Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[016] J18 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.WILWillem III 3 (p4)21907:03,24(1)KF
 David van Velden
2.SPASpaarne 1 (p1)21607:05,91(2)KF
 Wietse Morreau+2,67
3.SPASpaarne 2 (p2)21707:06,85(3)KF
 Joost Schwarz+3,61
4.HUNHunze 1 (p20)23407:07,73(4)KF
 Felix Mebius+4,49
5.WILWillem III 4 (p6)22107:09,26(5)KF
 Sjoerd Scheper+6,02
6.WILWillem III 1 (p7)22207:10,74(6)KF
 Willem Stoop+7,50
7.ARCARC25707:11,60(7)KF
 Pim Kloet+8,36
8.SPASpaarne 3 (p16)23007:13,38(8)KF
 Guus Mollee+10,14
9.SPASpaarne 4 (p32)24607:15,69(9)KF
 Tomba Morreau+12,45
10.VIKViking 1 (p11)22507:16,13(10)KF
 Jelmer Bennema+12,89
11.WILWillem III 6 (p18)23207:16,51(11)KF
 Arno Mulder+13,27
12.LEYLeythe 1 (p5)22007:17,06(12)KF
 Alexander Suyver+13,82
13.EEMEem 1 (p12)22607:17,86(13)KF
 David Laseur+14,62
14.SPASpaarne 5 (p28)24207:17,93(14)KF
 Daan van der Hoeven+14,69
15.WILWillem III 5 (p13)22707:18,64(15)KF
 Hidde Lycklama+15,40
16.HOOHoop 2 (p3)21807:19,64(16)KF
 Melle Delfgaauw+16,40
17.SPASpaarne 625607:19,69(17)KF
 Julius Rupert+16,45
18.JASJason 1 (p15)22907:21,41(18)KF
 Robert Pluymert+18,17
19.LEYLeythe 2 (p14)22807:21,43(19)KF
 Martijn Oortwijn+18,19
20.WILWillem III 8 (p26)24007:21,56(20)KF
 Joost van Asperen+18,32
21.TROTromp (p31)24507:21,91(21)KF
 Jorrit Heddema+18,67
22.MAAMaas 1 (p23)23707:23,18(22)KF
 Jip Uiters+19,94
23.HOOHoop 1 (p27)24107:23,58(23)KF
 Lancelot Bloemen+20,34
24.LEYLeythe 4 (p17)23107:24,57(24)KF
 Douwe Ruttenberg+21,33
25.LEYLeythe 3 (p9)22307:25,06(25)
 Jaap Noordman+21,82
26.EEMEem 2 (p21)23507:25,51(26)
 Bas In 't Velt+22,27
27.WILWillem III 225807:25,85(27)
 Jaap Worm+22,61
28.WILWillem III 7 (p25)23907:28,03(28)
 Bouke Hoekstra+24,79
29.HEMHemus 127207:31,42(29)
 Mees Buiskool+28,18
30.NAANaarden 126907:32,07(30)
 Thyme Koudijs+28,83
31.RICRIC 2 (p29)24307:32,22(31)
 Martijn Ronk+28,98
32.HERHertog (p19)23307:33,03(32)
 Julius van Hulst+29,79
33.RICRIC 126207:33,26(33)
 Aldo Pantano+30,02
34.LEYLeythe 5 (p10)22407:33,41(34)
 Ruben Kouwenhoven+30,17
35.AMSAmstel 1 (p30)24407:33,79(35)
 Syb Andringa+30,55
36.PAMPampus25307:36,21(37)
 Wart Stor+32,97
37.MAAMaas 326807:39,39(38)
 Floris Wassing+36,15
38.HOOHoop 326707:39,84(39)
 Severin Broekman+36,60
39.WILWillem III 924807:40,03(40)
 Luca Perotti+36,79
40.AMSAmstel 226607:40,69(41)
 Connor van Rooij+37,45
41.SWBSir W Borlase's GS BC24907:41,60(42)
 Norbert Bolier+38,36
42.NAUNautilus 226007:42,57(43)
 Tygo Rompa+39,33
43.HEMHemus 325107:43,90(44)
 Jens van Brakel+40,66
44.MAAMaas 226407:43,91(45)
 Luc Willemsen+40,67
45.MWCMaastrichtsche27107:44,23(46)
 Max Wijnand+40,99
46.DDSDDS 125907:47,18(47)
 Joost Magermans+43,94
47.VIKViking 326507:48,91(48)
 Pepijn van de Velde+45,67
48.VIKViking 225207:49,40(49)
 Pepijn Reyn+46,16
49.WETWetterwille26107:50,58(50)
 Bauke van Breukelen+47,34
50.HEMHemus 2 (p33)24707:52,66(51)
 Bart van Delden+49,42
51.DDSDDS 225007:52,90(52)
 Quintus Dingeldein+49,66
52.RICRIC 325508:01,66(53)
 Enno van Lingen+58,42
53.PONPontos26308:02,03(54)
 Tom Puijpe+58,79
54.NAANaarden 227008:12,31(55)
 Casper Pronk van Hoogeveen+1:09,07
55.JASJason 2 (p22)23609:07,59(56)
 Nikolai van den Dungen+2:04,35
56.AMYAmycus25407:35,19(36)
 Merijn van der Worpboot onder gewicht

