Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[017] J16 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.VIKViking 1 (p4)27607:14,62(1)KF
 Jorrit Oelderik
2.HUNHunze 1 (p2)27407:28,38(2)KF
 Lucas Keijzer+13,76
3.ARCARC 2 (p9)28107:31,00(3)KF
 Gertjan Bruins+16,38
4.SPASpaarne 1 (p1)27307:31,72(4)KF
 Robbe Mourits+17,10
5.HUNHunze 2 (p6)27807:32,97(5)KF
 Tijn Lubbert+18,35
6.WILWillem III 3 (p10)28207:32,98(6)KF
 Gianni Perotti+18,36
7.MAAMaas 2 (p12)28407:33,19(7)KF
 Diederick Stuijfzand+18,57
8.ARCARC 1 (p7)27907:33,91(8)KF
 Wouter Breedveld+19,29
9.VIKViking 230607:36,07(9)KF
 Edward den Beer Poortugael+21,45
10.HEMHemus 1 (p8)28007:36,95(10)KF
 Matthijs Boschhuizen+22,33
11.WILWillem III 1 (p5)27707:37,13(11)KF
 Jasper Simons+22,51
12.WILWillem III 430507:37,40(12)KF
 Maarten Worm+22,78
13.NEPNeptunus (p3)27507:38,10(13)KF
 Maarten Veninga+23,48
14.OSSOssa29407:39,24(14)KF
 Maxim Meijerink+24,62
15.RICRIC 329107:39,30(15)KF
 Antonie Tilanus+24,68
16.MAAMaas 130207:39,35(16)KF
 Niels Reintjes+24,73
17.HEMHemus 228607:40,82(17)KF
 Boris van Geest+26,20
18.HOOHoop28707:43,56(18)KF
 Koen van de Braak+28,94
19.WILWillem III 229507:45,15(19)KF
 Ole Kuppens+30,53
20.PAMPampus 1 (p11)28307:46,27(20)KF
 Hugo Snelder+31,65
21.NAANaarden30707:46,38(21)KF
 Tije Korteweg+31,76
22.TROTromp31107:47,59(22)KF
 Wout Kruithof+32,97
23.VIKViking 329707:47,71(23)KF
 Quinten de Cocq+33,09
24.PAMPampus 229907:47,93(24)KF
 Ruben Blokhuis+33,31
25.VIKViking 728807:49,05(25)
 Sjoerd Froeling+34,43
26.AMSAmstel29007:51,50(26)
 Merlijn Kools+36,88
27.RICRIC 128907:52,05(27)
 Jeppe Broek+37,43
28.ALKAlkmaarsche28507:55,16(28)
 Auke Kloosterman+40,54
29.HEMHemus 330007:56,92(29)
 Jonathan Kernkamp+42,30
30.VIKViking 630907:58,40(30)
 Toon de Ruiter+43,78
31.SPASpaarne 329307:58,45(31)
 Siem Leliveld+43,83
32.WETWetterwille30807:59,34(32)
 Bjorn Bakker+44,72
33.RICRIC 231007:59,92(33)
 Dominique van Wijngaarden+45,30
34.VIKViking 429808:01,23(34)
 Ruben Bähre+46,61
35.GOUGouda30108:02,67(35)
 Cas Dirksen+48,05
36.MAAMaas 330308:05,89(36)
 Erwin Wiltenburg+51,27
37.VIKViking 530408:09,20(37)
 Jos Bouhuis+54,58
38.SPASpaarne 229208:12,01(38)
 Rombout Jansen+57,39
39.JASJason29608:15,38(39)
 Georg Vasiliev+1:00,76

za 11:55 - race 248 - [017] J16 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIKViking 1 (p4)[4]02:03,57(1)04:11,46(1)06:22,82(1)08:31,86(1)HF
 Jorrit Oelderik02:07,8902:11,3602:09,04
2.ARCARC 1 (p7)[3]02:05,00(3)04:17,04(2)06:31,30(2)08:43,18(2)HF
 Wouter Breedveld02:12,0402:14,2602:11,88+11,32
3.VIKViking 2[5]02:04,44(2)04:17,54(3)06:33,11(3)08:44,59(3)HF
 Edward den Beer Poortugael02:13,1002:15,5702:11,48+12,73
4.MAAMaas 1[2]02:12,18(5)04:27,24(5)06:40,15(5)08:49,06(4)FC
 Niels Reintjes02:15,0602:12,9102:08,91+17,20
5.HEMHemus 2[6]02:10,27(4)04:22,33(4)06:39,66(4)08:52,19(5)FC
 Boris van Geest02:12,0602:17,3302:12,53+20,33
6.PAMPampus 2[1]02:13,46(6)04:35,15(6)07:00,25(6)09:19,97(6)
 Ruben Blokhuis02:21,6902:25,1002:19,72+48,11

