Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 19:35 - race 110 - [016] J18 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.WILWillem III 3 (p4)21907:03,24(1)KF
 David van Velden
2.SPASpaarne 1 (p1)21607:05,91(2)KF
 Wietse Morreau+2,67
3.SPASpaarne 2 (p2)21707:06,85(3)KF
 Joost Schwarz+3,61
4.HUNHunze 1 (p20)23407:07,73(4)KF
 Felix Mebius+4,49
5.WILWillem III 4 (p6)22107:09,26(5)KF
 Sjoerd Scheper+6,02
6.WILWillem III 1 (p7)22207:10,74(6)KF
 Willem Stoop+7,50
7.ARCARC25707:11,60(7)KF
 Pim Kloet+8,36
8.SPASpaarne 3 (p16)23007:13,38(8)KF
 Guus Mollee+10,14
9.SPASpaarne 4 (p32)24607:15,69(9)KF
 Tomba Morreau+12,45
10.VIKViking 1 (p11)22507:16,13(10)KF
 Jelmer Bennema+12,89
11.WILWillem III 6 (p18)23207:16,51(11)KF
 Arno Mulder+13,27
12.LEYLeythe 1 (p5)22007:17,06(12)KF
 Alexander Suyver+13,82
13.EEMEem 1 (p12)22607:17,86(13)KF
 David Laseur+14,62
14.SPASpaarne 5 (p28)24207:17,93(14)KF
 Daan van der Hoeven+14,69
15.WILWillem III 5 (p13)22707:18,64(15)KF
 Hidde Lycklama+15,40
16.HOOHoop 2 (p3)21807:19,64(16)KF
 Melle Delfgaauw+16,40
17.SPASpaarne 625607:19,69(17)KF
 Julius Rupert+16,45
18.JASJason 1 (p15)22907:21,41(18)KF
 Robert Pluymert+18,17
19.LEYLeythe 2 (p14)22807:21,43(19)KF
 Martijn Oortwijn+18,19
20.WILWillem III 8 (p26)24007:21,56(20)KF
 Joost van Asperen+18,32
21.TROTromp (p31)24507:21,91(21)KF
 Jorrit Heddema+18,67
22.MAAMaas 1 (p23)23707:23,18(22)KF
 Jip Uiters+19,94
23.HOOHoop 1 (p27)24107:23,58(23)KF
 Lancelot Bloemen+20,34
24.LEYLeythe 4 (p17)23107:24,57(24)KF
 Douwe Ruttenberg+21,33
25.LEYLeythe 3 (p9)22307:25,06(25)
 Jaap Noordman+21,82
26.EEMEem 2 (p21)23507:25,51(26)
 Bas In 't Velt+22,27
27.WILWillem III 225807:25,85(27)
 Jaap Worm+22,61
28.WILWillem III 7 (p25)23907:28,03(28)
 Bouke Hoekstra+24,79
29.HEMHemus 127207:31,42(29)
 Mees Buiskool+28,18
30.NAANaarden 126907:32,07(30)
 Thyme Koudijs+28,83
31.RICRIC 2 (p29)24307:32,22(31)
 Martijn Ronk+28,98
32.HERHertog (p19)23307:33,03(32)
 Julius van Hulst+29,79
33.RICRIC 126207:33,26(33)
 Aldo Pantano+30,02
34.LEYLeythe 5 (p10)22407:33,41(34)
 Ruben Kouwenhoven+30,17
35.AMSAmstel 1 (p30)24407:33,79(35)
 Syb Andringa+30,55
36.PAMPampus25307:36,21(37)
 Wart Stor+32,97
37.MAAMaas 326807:39,39(38)
 Floris Wassing+36,15
38.HOOHoop 326707:39,84(39)
 Severin Broekman+36,60
39.WILWillem III 924807:40,03(40)
 Luca Perotti+36,79
40.AMSAmstel 226607:40,69(41)
 Connor van Rooij+37,45
41.SWBSir W Borlase's GS BC24907:41,60(42)
 Norbert Bolier+38,36
42.NAUNautilus 226007:42,57(43)
 Tygo Rompa+39,33
43.HEMHemus 325107:43,90(44)
 Jens van Brakel+40,66
44.MAAMaas 226407:43,91(45)
 Luc Willemsen+40,67
45.MWCMaastrichtsche27107:44,23(46)
 Max Wijnand+40,99
46.DDSDDS 125907:47,18(47)
 Joost Magermans+43,94
47.VIKViking 326507:48,91(48)
 Pepijn van de Velde+45,67
48.VIKViking 225207:49,40(49)
 Pepijn Reyn+46,16
49.WETWetterwille26107:50,58(50)
 Bauke van Breukelen+47,34
50.HEMHemus 2 (p33)24707:52,66(51)
 Bart van Delden+49,42
51.DDSDDS 225007:52,90(52)
 Quintus Dingeldein+49,66
52.RICRIC 325508:01,66(53)
 Enno van Lingen+58,42
53.PONPontos26308:02,03(54)
 Tom Puijpe+58,79
54.NAANaarden 227008:12,31(55)
 Casper Pronk van Hoogeveen+1:09,07
55.JASJason 2 (p22)23609:07,59(56)
 Nikolai van den Dungen+2:04,35
56.AMYAmycus25407:35,19(36)
 Merijn van der Worpboot onder gewicht