Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 17:30 - race 101 - [019] M18 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.LEYLeythe 3 (p2)207:56,93(1)KF
 Isabel van Opzeeland
2.WILWillem III 5 (p1)107:58,85(2)KF
 Fien van Westreenen+1,92
3.GOUGouda (p4)407:59,18(3)KF
 Lisa Bruijnincx+2,25
4.MAAMaas 2 (p6)608:02,81(4)KF
 Pau Koster+5,88
5.LEYLeythe 1 (p3)308:03,62(5)KF
 Hannah Otterloo+6,69
6.RICRIC (p14)1408:08,49(6)KF
 Hannah Heideveld+11,56
7.AMSAmstel 1 (p16)1608:12,54(7)KF
 Kiene Remijn+15,61
8.HUNHunze 1 (p8)808:12,76(8)KF
 Hannah van der Sluijs+15,83
9.TROTromp 2 (p15)1508:15,23(9)KF
 Elke Schokking+18,30
10.WILWillem III 4 (p20)2008:16,82(10)KF
 Tabo Stekelenburg+19,89
11.LEYLeythe 2 (p7)708:17,37(11)KF
 Jildou Wassenaar+20,44
12.HOOHoop 1 (p5)508:17,74(12)KF
 Fréderique Pals+20,81
13.AMSAmstel 2 (p11)1108:18,25(13)KF
 Arlette Roos+21,32
14.TROTromp 1 (p22)2208:19,70(14)KF
 Adinda Frisart+22,77
15.VIKViking (p21)2108:21,10(15)KF
 Evie Rademaker+24,17
16.HAZTRT Hazewinkel (p24)2408:21,74(16)KF
 Isa Zijlstra+24,81
17.BEABeatrix 1 (p25)2508:22,37(17)KF
 Vera Sneijders+25,44
18.MAAMaas 3 (p9)908:22,49(18)KF
 Birgit Cornelissen+25,56
19.TROTromp 3 (p12)1208:23,40(19)KF
 Anna Meijers+26,47
20.MAAMaas 4 (p17)1708:25,27(20)KF
 Adine de Keijzer+28,34
21.HUNHunze 2 (p10)1008:27,15(21)KF
 Wouke Mollema+30,22
22.MWCMWC 1 (p13)1308:29,88(22)KF
 Marij Höppener+32,95
23.WILWillem III 3 (p19)1908:33,14(23)KF
 Henriëtte Maitland+36,21
24.BEABeatrix 23308:35,99(24)KF
 Anne du Croo de Jongh+39,06
25.MAAMaas 1 (p18)1808:39,48(25)
 Jana Akkerman+42,55
26.MWCMaastrichtsche 33508:40,47(26)
 Claire Fleming+43,54
27.WILWillem III 12808:45,81(27)
 Anne Kooijenga+48,88
28.NAUNautilus 23208:46,74(28)
 Hanne Snijders+49,81
29.AMSAmstel 3 (p26)2608:51,45(29)
 Lauren de Hertog+54,52
30.NAUNautilus 13008:51,97(30)
 Emma Ruitenbeek+55,04
31.AMSAmstel 52708:58,17(31)
 Anne Goorhuis+1:01,24
32.AMSAmstel 43608:59,25(32)
 Lucca-Lie Prins+1:02,32
33.NAUNautilus 33409:03,02(33)
 Geertje van Houten+1:06,09
34.SPASpaarne3809:03,97(34)
 Janna van Geest+1:07,04
35.NAANaarden (p23)2309:07,68(35)
 Roos Lindenhovius+1:10,75
36.JASJason3109:07,84(36)
 Carmen te Wechel+1:10,91
37.WILWillem III 23709:10,77(37)
 Tirza den Hond+1:13,84
38.HOOHoop 22909:30,48(38)
 Hailey Heideveld+1:33,55
39.MWCMaastrichtsche 23909:46,13(39)
 India Dare+1:49,20