Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[019] M18 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.LEYLeythe 3 (p2)207:56,93(1)KF
 Isabel van Opzeeland
2.WILWillem III 5 (p1)107:58,85(2)KF
 Fien van Westreenen+1,92
3.GOUGouda (p4)407:59,18(3)KF
 Lisa Bruijnincx+2,25
4.MAAMaas 2 (p6)608:02,81(4)KF
 Pau Koster+5,88
5.LEYLeythe 1 (p3)308:03,62(5)KF
 Hannah Otterloo+6,69
6.RICRIC (p14)1408:08,49(6)KF
 Hannah Heideveld+11,56
7.AMSAmstel 1 (p16)1608:12,54(7)KF
 Kiene Remijn+15,61
8.HUNHunze 1 (p8)808:12,76(8)KF
 Hannah van der Sluijs+15,83
9.TROTromp 2 (p15)1508:15,23(9)KF
 Elke Schokking+18,30
10.WILWillem III 4 (p20)2008:16,82(10)KF
 Tabo Stekelenburg+19,89
11.LEYLeythe 2 (p7)708:17,37(11)KF
 Jildou Wassenaar+20,44
12.HOOHoop 1 (p5)508:17,74(12)KF
 Fréderique Pals+20,81
13.AMSAmstel 2 (p11)1108:18,25(13)KF
 Arlette Roos+21,32
14.TROTromp 1 (p22)2208:19,70(14)KF
 Adinda Frisart+22,77
15.VIKViking (p21)2108:21,10(15)KF
 Evie Rademaker+24,17
16.HAZTRT Hazewinkel (p24)2408:21,74(16)KF
 Isa Zijlstra+24,81
17.BEABeatrix 1 (p25)2508:22,37(17)KF
 Vera Sneijders+25,44
18.MAAMaas 3 (p9)908:22,49(18)KF
 Birgit Cornelissen+25,56
19.TROTromp 3 (p12)1208:23,40(19)KF
 Anna Meijers+26,47
20.MAAMaas 4 (p17)1708:25,27(20)KF
 Adine de Keijzer+28,34
21.HUNHunze 2 (p10)1008:27,15(21)KF
 Wouke Mollema+30,22
22.MWCMWC 1 (p13)1308:29,88(22)KF
 Marij Höppener+32,95
23.WILWillem III 3 (p19)1908:33,14(23)KF
 Henriëtte Maitland+36,21
24.BEABeatrix 23308:35,99(24)KF
 Anne du Croo de Jongh+39,06
25.MAAMaas 1 (p18)1808:39,48(25)
 Jana Akkerman+42,55
26.MWCMaastrichtsche 33508:40,47(26)
 Claire Fleming+43,54
27.WILWillem III 12808:45,81(27)
 Anne Kooijenga+48,88
28.NAUNautilus 23208:46,74(28)
 Hanne Snijders+49,81
29.AMSAmstel 3 (p26)2608:51,45(29)
 Lauren de Hertog+54,52
30.NAUNautilus 13008:51,97(30)
 Emma Ruitenbeek+55,04
31.AMSAmstel 52708:58,17(31)
 Anne Goorhuis+1:01,24
32.AMSAmstel 43608:59,25(32)
 Lucca-Lie Prins+1:02,32
33.NAUNautilus 33409:03,02(33)
 Geertje van Houten+1:06,09
34.SPASpaarne3809:03,97(34)
 Janna van Geest+1:07,04
35.NAANaarden (p23)2309:07,68(35)
 Roos Lindenhovius+1:10,75
36.JASJason3109:07,84(36)
 Carmen te Wechel+1:10,91
37.WILWillem III 23709:10,77(37)
 Tirza den Hond+1:13,84
38.HOOHoop 22909:30,48(38)
 Hailey Heideveld+1:33,55
39.MWCMaastrichtsche 23909:46,13(39)
 India Dare+1:49,20

za 08:30 - race 207 - [019] M18 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe 3 (p2)[3]01:57,96(1)04:04,32(1)06:12,15(1)08:22,09(1)HF
 Isabel van Opzeeland02:06,3602:07,8302:09,94
2.BEABeatrix 1 (p25)[1]02:06,74(5)04:16,72(4)06:27,83(2)08:40,14(2)HF
 Vera Sneijders02:09,9802:11,1102:12,31+18,05
3.TROTromp 2 (p15)[2]02:03,30(3)04:15,90(3)06:32,26(4)08:41,33(3)HF
 Elke Schokking02:12,6002:16,3602:09,07+19,24
4.HAZTRT Hazewinkel (p24)[5]02:06,32(4)04:20,87(5)06:34,20(5)08:42,45(4)FC
 Isa Zijlstra02:14,5502:13,3302:08,25+20,36
5.HUNHunze 1 (p8)[4]02:02,92(2)04:13,55(2)06:28,33(3)08:43,80(5)FC
 Hannah van der Sluijs02:10,6302:14,7802:15,47+21,71
6.BEABeatrix 2[6]02:12,03(6)04:30,74(6)06:50,95(6)09:07,68(6)
 Anne du Croo de Jongh02:18,7102:20,2102:16,73+45,59