za 11:35 - race 244 - [016] J18 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 3 (p4)[4]--(1)03:56,73(1)06:00,67(1)08:07,22(1)HF
 David van Velden02:03,9402:06,55
2.SPASpaarne 4 (p32)[5]01:57,25(3)04:02,20(2)06:05,76(2)08:11,18(2)HF
 Tomba Morreau02:04,9502:03,5602:05,42+3,96
3.SPASpaarne 3 (p16)[3]01:54,71(2)04:02,58(3)06:10,37(3)08:17,57(3)HF
 Guus Mollee02:07,8702:07,7902:07,20+10,35
4.HOOHoop 2 (p3)[2]02:02,60(5)04:10,71(5)06:19,38(5)08:25,99(4)FC
 Melle Delfgaauw02:08,1102:08,6702:06,61+18,77
5.LEYLeythe 4 (p17)[1]02:03,01(6)04:13,78(6)06:24,08(6)08:28,13(5)
 Douwe Ruttenberg02:10,7702:10,3002:04,05+20,91
6.SPASpaarne 6[6]01:59,95(4)04:08,91(4)06:18,49(4)08:28,59(6)
 Julius Rupert02:08,9602:09,5802:10,10+21,37

za 11:40 - race 245 - [016] J18 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne 1 (p1)[4]01:59,98(3)04:01,35(1)06:04,89(1)08:09,10(1)HF
 Wietse Morreau02:01,3702:03,5402:04,21
2.WILWillem III 5 (p13)[2]01:58,80(2)04:03,77(3)06:11,09(3)08:13,45(2)HF
 Hidde Lycklama02:04,9702:07,3202:02,36+4,35
3.HOOHoop 1 (p27)[1]01:57,69(1)04:02,01(2)06:10,07(2)08:15,68(3)HF
 Lancelot Bloemen02:04,3202:08,0602:05,61+6,58
4.VIKViking 1 (p11)[5]02:00,20(4)04:06,73(4)06:16,06(4)08:19,16(4)FC
 Jelmer Bennema02:06,5302:09,3302:03,10+10,06
5.JASJason 1 (p15)[6]02:00,48(5)04:08,20(5)06:17,69(5)08:20,27(5)FC
 Robert Pluymert02:07,7202:09,4902:02,58+11,17
6.ARCARC[3]02:02,81(6)04:09,97(6)06:18,59(6)08:21,44(6)
 Pim Kloet02:07,1602:08,6202:02,85+12,34

