Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

zo 12:35 - race 456 - [234] J16 4* voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.RICRIC/Pampus/Amstel[4]01:50,22(1)03:45,68(1)05:43,20(1)07:40,20(1)FA
 Merlijn Kools01:55,4601:57,5201:57,00
2.NAANaarden[6]01:52,77(2)03:52,38(2)05:50,80(2)07:51,70(2)FA
 Olaf Schippers01:59,6101:58,4202:00,90+11,50
3.TROTromp/Pampus[5]01:57,71(4)03:57,85(3)05:59,21(3)08:01,10(3)FA
 Ruben Blokhuis02:00,1402:01,3602:01,89+20,90
4.VIKViking[3]01:56,48(3)03:59,16(4)06:02,91(4)08:03,58(4)
 Sjoerd Froeling02:02,6802:03,7502:00,67+23,38
5.WILWillem III 1[2]02:01,54(5)04:03,90(5)06:06,96(5)08:10,22(5)
 Ben van den Eerenbeemt02:02,3602:03,0602:03,26+30,02

zo 12:40 - race 457 - [234] J16 4* voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LEYLeythe[2]01:51,53(1)03:49,36(1)05:51,05(1)07:51,25(1)FA
 David de Groot01:57,8302:01,6902:00,20
2.TROTromp[5]01:52,49(2)03:52,37(2)05:55,08(2)07:53,65(2)FA
 Wouter Siezen01:59,8802:02,7101:58,57+2,40
3.GOUGouda/Alkmaarsche[6]01:57,48(3)03:57,32(3)06:00,02(4)07:57,87(3)FA
 Auke Kloosterman01:59,8402:02,7001:57,85+6,62
4.SPASpaarne[4]01:57,83(4)03:57,80(4)05:59,65(3)07:58,07(4)
 Rombout Jansen01:59,9702:01,8501:58,42+6,82

zo 17:50 - race 513 - [234] J16 4* A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.RICRIC/Pampus/Amstel[1]01:47,96(1)03:41,45(1)05:37,66(1)07:31,87(1)
 Merlijn Kools01:53,4901:56,2101:54,21
2.NAANaarden[3]01:51,55(2)03:49,86(2)05:57,65(4)07:52,25(2)
 Olaf Schippers01:58,3102:07,7901:54,60+20,38
3.LEYLeythe[2]01:51,55(2)03:51,82(3)05:52,96(3)07:53,94(3)
 David de Groot02:00,2702:01,1402:00,98+22,07
4.TROTromp[4]01:53,98(4)03:54,76(4)05:52,44(2)07:58,74(4)
 Wouter Siezen02:00,7801:57,6802:06,30+26,87
5.GOUGouda/Alkmaarsche[5]01:57,22(6)03:59,28(6)06:04,42(6)08:03,26(5)
 Auke Kloosterman02:02,0602:05,1401:58,84+31,39
6.TROTromp/Pampus[6]01:55,70(5)03:58,07(5)06:02,68(5)08:08,41(6)
 Ruben Blokhuis02:02,3702:04,6102:05,73+36,54