za 08:35 - race 208 - [019] M18 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.WILWillem III 5 (p1)[3]01:59,11(1)04:08,13(1)06:19,78(1)08:32,14(1)HF
 Fien van Westreenen02:09,0202:11,6502:12,36
2.MAAMaas 3 (p9)[1]02:02,47(2)04:13,65(2)06:25,39(2)08:35,00(2)HF
 Birgit Cornelissen02:11,1802:11,7402:09,61+2,86
3.AMSAmstel 1 (p16)[4]02:03,50(3)04:14,24(3)06:25,81(3)08:36,64(3)HF
 Kiene Remijn02:10,7402:11,5702:10,83+4,50
4.WILWillem III 4 (p20)[2]02:04,75(4)04:17,29(4)06:32,98(5)08:38,79(4)FC
 Tabo Stekelenburg02:12,5402:15,6902:05,81+6,65
5.VIKViking (p21)[5]02:05,91(5)04:17,99(5)06:30,37(4)08:44,78(5)FC
 Evie Rademaker02:12,0802:12,3802:14,41+12,64
6.WILWillem III 3 (p19)[6]02:15,38(6)04:33,19(6)06:50,64(6)09:07,27(6)
 Henriëtte Maitland02:17,8102:17,4502:16,63+35,13

za 08:40 - race 209 - [019] M18 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GOUGouda (p4)[4]02:02,08(1)04:10,40(1)06:23,41(1)08:35,00(1)HF
 Lisa Bruijnincx02:08,3202:13,0102:11,59
2.RICRIC (p14)[3]02:06,37(2)04:19,24(2)06:32,29(2)08:42,18(2)HF
 Hannah Heideveld02:12,8702:13,0502:09,89+7,18
3.TROTromp 1 (p22)[2]02:08,37(3)04:20,87(3)06:33,27(3)08:43,42(3)HF
 Adinda Frisart02:12,5002:12,4002:10,15+8,42
4.LEYLeythe 2 (p7)[5]02:10,77(5)04:24,02(4)06:37,39(4)08:47,22(4)FC
 Jildou Wassenaar02:13,2502:13,3702:09,83+12,22
5.TROTromp 3 (p12)[6]02:10,22(4)04:24,27(5)06:39,73(5)08:50,69(5)
 Anna Meijers02:14,0502:15,4602:10,96+15,69
6.MWCMWC 1 (p13)[1]02:11,41(6)04:27,82(6)06:43,38(6)08:56,03(6)
 Marij Höppener02:16,4102:15,5602:12,65+21,03

za 08:45 - race 210 - [019] M18 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe 1 (p3)[4]02:04,51(1)04:13,73(1)06:24,98(1)08:31,73(1)HF
 Hannah Otterloo02:09,2202:11,2502:06,75
2.MAAMaas 2 (p6)[3]02:04,75(2)04:15,32(2)06:26,77(2)08:37,12(2)HF
 Pau Koster02:10,5702:11,4502:10,35+5,39
3.MAAMaas 4 (p17)[1]02:07,32(4)04:18,26(4)06:30,51(4)08:40,00(3)HF
 Adine de Keijzer02:10,9402:12,2502:09,49+8,27
4.AMSAmstel 2 (p11)[5]02:05,28(3)04:16,90(3)06:30,18(3)08:41,65(4)FC
 Arlette Roos02:11,6202:13,2802:11,47+9,92
5.HOOHoop 1 (p5)[2]02:08,26(5)04:20,44(5)06:34,47(5)08:47,48(5)
 Fréderique Pals02:12,1802:14,0302:13,01+15,75
6.HUNHunze 2 (p10)[6]02:09,99(6)04:26,59(6)--09:01,44(6)
 Wouke Mollema02:16,60+29,71

za 15:20 - race 289 - [019] M18 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe 3 (p2)[4]02:03,63(1)04:14,47(1)06:25,75(1)08:37,76(1)FA
 Isabel van Opzeeland02:10,8402:11,2802:12,01
2.LEYLeythe 1 (p3)[3]02:09,57(2)04:22,02(2)06:33,85(2)08:44,10(2)FA
 Hannah Otterloo02:12,4502:11,8302:10,25+6,34
3.TROTromp 1 (p22)[1]02:13,74(6)04:26,79(3)06:38,02(3)08:49,14(3)FA
 Adinda Frisart02:13,0502:11,2302:11,12+11,38
4.RICRIC (p14)[2]02:13,18(4)04:27,47(4)06:38,97(4)08:50,57(4)FB
 Hannah Heideveld02:14,2902:11,5002:11,60+12,81
5.MAAMaas 3 (p9)[5]02:12,94(3)04:30,23(5)06:53,99(5)09:19,40(5)FB
 Birgit Cornelissen02:17,2902:23,7602:25,41+41,64
6.TROTromp 2 (p15)[6]02:13,48(5)04:33,15(6)06:59,62(6)09:27,33(6)FB
 Elke Schokking02:19,6702:26,4702:27,71+49,57