za 12:00 - race 249 - [017] J16 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HUNHunze 1 (p2)[4]01:57,53(1)04:10,09(1)06:25,64(1)08:33,18(1)HF
 Lucas Keijzer02:12,5602:15,5502:07,54
2.MAAMaas 2 (p12)[3]02:04,98(4)04:15,95(2)06:27,61(2)08:37,39(2)HF
 Diederick Stuijfzand02:10,9702:11,6602:09,78+4,21
3.RICRIC 3[2]02:03,68(3)04:17,69(4)06:31,31(4)08:39,69(3)HF
 Antonie Tilanus02:14,0102:13,6202:08,38+6,51
4.HEMHemus 1 (p8)[5]02:03,14(2)04:17,39(3)06:30,86(3)08:40,17(4)FC
 Matthijs Boschhuizen02:14,2502:13,4702:09,31+6,99
5.HOOHoop[6]02:07,94(5)04:24,14(5)06:41,30(5)08:55,62(5)
 Koen van de Braak02:16,2002:17,1602:14,32+22,44
6.VIKViking 3[1]02:09,62(6)04:30,07(6)06:50,95(6)09:06,68(6)
 Quinten de Cocq02:20,4502:20,8802:15,73+33,50

za 12:05 - race 250 - [017] J16 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ARCARC 2 (p9)[3]02:04,38(1)04:14,39(1)06:26,02(1)08:41,63(1)HF
 Gertjan Bruins02:10,0102:11,6302:15,61
2.WILWillem III 3 (p10)[4]02:05,92(2)04:19,80(3)06:31,42(2)08:43,13(2)HF
 Gianni Perotti02:13,8802:11,6202:11,71+1,50
3.WILWillem III 1 (p5)[2]02:08,13(4)04:24,81(4)06:34,61(3)08:47,20(3)HF
 Jasper Simons02:16,6802:09,8002:12,59+5,57
4.WILWillem III 2[1]02:06,20(3)04:19,50(2)06:34,82(4)08:50,86(4)FC
 Ole Kuppens02:13,3002:15,3202:16,04+9,23
5.OSSOssa[5]02:09,32(5)04:25,15(5)06:40,11(5)08:53,42(5)FC
 Maxim Meijerink02:15,8302:14,9602:13,31+11,79
6.TROTromp[6]02:10,03(6)04:26,85(6)06:44,86(6)09:07,34(6)
 Wout Kruithof02:16,8202:18,0102:22,48+25,71

za 12:10 - race 251 - [017] J16 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne 1 (p1)[3]02:01,25(1)04:07,50(1)06:19,51(1)08:30,45(1)HF
 Robbe Mourits02:06,2502:12,0102:10,94
2.HUNHunze 2 (p6)[4]02:04,27(2)04:14,55(2)06:29,72(2)08:39,74(2)HF
 Tijn Lubbert02:10,2802:15,1702:10,02+9,29
3.NEPNeptunus (p3)[5]02:04,80(3)04:15,02(3)06:29,97(3)08:40,01(3)HF
 Maarten Veninga02:10,2202:14,9502:10,04+9,56
4.WILWillem III 4[2]02:07,77(5)04:21,52(4)06:35,68(4)08:47,42(4)FC
 Maarten Worm02:13,7502:14,1602:11,74+16,97
5.PAMPampus 1 (p11)[1]02:06,83(4)04:22,13(5)06:39,36(5)08:53,57(5)
 Hugo Snelder02:15,3002:17,2302:14,21+23,12
6.NAANaarden[6]02:11,21(6)04:22,95(6)06:40,22(6)08:54,99(6)
 Tije Korteweg02:11,7402:17,2702:14,77+24,54

za 16:50 - race 307 - [017] J16 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne 1 (p1)[1]01:54,76(1)03:56,67(1)06:02,05(1)08:05,29(1)FA
 Robbe Mourits02:01,9102:05,3802:03,24
2.VIKViking 1 (p4)[2]01:55,69(2)03:58,90(2)06:06,78(2)08:09,65(2)FA
 Jorrit Oelderik02:03,2102:07,8802:02,87+4,36
3.MAAMaas 2 (p12)[3]02:04,61(5)04:13,25(3)06:25,79(3)08:38,11(3)FA
 Diederick Stuijfzand02:08,6402:12,5402:12,32+32,82
4.WILWillem III 3 (p10)[4]02:03,86(3)04:17,89(4)06:36,17(5)08:43,16(4)FB
 Gianni Perotti02:14,0302:18,2802:06,99+37,87
5.VIKViking 2[6]02:04,29(4)04:18,17(5)06:35,50(4)08:45,85(5)FB
 Edward den Beer Poortugael02:13,8802:17,3302:10,35+40,56
6.WILWillem III 1 (p5)[5]02:06,11(6)04:21,69(6)06:40,52(6)08:54,45(6)FB
 Jasper Simons02:15,5802:18,8302:13,93+49,16

