Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WIL1Willem III 5 (p1)M18 1xtime-trialvr 17:30
Fien van Westreenen
WIL19Willem III 3 (p19)M18 1xtime-trialvr 17:30
Henriëtte Maitland
WIL20Willem III 4 (p20)M18 1xtime-trialvr 17:30
Tabo Stekelenburg
WIL28Willem III 1M18 1xtime-trialvr 17:30
Anne Kooijenga
WIL37Willem III 2M18 1xtime-trialvr 17:30
Tirza den Hond
WIL40Willem III 1 (p1)M16 1xtime-trialvr 17:48
Annelotte Maitland
WIL57Willem III 2M16 1xtime-trialvr 17:48
Fien Wenneker
WIL66Willem III 3M16 1xtime-trialvr 17:48
Lotta van Westreenen
WIL75Willem III (p3)LDE 1xtime-trialvr 18:06
Mette Beugelsdijk
WIL100Willem III 2DE 1xtime-trialvr 18:17
Lotte Pronk
WIL104Willem III 3DE 1xtime-trialvr 18:17
Jessica Drost
WIL107Willem III 1DE 1xtime-trialvr 18:17
Janneke van der Meulen
WIL168Willem IIIHSB 1xtime-trialvr 18:44
Theis Hagemeister
NER179Nereus/WIL (p5)HE 2-time-trialvr 19:12
Mitchel Steenman
OKE200Okeanos/Willem IIIDE 2-time-trialvr 19:22
Benita de Man
WIL214Willem IIIM18 2-time-trialvr 19:32
Charlotte Russel
WIL219Willem III 3 (p4)J18 1xtime-trialvr 19:35
David van Velden
WIL221Willem III 4 (p6)J18 1xtime-trialvr 19:35
Sjoerd Scheper
WIL222Willem III 1 (p7)J18 1xtime-trialvr 19:35
Willem Stoop
WIL227Willem III 5 (p13)J18 1xtime-trialvr 19:35
Hidde Lycklama
WIL232Willem III 6 (p18)J18 1xtime-trialvr 19:35
Arno Mulder
WIL239Willem III 7 (p25)J18 1xtime-trialvr 19:35
Bouke Hoekstra
WIL240Willem III 8 (p26)J18 1xtime-trialvr 19:35
Joost van Asperen
WIL248Willem III 9J18 1xtime-trialvr 19:35
Luca Perotti
WIL258Willem III 2J18 1xtime-trialvr 19:35
Jaap Worm
WIL277Willem III 1 (p5)J16 1xtime-trialvr 20:01
Jasper Simons
WIL282Willem III 3 (p10)J16 1xtime-trialvr 20:01
Gianni Perotti
WIL295Willem III 2J16 1xtime-trialvr 20:01
Ole Kuppens
WIL305Willem III 4J16 1xtime-trialvr 20:01
Maarten Worm

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WILWillem III 2DE 1xkwart-finale 1za 08:10[2]
Lotte Pronk
WILWillem III 3DE 1xkwart-finale 4za 08:25[6]
Jessica Drost
WILWillem III 4 (p20)M18 1xkwart-finale 2za 08:35[2]
Tabo Stekelenburg
WILWillem III 5 (p1)M18 1xkwart-finale 2za 08:35[3]
Fien van Westreenen
WILWillem III 3 (p19)M18 1xkwart-finale 2za 08:35[6]
Henriëtte Maitland
WILWillem III 1 (p1)M16 1xkwart-finale 1za 08:50[4]
Annelotte Maitland
WILWillem III 3M16 1xkwart-finale 2za 08:55[3]
Lotta van Westreenen
WILWillem III 2M16 1xkwart-finale 4za 09:05[6]
Fien Wenneker
WILWillem III (p3)LDE 1xkwart-finale 2za 09:15[5]
Mette Beugelsdijk
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 1za 10:25[4]
Charlotte Russel
WILWillem IIIHSB 1xkwart-finale 3za 11:05[4]
Theis Hagemeister
WILWillem III 3 (p4)J18 1xkwart-finale 1za 11:35[4]
David van Velden
WILWillem III 5 (p13)J18 1xkwart-finale 2za 11:40[2]
Hidde Lycklama
WILWillem III 1 (p7)J18 1xkwart-finale 3za 11:45[3]
Willem Stoop
WILWillem III 6 (p18)J18 1xkwart-finale 3za 11:45[5]
Arno Mulder
WILWillem III 8 (p26)J18 1xkwart-finale 4za 11:50[1]
Joost van Asperen
WILWillem III 4 (p6)J18 1xkwart-finale 4za 11:50[4]
Sjoerd Scheper
WILWillem III 2J16 1xkwart-finale 3za 12:05[1]
Ole Kuppens
WILWillem III 1 (p5)J16 1xkwart-finale 3za 12:05[2]
Jasper Simons
WILWillem III 3 (p10)J16 1xkwart-finale 3za 12:05[4]
