Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[020] M16 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.WILWillem III 1 (p1)4008:21,99(1)KF
 Annelotte Maitland
2.WILWillem III 36608:34,45(2)KF
 Lotta van Westreenen+12,46
3.HUNHunze 17208:36,75(3)KF
 Jente Jongsma+14,76
4.TROTromp 16208:37,52(4)KF
 Marit van Ommeren+15,53
5.LEYLeythe 1 (p2)4108:45,51(5)KF
 Rosemary Jansen+23,52
6.JASJason (p4)4308:46,90(6)KF
 Aleksandra Vasilieva+24,91
7.VIKViking 2 (p8)4708:47,91(7)KF
 Loes Boddeke+25,92
8.HEMHemus (p12)5108:48,23(8)KF
 Floor Hurkmans+26,24
9.TROTromp 27108:48,69(9)KF
 Nora Stokvis+26,70
10.AMSAmstel (p6)4508:51,03(10)KF
 Phaedra van der Molen+29,04
11.WETWetterwille (p7)4608:52,01(11)KF
 Vera Meijerhof+30,02
12.VIKViking 16408:53,48(12)KF
 Eva Daanen+31,49
13.HOOHoop 25908:54,04(13)KF
 Liza Lausberg+32,05
14.NAANaarden 1 (p5)4408:54,69(14)KF
 Lisa Schmoutziguer+32,70
15.LAALaak 1 (p9)4808:55,96(15)KF
 Marije Ozinga+33,97
16.ARCARC7008:56,98(16)KF
 Nora Kaper+34,99
17.MAAMaas 15208:59,85(17)KF
 Marit Speerstra+37,86
18.LAALaak 36909:00,71(18)KF
 Feline Overstegen+38,72
19.LEYLeythe 26709:05,62(19)KF
 Lara Kleijwegt+43,63
20.ALKAlkmaarsche 3 (p10)4909:08,46(20)KF
 Lieve Marees+46,47
21.WILWillem III 25709:09,02(21)KF
 Fien Wenneker+47,03
22.NAANaarden 3 (p11)5009:09,11(22)KF
 Yanne Koudijs+47,12
23.ALKAlkmaarsche 16809:09,34(23)KF
 Demi Straathof+47,35
24.MAAMaas 25609:10,06(24)KF
 Sarah Korving+48,07
25.NAANaarden 2 (p3)4209:10,13(25)
 Linde Stoutjesdijk+48,14
26.HOOHoop 16309:11,58(26)
 Gwendolyn Bloemen+49,59
27.DIEDiep6109:11,98(27)
 Bo Oosterhagen+49,99
28.LAALaak 25409:16,17(28)
 Bregje van Heck+54,18
29.NEPNeptunus5809:16,18(29)
 Eva Griep+54,19
30.PAMPampus6009:17,96(30)
 Maartje Glasz+55,97
31.ALKAlkmaarsche 26509:26,83(31)
 Liesbeth Udo+1:04,84
32.NAANaarden 45509:27,62(32)
 Sarah RĂ¼ger+1:05,63
33.DOODoorslag5309:45,92(33)
 Frederique Reitsma+1:23,93

za 08:50 - race 211 - [020] M16 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 1 (p1)[4]02:08,87(1)04:23,13(1)06:37,68(1)08:53,25(1)HF
 Annelotte Maitland02:14,2602:14,5502:15,57
2.HEMHemus (p12)[3]02:14,55(3)04:33,15(2)06:52,10(2)09:10,49(2)HF
 Floor Hurkmans02:18,6002:18,9502:18,39+17,24
3.ARCARC[2]02:16,28(5)04:35,79(3)06:57,25(3)09:16,57(3)HF
 Nora Kaper02:19,5102:21,4602:19,32+23,32
4.TROTromp 2[5]02:15,64(4)04:37,69(4)07:01,05(4)09:16,87(4)FC
 Nora Stokvis02:22,0502:23,3602:15,82+23,62
5.MAAMaas 1[6]02:13,70(2)04:38,47(5)07:02,65(5)09:25,74(5)
 Marit Speerstra02:24,7702:24,1802:23,09+32,49
6.MAAMaas 2[1]02:18,82(6)04:44,76(6)07:10,36(6)09:34,33(6)
 Sarah Korving02:25,9402:25,6002:23,97+41,08