za 11:45 - race 246 - [016] J18 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 1 (p7)[3]01:55,95(2)04:00,68(3)06:03,78(2)08:07,39(1)HF
 Willem Stoop02:04,7302:03,1002:03,61
2.SPASpaarne 2 (p2)[4]01:54,52(1)03:58,04(1)06:03,45(1)08:09,60(2)HF
 Joost Schwarz02:03,5202:05,4102:06,15+2,21
3.WILWillem III 6 (p18)[5]01:57,70(4)04:00,20(2)06:04,67(3)08:11,08(3)HF
 Arno Mulder02:02,5002:04,4702:06,41+3,69
4.SPASpaarne 5 (p28)[2]01:58,49(6)04:03,00(4)06:09,20(4)08:12,81(4)FC
 Daan van der Hoeven02:04,5102:06,2002:03,61+5,42
5.LEYLeythe 2 (p14)[6]01:57,98(5)04:04,54(5)06:13,07(5)08:15,54(5)FC
 Martijn Oortwijn02:06,5602:08,5302:02,47+8,15
6.MAAMaas 1 (p23)[1]01:56,41(3)04:05,07(6)06:17,21(6)08:29,88(6)
 Jip Uiters02:08,6602:12,1402:12,67+22,49

za 11:50 - race 247 - [016] J18 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 4 (p6)[4]01:56,91(1)04:01,61(1)06:06,71(1)08:12,52(1)HF
 Sjoerd Scheper02:04,7002:05,1002:05,81
2.HUNHunze 1 (p20)[3]01:59,10(4)04:03,87(3)06:09,68(2)08:14,36(2)HF
 Felix Mebius02:04,7702:05,8102:04,68+1,84
3.EEMEem 1 (p12)[5]01:58,08(2)04:03,25(2)06:10,65(3)08:18,30(3)HF
 David Laseur02:05,1702:07,4002:07,65+5,78
4.LEYLeythe 1 (p5)[2]01:58,34(3)04:04,82(4)06:14,47(4)08:23,85(4)FC
 Alexander Suyver02:06,4802:09,6502:09,38+11,33
5.WILWillem III 8 (p26)[1]02:03,32(6)04:11,95(6)06:21,28(5)08:26,60(5)
 Joost van Asperen02:08,6302:09,3302:05,32+14,08
6.TROTromp (p31)[6]02:02,74(5)04:11,43(5)06:23,30(6)08:37,98(6)
 Jorrit Heddema02:08,6902:11,8702:14,68+25,46

za 16:40 - race 305 - [016] J18 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 4 (p6)[1]01:54,86(2)03:54,60(2)05:55,80(2)07:55,30(1)FA
 Sjoerd Scheper01:59,7402:01,2001:59,50
2.WILWillem III 3 (p4)[2]01:51,13(1)03:50,62(1)05:53,89(1)07:56,29(2)FA
 David van Velden01:59,4902:03,2702:02,40+0,99
3.SPASpaarne 2 (p2)[4]01:56,56(4)03:57,54(3)06:02,37(3)08:10,29(3)FA
 Joost Schwarz02:00,9802:04,8302:07,92+14,99
4.SPASpaarne 3 (p16)[5]01:55,78(3)03:58,74(4)06:08,13(4)08:16,91(4)FB
 Guus Mollee02:02,9602:09,3902:08,78+21,61
5.WILWillem III 5 (p13)[3]02:00,44(5)04:04,99(5)06:12,31(5)08:20,71(5)FB
 Hidde Lycklama02:04,5502:07,3202:08,40+25,41
6.WILWillem III 6 (p18)[6]--04:07,25(6)06:19,49(6)08:38,37(6)FB
 Arno Mulder02:12,2402:18,88+43,07

za 16:45 - race 306 - [016] J18 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 1 (p7)[1]01:53,45(1)03:51,84(1)05:51,73(1)07:50,87(1)FA
 Willem Stoop01:58,3901:59,8901:59,14
2.SPASpaarne 1 (p1)[2]01:55,56(2)03:53,67(2)05:54,61(2)07:51,53(2)FA
 Wietse Morreau01:58,1102:00,9401:56,92+0,66
3.HUNHunze 1 (p20)[3]01:56,10(3)03:56,49(3)06:02,14(3)08:07,92(3)FA
 Felix Mebius02:00,3902:05,6502:05,78+17,05
4.SPASpaarne 4 (p32)[4]01:58,17(6)03:59,93(5)06:07,61(4)08:11,86(4)FB
 Tomba Morreau02:01,7602:07,6802:04,25+20,99
5.EEMEem 1 (p12)[5]01:56,93(4)03:59,19(4)06:08,97(5)08:17,71(5)FB
 David Laseur02:02,2602:09,7802:08,74+26,84
6.HOOHoop 1 (p27)[6]01:57,82(5)04:06,06(6)06:23,71(6)08:39,60(6)FB
 Lancelot Bloemen02:08,2402:17,6502:15,89+48,73