za 16:55 - race 308 - [017] J16 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.HUNHunze 1 (p2)[2]01:56,10(1)04:03,62(1)06:10,39(1)08:18,02(1)FA
 Lucas Keijzer02:07,5202:06,7702:07,63
2.ARCARC 2 (p9)[1]02:00,32(2)04:06,85(2)06:14,21(2)08:22,91(2)FA
 Gertjan Bruins02:06,5302:07,3602:08,70+4,89
3.ARCARC 1 (p7)[3]02:03,56(4)04:13,80(4)06:23,61(4)08:29,61(3)FA
 Wouter Breedveld02:10,2402:09,8102:06,00+11,59
4.HUNHunze 2 (p6)[4]02:02,24(3)04:11,63(3)06:21,23(3)08:30,87(4)FB
 Tijn Lubbert02:09,3902:09,6002:09,64+12,85
5.NEPNeptunus (p3)[6]02:06,31(6)04:21,06(6)06:34,49(5)08:44,52(5)FB
 Maarten Veninga02:14,7502:13,4302:10,03+26,50
6.RICRIC 3[5]02:05,02(5)04:20,48(5)06:35,12(6)08:51,29(6)FB
 Antonie Tilanus02:15,4602:14,6402:16,17+33,27

zo 16:30 - race 497 - [017] J16 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III 4[1]02:01,60(3)04:10,62(1)06:16,44(1)08:19,62(1)
 Maarten Worm02:09,0202:05,8202:03,18
2.HEMHemus 1 (p8)[3]01:59,58(1)04:13,15(3)06:21,08(2)08:20,66(2)
 Matthijs Boschhuizen02:13,5702:07,9301:59,58+1,04
3.HEMHemus 2[5]02:02,26(5)04:13,57(4)06:21,57(3)08:26,67(3)
 Boris van Geest02:11,3102:08,0002:05,10+7,05
4.OSSOssa[6]02:01,98(4)04:14,41(5)06:25,92(5)08:28,30(4)
 Maxim Meijerink02:12,4302:11,5102:02,38+8,68
5.MAAMaas 1[4]02:03,71(6)04:15,29(6)06:26,17(6)08:31,74(5)
 Niels Reintjes02:11,5802:10,8802:05,57+12,12
6.WILWillem III 2[2]02:00,30(2)04:12,01(2)06:23,08(4)08:32,90(6)
 Ole Kuppens02:11,7102:11,0702:09,82+13,28

zo 16:35 - race 498 - [017] J16 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HUNHunze 2 (p6)[1]01:57,20(1)04:04,45(1)06:10,91(1)08:16,25(1)
 Tijn Lubbert02:07,2502:06,4602:05,34
2.WILWillem III 3 (p10)[2]02:00,23(2)04:09,93(2)06:20,23(2)08:22,39(2)
 Gianni Perotti02:09,7002:10,3002:02,16+6,14
3.NEPNeptunus (p3)[4]02:01,43(5)04:13,30(5)06:21,54(3)08:27,05(3)
 Maarten Veninga02:11,8702:08,2402:05,51+10,80
4.RICRIC 3[5]02:00,46(3)04:12,08(3)06:22,22(4)08:29,66(4)
 Antonie Tilanus02:11,6202:10,1402:07,44+13,41
5.VIKViking 2[3]02:00,46(3)04:12,60(4)06:22,95(5)08:30,50(5)
 Edward den Beer Poortugael02:12,1402:10,3502:07,55+14,25
6.WILWillem III 1 (p5)[6]02:05,46(6)04:16,93(6)06:28,22(6)08:38,52(6)
 Jasper Simons02:11,4702:11,2902:10,30+22,27

zo 16:40 - race 499 - [017] J16 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPASpaarne 1 (p1)[1]01:50,84(1)03:48,56(1)05:48,75(1)07:47,40(1)
 Robbe Mourits01:57,7202:00,1901:58,65
2.HUNHunze 1 (p2)[2]01:50,84(1)03:50,72(2)05:49,54(2)07:49,37(2)
 Lucas Keijzer01:59,8801:58,8201:59,83+1,97
3.VIKViking 1 (p4)[4]01:53,64(3)03:57,07(3)06:02,78(3)08:06,22(3)
 Jorrit Oelderik02:03,4302:05,7102:03,44+18,82
4.MAAMaas 2 (p12)[5]02:03,56(6)04:09,79(6)06:12,84(4)08:20,28(4)
 Diederick Stuijfzand02:06,2302:03,0502:07,44+32,88
5.ARCARC 2 (p9)[3]01:58,81(4)04:05,45(4)06:15,98(5)08:21,90(5)
 Gertjan Bruins02:06,6402:10,5302:05,92+34,50
6.ARCARC 1 (p7)[6]01:59,32(5)04:07,53(5)06:17,39(6)08:24,15(6)
 Wouter Breedveld02:08,2102:09,8602:06,76+36,75