za 08:55 - race 212 - [020] M16 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AMSAmstel (p6)[2]02:08,43(1)04:26,01(1)06:42,75(1)09:00,46(1)HF
 Phaedra van der Molen02:17,5802:16,7402:17,71
2.WILWillem III 3[3]02:11,86(2)04:28,80(2)06:45,91(2)09:02,28(2)HF
 Lotta van Westreenen02:16,9402:17,1102:16,37+1,82
3.VIKViking 2 (p8)[4]02:16,40(4)04:36,67(3)06:56,81(3)09:16,46(3)HF
 Loes Boddeke02:20,2702:20,1402:19,65+16,00
4.LAALaak 1 (p9)[5]02:18,38(5)04:39,00(4)07:01,45(4)09:19,13(4)FC
 Marije Ozinga02:20,6202:22,4502:17,68+18,67
5.LAALaak 3[1]02:15,82(3)04:39,57(5)07:01,96(5)09:21,26(5)FC
 Feline Overstegen02:23,7502:22,3902:19,30+20,80
6.ALKAlkmaarsche 1[6]02:22,30(6)04:51,72(6)07:22,30(6)09:49,25(6)
 Demi Straathof02:29,4202:30,5802:26,95+48,79

za 09:00 - race 213 - [020] M16 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.JASJason (p4)[4]02:12,07(2)04:27,98(1)06:46,57(1)09:07,49(1)HF
 Aleksandra Vasilieva02:15,9102:18,5902:20,92
2.HUNHunze 1[3]02:11,76(1)04:29,03(2)06:49,59(2)09:11,70(2)HF
 Jente Jongsma02:17,2702:20,5602:22,11+4,21
3.WETWetterwille (p7)[2]02:12,61(3)04:33,18(3)06:54,46(3)09:14,53(3)HF
 Vera Meijerhof02:20,5702:21,2802:20,07+7,04
4.LEYLeythe 2[1]02:14,39(4)04:35,64(4)06:59,58(5)09:18,40(4)FC
 Lara Kleijwegt02:21,2502:23,9402:18,82+10,91
5.NAANaarden 1 (p5)[5]02:15,84(5)04:37,23(5)06:57,68(4)09:20,11(5)FC
 Lisa Schmoutziguer02:21,3902:20,4502:22,43+12,62
6.NAANaarden 3 (p11)[6]02:16,36(6)04:42,99(6)07:07,88(6)09:31,00(6)
 Yanne Koudijs02:26,6302:24,8902:23,12+23,51

za 09:05 - race 214 - [020] M16 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe 1 (p2)[4]02:10,31(1)04:27,85(1)06:48,03(1)09:06,43(1)HF
 Rosemary Jansen02:17,5402:20,1802:18,40
2.TROTromp 1[3]02:11,97(2)04:32,34(2)06:51,74(2)09:13,61(2)HF
 Marit van Ommeren02:20,3702:19,4002:21,87+7,18
3.VIKViking 1[2]02:16,67(5)04:37,66(5)06:59,33(3)09:23,79(3)HF
 Eva Daanen02:20,9902:21,6702:24,46+17,36
4.ALKAlkmaarsche 3 (p10)[1]02:13,83(4)04:36,56(3)07:01,19(4)09:28,04(4)FC
 Lieve Marees02:22,7302:24,6302:26,85+21,61
5.HOOHoop 2[5]02:13,14(3)04:37,43(4)07:03,71(5)09:29,25(5)
 Liza Lausberg02:24,2902:26,2802:25,54+22,82
6.WILWillem III 2[6]02:19,64(6)04:49,05(6)07:19,83(6)09:49,24(6)
 Fien Wenneker02:29,4102:30,7802:29,41+42,81

za 15:10 - race 287 - [020] M16 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 1 (p1)[3]--04:28,37(1)06:46,28(1)09:06,43(1)FA
 Annelotte Maitland02:17,9102:20,15
2.LEYLeythe 1 (p2)[4]--04:39,66(3)07:05,23(4)09:21,58(2)FA
 Rosemary Jansen02:25,5702:16,35+15,15
3.WILWillem III 3[2]--04:38,41(2)07:00,86(2)09:21,77(3)FA
 Lotta van Westreenen02:22,4502:20,91+15,34
4.WETWetterwille (p7)[1]--04:40,49(4)07:02,91(3)09:23,75(4)FB
 Vera Meijerhof02:22,4202:20,84+17,32
5.HUNHunze 1[5]--04:50,44(5)07:26,71(5)09:57,03(5)FB
 Jente Jongsma02:36,2702:30,32+50,60
6.ARCARC[6]--04:57,42(6)07:33,45(6)10:05,99(6)FB
 Nora Kaper02:36,0302:32,54+59,56