zo 16:13 - race 494 - [016] J18 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.VIKViking 1 (p11)[1]01:50,44(1)03:47,67(2)05:47,57(2)07:46,18(1)
 Jelmer Bennema01:57,2301:59,9001:58,61
2.LEYLeythe 1 (p5)[2]01:51,09(2)03:47,03(1)05:46,70(1)07:49,47(2)
 Alexander Suyver01:55,9401:59,6702:02,77+3,29
3.SPASpaarne 5 (p28)[3]01:53,54(4)03:53,51(3)05:54,03(3)07:53,57(3)
 Daan van der Hoeven01:59,9702:00,5201:59,54+7,39
4.HOOHoop 2 (p3)[4]01:52,93(3)03:55,73(4)05:56,47(4)08:00,84(4)
 Melle Delfgaauw02:02,8002:00,7402:04,37+14,66
5.LEYLeythe 2 (p14)[5]01:55,02(5)03:57,76(5)06:00,27(5)08:04,41(5)
 Martijn Oortwijn02:02,7402:02,5102:04,14+18,23
6.JASJason 1 (p15)[6]01:56,69(6)04:00,78(6)06:07,74(6)08:16,89(6)
 Robert Pluymert02:04,0902:06,9602:09,15+30,71

zo 16:18 - race 495 - [016] J18 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPASpaarne 3 (p16)[2]01:50,67(1)03:49,99(1)05:52,10(2)07:48,98(1)
 Guus Mollee01:59,3202:02,1101:56,88
2.SPASpaarne 4 (p32)[1]01:53,00(2)03:51,61(2)05:51,53(1)07:50,00(2)
 Tomba Morreau01:58,6101:59,9201:58,47+1,02
3.WILWillem III 5 (p13)[3]01:54,36(4)03:54,80(3)05:56,90(3)07:55,87(3)
 Hidde Lycklama02:00,4402:02,1001:58,97+6,89
4.WILWillem III 6 (p18)[6]01:55,85(6)03:55,69(4)05:59,16(4)07:58,06(4)
 Arno Mulder01:59,8402:03,4701:58,90+9,08
5.EEMEem 1 (p12)[4]01:54,69(5)03:56,79(6)06:01,68(5)08:02,52(5)
 David Laseur02:02,1002:04,8902:00,84+13,54
6.HOOHoop 1 (p27)[5]01:53,87(3)03:56,09(5)06:02,46(6)08:08,18(6)
 Lancelot Bloemen02:02,2202:06,3702:05,72+19,20

zo 16:23 - race 496 - [016] J18 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WILWillem III 1 (p7)[2]01:51,43(2)03:50,81(2)05:49,11(1)07:40,94(1)
 Willem Stoop01:59,3801:58,3001:51,83
2.WILWillem III 4 (p6)[1]01:53,69(4)03:51,85(3)05:51,15(2)07:42,45(2)
 Sjoerd Scheper01:58,1601:59,3001:51,30+1,51
3.SPASpaarne 1 (p1)[3]01:55,65(6)03:57,55(6)05:54,58(5)07:43,25(3)
 Wietse Morreau02:01,9001:57,0301:48,67+2,31
4.WILWillem III 3 (p4)[4]01:50,08(1)03:50,63(1)05:51,35(3)07:45,02(4)
 David van Velden02:00,5502:00,7201:53,67+4,08
5.HUNHunze 1 (p20)[5]01:53,00(3)03:52,80(4)05:54,23(4)07:52,73(5)
 Felix Mebius01:59,8002:01,4301:58,50+11,79
6.SPASpaarne 2 (p2)[6]01:54,44(5)03:55,56(5)05:59,23(6)07:57,13(6)
 Joost Schwarz02:01,1202:03,6701:57,90+16,19