Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

za 14:50 - race 283 - [120] J16 2x voorwedstrijd 1

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ALKAlkmaarsche[5]01:59,62(1)04:06,73(1)06:13,23(1)08:19,78(1)FA
 Joost van der Sluis02:07,1102:06,5002:06,55
2.SPASpaarne 2[4]02:04,73(4)04:10,75(3)06:17,33(2)08:21,73(2)
 Rombout Jansen02:06,0202:06,5802:04,40+1,95
3.VIKViking 1[2]02:04,19(3)04:12,21(4)06:18,47(3)08:23,08(3)
 Sjoerd Froeling02:08,0202:06,2602:04,61+3,30
4.NAANaarden 1[6]02:00,83(2)04:08,79(2)06:18,71(4)08:23,31(4)
 Huib Wibbelink02:07,9602:09,9202:04,60+3,53
5.RICRIC/Amstel[3]02:25,34(5)04:41,97(5)07:00,23(5)09:25,97(5)
 Will Rabalais02:16,6302:18,2602:25,74+1:06,19

za 14:55 - race 284 - [120] J16 2x voorwedstrijd 2

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.AMSAmstel/Naarden[4]01:59,58(2)04:06,22(2)06:10,97(1)08:18,83(1)FA
 Tije Korteweg02:06,6402:04,7502:07,86
2.LEYLeythe 1[6]01:55,56(1)04:04,19(1)06:17,34(2)08:29,87(2)
 Max Waterreus02:08,6302:13,1502:12,53+11,04
3.PONPontos[2]02:04,44(4)04:16,24(3)06:28,67(3)08:40,30(3)
 Jarne Kooistra02:11,8002:12,4302:11,63+21,47
4.LEYLeythe 2[3]02:01,83(3)04:18,94(4)06:38,13(4)08:58,38(4)
 Merlijn Teuben02:17,1102:19,1902:20,25+39,55
5.NAANaarden 3[5]02:14,82(5)04:42,46(5)07:12,53(5)09:37,19(5)
 Louis Dasselaar02:27,6402:30,0702:24,66+1:18,36

za 15:00 - race 285 - [120] J16 2x voorwedstrijd 3

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 1[2]02:01,46(4)04:04,29(2)06:05,94(2)08:06,77(1)FA
 Ben van den Eerenbeemt02:02,8302:01,6502:00,83
2.HEMHemus[4]02:00,14(2)04:01,85(1)06:04,54(1)08:06,81(2)FA
 Boris van Geest02:01,7102:02,6902:02,27+0,04
3.VIKViking 2[5]02:00,67(3)04:05,56(3)06:13,06(3)08:22,20(3)
 Ruben Bähre02:04,8902:07,5002:09,14+15,43
4.TROTromp 2[6]01:59,80(1)04:13,50(4)06:32,75(4)08:48,88(4)
 Daan Gudde02:13,7002:19,2502:16,13+42,11
5.NAANaarden 2[3]02:04,35(5)04:18,30(5)06:36,76(5)08:53,27(5)
 Olaf Schippers02:13,9502:18,4602:16,51+46,50

za 15:05 - race 286 - [120] J16 2x voorwedstrijd 4

1e en 2 tijdsnelste 2en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.TROTromp 1[3]01:57,51(1)04:01,45(1)06:08,31(1)08:17,14(1)FA
 Quinten van der Horst02:03,9402:06,8602:08,83
2.SPASpaarne 1[2]02:03,23(3)04:05,96(2)06:10,88(2)08:17,35(2)FA
 Maarten Leegstra02:02,7302:04,9202:06,47+0,21
3.RICRIC[6]02:01,92(2)04:09,29(3)06:16,26(3)08:26,99(3)
 Dominique van Wijngaarden02:07,3702:06,9702:10,73+9,85
4.EEMEem[4]02:05,99(4)04:09,29(3)06:35,64(4)08:55,25(4)
 Ruben Vernède02:03,3002:26,3502:19,61+38,11
5.WILWillem III 2[1]02:10,77(5)04:25,16(5)06:39,53(5)08:59,70(5)
 Louis Dercon02:14,3902:14,3702:20,17+42,56
VIKViking 3   niet gestart
 Toon de Ruiter

za 17:50 - race 319 - [120] J16 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.TROTromp 1[1]01:55,88(1)03:55,58(1)05:52,92(1)07:52,00(1)
 Quinten van der Horst01:59,7001:57,3401:59,08
2.AMSAmstel/Naarden[4]01:56,23(2)03:56,76(2)06:00,08(2)07:59,75(2)
 Tije Korteweg02:00,5302:03,3201:59,67+7,75
3.HEMHemus[5]01:56,94(3)03:58,30(3)06:01,87(3)08:01,37(3)
 Boris van Geest02:01,3602:03,5701:59,50+9,37
4.ALKAlkmaarsche[2]01:59,41(4)04:02,88(4)06:06,35(4)08:06,77(4)
 Joost van der Sluis02:03,4702:03,4702:00,42+14,77
5.WILWillem III 1[3]02:02,04(5)04:03,38(5)06:07,59(5)08:07,43(5)
 Ben van den Eerenbeemt02:01,3402:04,2101:59,84+15,43
6.SPASpaarne 1[6]02:04,59(6)04:12,72(6)06:22,92(6)08:27,83(6)
 Maarten Leegstra02:08,1302:10,2002:04,91+35,83