)J18 1xhalve-finale 1[1]07:55,301e
Sjoerd Scheper
WILWillem III 3 (p4)J18 1xhalve-finale 1[2]07:56,292e
David van Velden
WILWillem III 5 (p13)J18 1xhalve-finale 1[3]08:20,715e
Hidde Lycklama
WILWillem III 6 (p18)J18 1xhalve-finale 1[6]08:38,376e
Arno Mulder
WILWillem III 1 (p7)J18 1xhalve-finale 2[1]07:50,871e
Willem Stoop
WILWillem III 3 (p10)J16 1xhalve-finale 1[4]08:43,164e
Gianni Perotti
WILWillem III 1 (p5)J16 1xhalve-finale 1[5]08:54,456e
Jasper Simons
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finale[4]06:58,371e
Ewout Hardeman
WILWillem III 1J16 2xA-finale[3]08:07,435e
Ben van den Eerenbeemt

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-halve-finale 2[1]07:58,084e
Benita de Man
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-voorwedstrijd 1[2]06:51,841e
Ewout Hardeman
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xvoorwedstrijd 3[4]07:28,631e
Gijs Andringa
WILWillem III 1J16 4*voorwedstrijd 1[2]08:10,225e
Ben van den Eerenbeemt
WILWillem IIIJ18 4xA-finale[2]06:51,422e
Jaap Worm
WILWillem IIIM18 4xA-finale[2]08:18,025e
Henriëtte Maitland
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finale[2]06:45,151e
Ewout Hardeman
WILWillem III 4 (p20)M18 1xC-finale[3]08:57,572e
Tabo Stekelenburg
WILWillem III 5 (p1)M18 1xA-finale[4]08:35,043e
Fien van Westreenen
WILWillem III 1 (p1)M16 1xA-finale[1]08:52,181e
Annelotte Maitland
WILWillem III 3M16 1xA-finale[6]09:21,254e
Lotta van Westreenen
WILWillem III (p3)LDE 1xB-finale[1]08:41,891e
Mette Beugelsdijk
WILWillem III 2DE 1xC-finale[3]08:40,493e
Lotte Pronk
WILWillem IIIHSB 1xB-finale[2]07:38,242e
Theis Hagemeister
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-B-finale[1]08:02,054e
Benita de Man
WILWillem IIIM18 2-A-finale[3]08:44,512e
Charlotte Russel
WILWillem III 5 (p13)J18 1xB-finale[3]07:55,873e
Hidde Lycklama
WILWillem III 6 (p18)J18 1xB-finale[6]07:58,064e
Arno Mulder
WILWillem III 4 (p6)J18 1xA-finale[1]07:42,452e
Sjoerd Scheper
WILWillem III 1 (p7)J18 1xA-finale[2]07:40,941e
Willem Stoop
WILWillem III 3 (p4)J18 1xA-finale[4]07:45,024e
David van Velden
WILWillem III 4J16 1xC-finale[1]08:19,621e
Maarten Worm
WILWillem III 2J16 1xC-finale[2]08:32,906e
Ole Kuppens
WILWillem III 3 (p10)J16 1xB-finale[2]08:22,392e
Gianni Perotti
WILWillem III 1 (p5)J16 1xB-finale[6]08:38,526e
Jasper Simons
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xA-finale[3]07:20,363e
Gijs Andringa