Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 10:25 - race 230 - [119] M18 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III[4]01:59,32(1)04:05,44(1)06:15,42(1)08:25,20(1)FA
 Charlotte Russel02:06,1202:09,9802:09,78
2.VIKViking 2[5]02:02,24(2)04:15,65(2)06:30,40(2)08:44,29(2)FA
 Isabelle Bloem02:13,4102:14,7502:13,89+19,09
3.ALPAlphen 1[2]02:07,67(3)04:20,53(3)06:35,91(3)08:47,86(3)
 Julia van Remoortere02:12,8602:15,3802:11,95+22,66
4.SALSalland/Tubantia[6]02:09,93(4)04:27,11(4)06:47,38(4)09:04,81(4)
 Roos Koning ter Heege02:17,1802:20,2702:17,43+39,61
5.MWCMaastrichtsche[3]02:14,73(5)04:32,99(5)06:51,71(5)09:05,15(5)
 India Dare02:18,2602:18,72boot onder gewicht

za 10:30 - race 231 - [119] M18 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.SPASpaarne/Ossa[2]02:00,28(1)04:08,13(1)06:19,28(1)08:29,87(1)FA
 Amber Breed02:07,8502:11,1502:10,59
2.AMSAmstel[4]02:03,84(5)04:12,36(3)06:24,20(2)08:32,35(2)FA
 Anne Goorhuis02:08,5202:11,8402:08,15+2,48
3.DDSDDS 2[6]02:01,84(2)04:10,62(2)06:25,69(3)08:39,31(3)
 Meike van der Heide02:08,7802:15,0702:13,62+9,44
4.HEMHemus/Hunze[3]02:02,59(3)04:14,44(4)06:31,21(4)08:46,63(4)
 Milou Verhoeff02:11,8502:16,7702:15,42+16,76
5.EEMEem[5]02:03,42(4)04:18,91(5)06:39,19(5)08:58,22(5)
 Marte van der Veen02:15,4902:20,2802:19,03+28,35

za 10:35 - race 232 - [119] M18 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ALPAlphen 2[2]02:00,11(1)04:06,12(2)06:14,11(1)08:17,98(1)FA
 Nina Belger02:06,0102:07,9902:03,87
2.DDSDDS 1[6]02:00,49(2)04:05,47(1)06:14,49(2)08:23,46(2)FA
 Iris van den Berg02:04,9802:09,0202:08,97+5,48
3.VIKViking 1[5]02:01,47(3)04:10,82(3)06:23,91(3)08:36,07(3)
 Jikke Lerou02:09,3502:13,0902:12,16+18,09
4.SPASpaarne[3]02:03,47(4)04:16,42(4)06:32,44(4)08:44,74(4)
 Roosmarijn Hanemaayer02:12,9502:16,0202:12,30+26,76
5.HOOHoop[4]02:06,21(5)04:18,82(5)06:37,46(5)08:52,38(5)
 Juliette Folkers02:12,6102:18,6402:14,92+34,40

za 16:10 - race 299 - [119] M18 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AMSAmstel[2]02:08,25(5)04:15,64(3)06:25,85(3)08:35,13(1)
 Anne Goorhuis02:07,3902:10,2102:09,28
2.WILWillem III[4]02:07,02(4)04:15,86(4)06:25,19(2)08:37,13(2)
 Charlotte Russel02:08,8402:09,3302:11,94+2,00
3.ALPAlphen 2[5]02:06,85(3)04:15,05(1)06:31,98(6)08:38,52(3)
 Nina Belger02:08,2002:16,9302:06,54+3,39
4.SPASpaarne/Ossa[3]02:06,40(1)04:15,36(2)06:24,03(1)08:45,28(4)
 Amber Breed02:08,9602:08,6702:21,25+10,15
5.DDSDDS 1[6]02:06,65(2)04:16,80(5)06:26,82(4)08:49,42(5)
 Iris van den Berg02:10,1502:10,0202:22,60+14,29
6.VIKViking 2[1]02:09,94(6)04:18,61(6)06:30,48(5)08:50,97(6)
 Isabelle Bloem02:08,6702:11,8702:20,49+15,84