Gianni Perotti
WILWillem III 4J16 1xkwart-finale 4za 12:10[2]
Maarten Worm
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-herkansing 1za 12:15[4]
Benita de Man
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:15[3]
Ewout Hardeman
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:45[5]
Gijs Andringa
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 3za 15:00[2]
Ben van den Eerenbeemt
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 4za 15:05[1]
Louis Dercon
WILWillem III 3M16 1xhalve-finale 1za 15:10[2]
Lotta van Westreenen
WILWillem III 1 (p1)M16 1xhalve-finale 1za 15:10[3]
Annelotte Maitland
WILWillem III 5 (p1)M18 1xhalve-finale 2za 15:25[4]
Fien van Westreenen
WILWillem III (p3)LDE 1xhalve-finale 1za 15:30[5]
Mette Beugelsdijk
WILWillem IIIM18 2xA-finaleza 16:10[4]
Charlotte Russel
WILWillem IIIHSB 1xhalve-finale 1za 16:21[6]
Theis Hagemeister
WILWillem III 4 (p6)J18 1xhalve-finale 1za 16:40[1]
Sjoerd Scheper
WILWillem III 3 (p4)J18 1xhalve-finale 1za 16:40[2]
David van Velden
WILWillem III 5 (p13)J18 1xhalve-finale 1za 16:40[3]
Hidde Lycklama
WILWillem III 6 (p18)J18 1xhalve-finale 1za 16:40[6]
Arno Mulder
WILWillem III 1 (p7)J18 1xhalve-finale 2za 16:45[1]
Willem Stoop
WILWillem III 3 (p10)J16 1xhalve-finale 1za 16:50[4]
Gianni Perotti
WILWillem III 1 (p5)J16 1xhalve-finale 1za 16:50[5]
Jasper Simons
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finaleza 17:20[4]
Ewout Hardeman
WILWillem III 1J16 2xA-finaleza 17:50[3]
Ben van den Eerenbeemt

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-halve-finale 2zo 08:15[1]
Benita de Man
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-voorwedstrijd 1zo 08:50[2]
Ewout Hardeman
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:10[4]
Gijs Andringa
WILWillem III 1J16 4*voorwedstrijd 1zo 12:35[2]
Ben van den Eerenbeemt
WILWillem IIIJ18 4xA-finalezo 13:05[2]
Jaap Worm
WILWillem IIIM18 4xA-finalezo 13:10[2]
Henriëtte Maitland
SKOSkøll/Willem IIILHG 4-A-finalezo 13:25[2]
Ewout Hardeman
WILWillem III 4 (p20)M18 1xC-finalezo 13:50[3]
Tabo Stekelenburg
WILWillem III 5 (p1)M18 1xA-finalezo 14:00[4]
Fien van Westreenen
WILWillem III 1 (p1)M16 1xA-finalezo 14:17[1]
Annelotte Maitland
WILWillem III 3M16 1xA-finalezo 14:17[6]
Lotta van Westreenen
WILWillem III (p3)LDE 1xB-finalezo 14:29[1]
Mette Beugelsdijk
WILWillem III 2DE 1xC-finalezo 14:41[3]
Lotte Pronk
WILWillem IIIHSB 1xB-finalezo 15:20[2]
Theis Hagemeister
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-B-finalezo 15:54[1]
Benita de Man
WILWillem IIIM18 2-A-finalezo 16:06[3]
Charlotte Russel
WILWillem III 5 (p13)J18 1xB-finalezo 16:18[3]
Hidde Lycklama
WILWillem III 6 (p18)J18 1xB-finalezo 16:18[6]
Arno Mulder
WILWillem III 4 (p6)J18 1xA-finalezo 16:23[1]
Sjoerd Scheper
WILWillem III 1 (p7)J18 1xA-finalezo 16:23[2]
Willem Stoop
WILWillem III 3 (p4)J18 1xA-finalezo 16:23[4]
David van Velden
WILWillem III 4J16 1xC-finalezo 16:30[1]
Maarten Worm
WILWillem III 2J16 1xC-finalezo 16:30[2]
Ole Kuppens
WILWillem III 3 (p10)J16 1xB-finalezo 16:35[2]
Gianni Perotti
WILWillem III 1 (p5)J16 1xB-finalezo 16:35[6]
Jasper Simons
SKOSkøll/Willem IIILHG 2xA-finalezo 17:35[3]
Gijs Andringa