za 15:15 - race 288 - [020] M16 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TROTromp 1[2]02:12,47(2)04:33,47(1)06:55,45(1)09:17,37(1)FA
 Marit van Ommeren02:21,0002:21,9802:21,92
2.AMSAmstel (p6)[3]02:11,27(1)04:37,56(2)06:59,79(2)09:24,11(2)FA
 Phaedra van der Molen02:26,2902:22,2302:24,32+6,74
3.JASJason (p4)[4]02:13,63(3)04:38,97(3)07:02,27(3)09:25,74(3)FA
 Aleksandra Vasilieva02:25,3402:23,3002:23,47+8,37
4.HEMHemus (p12)[5]02:17,91(5)04:44,94(4)07:09,79(4)09:30,80(4)FB
 Floor Hurkmans02:27,0302:24,8502:21,01+13,43
5.VIKViking 2 (p8)[6]02:17,22(4)04:45,44(5)07:10,40(5)09:31,44(5)FB
 Loes Boddeke02:28,2202:24,9602:21,04+14,07
6.VIKViking 1[1]02:20,15(6)04:47,50(6)07:13,50(6)09:37,89(6)FB
 Eva Daanen02:27,3502:26,0002:24,39+20,52

zo 14:07 - race 472 - [020] M16 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAALaak 1 (p9)[4]02:16,54(1)04:42,63(1)07:10,21(1)09:33,00(1)
 Marije Ozinga02:26,0902:27,5802:22,79
2.NAANaarden 1 (p5)[5]02:19,90(4)04:45,70(2)07:13,23(2)09:35,06(2)
 Lisa Schmoutziguer02:25,8002:27,5302:21,83+2,06
3.LEYLeythe 2[1]02:16,95(2)04:46,88(3)07:17,22(3)09:38,62(3)
 Lara Kleijwegt02:29,9302:30,3402:21,40+5,62
4.TROTromp 2[3]02:20,44(5)04:48,66(4)07:18,82(4)09:40,64(4)
 Nora Stokvis02:28,2202:30,1602:21,82+7,64
5.ALKAlkmaarsche 3 (p10)[2]02:18,63(3)04:49,37(5)07:20,42(5)09:47,42(5)
 Lieve Marees02:30,7402:31,0502:27,00+14,42
6.LAALaak 3[6]02:22,26(6)04:56,31(6)07:29,62(6)09:54,62(6)
 Feline Overstegen02:34,0502:33,3102:25,00+21,62

zo 14:12 - race 473 - [020] M16 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HEMHemus (p12)[1]02:17,63(3)04:41,50(2)07:01,38(1)09:23,31(1)
 Floor Hurkmans02:23,8702:19,8802:21,93
2.WETWetterwille (p7)[2]02:16,66(1)04:40,96(1)07:03,37(2)09:27,72(2)
 Vera Meijerhof02:24,3002:22,4102:24,35+4,41
3.VIKViking 2 (p8)[4]02:18,41(4)04:44,52(4)07:05,49(3)09:28,71(3)
 Loes Boddeke02:26,1102:20,9702:23,22+5,40
4.HUNHunze 1[3]02:17,06(2)04:43,11(3)07:07,20(4)09:37,61(4)
 Jente Jongsma02:26,0502:24,0902:30,41+14,30
5.ARCARC[6]02:25,26(5)04:55,13(5)07:23,01(5)09:54,22(5)
 Nora Kaper02:29,8702:27,8802:31,21+30,91
6.VIKViking 1[5]02:25,68(6)04:57,21(6)07:25,07(6)09:56,48(6)
 Eva Daanen02:31,5302:27,8602:31,41+33,17

zo 14:17 - race 474 - [020] M16 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III 1 (p1)[1]02:10,72(1)04:22,94(1)06:38,74(1)08:52,18(1)
 Annelotte Maitland02:12,2202:15,8002:13,44
2.LEYLeythe 1 (p2)[3]02:13,75(2)04:32,11(2)06:53,66(2)09:10,68(2)
 Rosemary Jansen02:18,3602:21,5502:17,02+18,50
3.JASJason (p4)[5]02:14,66(3)04:33,74(3)06:58,99(3)09:19,05(3)
 Aleksandra Vasilieva02:19,0802:25,2502:20,06+26,87
4.WILWillem III 3[6]02:19,62(6)04:37,18(4)07:01,99(4)09:21,25(4)
 Lotta van Westreenen02:17,5602:24,8102:19,26+29,07
5.TROTromp 1[2]02:19,24(5)04:41,39(6)07:07,94(5)09:27,00(5)
 Marit van Ommeren02:22,1502:26,5502:19,06+34,82
6.AMSAmstel (p6)[4]02:16,12(4)04:38,85(5)07:10,24(6)09:30,81(6)
 Phaedra van der Molen02:22,7302:31,3902:20,57+38,63