za 15:25 - race 290 - [019] M18 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GOUGouda (p4)[3]02:05,18(2)04:16,41(1)06:27,13(1)08:37,77(1)FA
 Lisa Bruijnincx02:11,2302:10,7202:10,64
2.WILWillem III 5 (p1)[4]02:04,59(1)04:16,62(2)06:31,66(2)08:44,86(2)FA
 Fien van Westreenen02:12,0302:15,0402:13,20+7,09
3.AMSAmstel 1 (p16)[1]02:09,96(5)04:24,66(3)06:36,83(3)08:52,47(3)FA
 Kiene Remijn02:14,7002:12,1702:15,64+14,70
4.MAAMaas 2 (p6)[5]02:07,64(3)04:25,50(4)06:43,06(4)08:56,49(4)FB
 Pau Koster02:17,8602:17,5602:13,43+18,72
5.BEABeatrix 1 (p25)[2]02:12,67(6)04:29,37(5)06:47,75(5)09:04,55(5)FB
 Vera Sneijders02:16,7002:18,3802:16,80+26,78
6.MAAMaas 4 (p17)[6]02:08,82(4)04:32,94(6)06:59,78(6)09:24,89(6)FB
 Adine de Keijzer02:24,1202:26,8402:25,11+47,12

zo 13:50 - race 469 - [019] M18 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.HUNHunze 1 (p8)[6]02:05,72(2)04:20,26(1)06:39,44(1)08:56,61(1)
 Hannah van der Sluijs02:14,5402:19,1802:17,17
2.WILWillem III 4 (p20)[3]02:07,87(3)04:26,33(4)06:44,16(4)08:57,57(2)
 Tabo Stekelenburg02:18,4602:17,8302:13,41+0,96
3.LEYLeythe 2 (p7)[1]02:09,66(4)04:28,01(6)06:45,21(5)08:59,44(3)
 Jildou Wassenaar02:18,3502:17,2002:14,23+2,83
4.AMSAmstel 2 (p11)[4]02:05,07(1)04:22,61(2)06:41,33(2)09:03,22(4)
 Arlette Roos02:17,5402:18,7202:21,89+6,61
5.HAZTRT Hazewinkel (p24)[2]02:11,12(6)04:27,04(5)06:47,23(6)09:05,19(5)
 Isa Zijlstra02:15,9202:20,1902:17,96+8,58
6.VIKViking (p21)[5]02:10,10(5)04:24,75(3)06:42,58(3)09:10,33(6)
 Evie Rademaker02:14,6502:17,8302:27,75+13,72

zo 13:55 - race 470 - [019] M18 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.MAAMaas 2 (p6)[1]02:05,19(1)04:19,30(1)06:36,43(1)08:48,26(1)
 Pau Koster02:14,1102:17,1302:11,83
2.RICRIC (p14)[2]02:08,39(4)04:24,49(3)06:43,46(3)08:55,07(2)
 Hannah Heideveld02:16,1002:18,9702:11,61+6,81
3.MAAMaas 3 (p9)[4]02:06,99(2)04:22,60(2)06:42,74(2)08:56,88(3)
 Birgit Cornelissen02:15,6102:20,1402:14,14+8,62
4.BEABeatrix 1 (p25)[3]02:11,61(6)04:26,77(5)06:46,50(4)08:59,61(4)
 Vera Sneijders02:15,1602:19,7302:13,11+11,35
5.TROTromp 2 (p15)[5]02:07,76(3)04:26,20(4)06:47,74(5)09:00,99(5)
 Elke Schokking02:18,4402:21,5402:13,25+12,73
6.MAAMaas 4 (p17)[6]02:10,82(5)04:28,83(6)06:49,48(6)09:04,51(6)
 Adine de Keijzer02:18,0102:20,6502:15,03+16,25

zo 14:00 - race 471 - [019] M18 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LEYLeythe 3 (p2)[2]01:59,55(1)04:09,37(1)06:19,91(1)08:28,37(1)
 Isabel van Opzeeland02:09,8202:10,5402:08,46
2.GOUGouda (p4)[1]02:03,97(3)04:15,80(3)06:26,56(2)08:32,12(2)
 Lisa Bruijnincx02:11,8302:10,7602:05,56+3,75
3.WILWillem III 5 (p1)[4]02:02,26(2)04:15,12(2)06:26,77(3)08:35,04(3)
 Fien van Westreenen02:12,8602:11,6502:08,27+6,67
4.LEYLeythe 1 (p3)[3]02:07,03(4)04:21,52(4)06:33,75(4)08:42,19(4)
 Hannah Otterloo02:14,4902:12,2302:08,44+13,82
5.AMSAmstel 1 (p16)[6]02:08,49(5)04:27,28(5)06:43,09(5)08:57,17(5)
 Kiene Remijn02:18,7902:15,8102:14,08+28,80
6.TROTromp 1 (p22)[5]02:10,53(6)04:29,36(6)06:45,62(6)08:58,13(6)
 Adinda Frisart02:18,8302:16,2602:12,51+29,76