Friday

24 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
KCH4Kings School Chester, The, Rowing Club AJ15 4x+Time Trial06:55.8427th
Alex Crees
KCH47Kings School Chester, The, Rowing Club BJ15 4x+Time Trial07:50.3759th
Anthony Audas
KCH158Kings School Chester, The, Rowing Club AJ15G 4+Time Trial08:00.0314th
Ellen Coady-Ward
KCH169Kings School Chester, The, Rowing ClubJ14 4x+Time Trial08:15.3135th
Weston Heller
KCH223Kings School Chester, The, Rowing Club AJ14G 8x+ 1Time Trial07:54.8822nd
Beth Aldridge
KCH296Kings School Chester, The, Rowing ClubJ14 8x+ 2Time Trial07:39.2620th
Alex Matijasevich
KCH328Kings School Chester, The, Rowing ClubJ14 8x+ 1Time Trial06:16.861st
George Munday
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15G 4+Final C[4]08:26.812nd
Ellen Coady-Ward
KCHKings School Chester, The, Rowing ClubJ14 8x+ 1Final A[5]06:53.513rd
George Munday

Saturday

25 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
KCH24Kings School Chester, The, Rowing Club AJ15 8+Time Trial06:10.8012th
Alex Crees
KCH43Kings School Chester, The, Rowing Club AJ15 G8+Time Trial06:46.232nd
Emilia Jenks
KCH70Kings School Chester, The, Rowing ClubJ16 4+Time Trial06:45.688th
Barnaby Easter
KCH84Kings School Chester, The, Rowing Club AJ15 2nd 8+Time Trial06:32.3712th
William Burrows
KCH149Kings School Chester, The, Rowing ClubJ16G 8+Time Trial07:02.189th
Lizzie Hunt
KCH152Kings School Chester, The, Rowing ClubJ16G 2nd 8+Time Trial07:17.8811th
Molly Ellis
KCH279Kings School Chester, The, Rowing Club2nd 8+Time Trial06:11.6311th
Arthur Greenwood
KCH374Kings School Chester, The, Rowing Club ACh 8+Time Trial05:37.3611th
Oliver Irvine
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 8+Semifinal A/B 2[2]06:36.966th
Alex Crees
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 G8+Semifinal A/B 1[5]07:13.084th
Emilia Jenks
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 2nd 8+Semifinal A/B 2[2]06:52.805th
William Burrows
KCHKings School Chester, The, Rowing Club ACh 8+Semifinal A/B 1[2]06:00.166th
Oliver Irvine
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 8+Final B[2]06:35.416th
Alex Crees
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 G8+Final B[4]07:13.331st
Emilia Jenks
KCHKings School Chester, The, Rowing ClubJ16 4+Final B[4]07:04.051st
Barnaby Easter
KCHKings School Chester, The, Rowing Club AJ15 2nd 8+Final B[6]07:03.305th
William Burrows
KCHKings School Chester, The, Rowing ClubJ16G 2nd 8+Final B[2]07:40.525th
Molly Ellis
KCHKings School Chester, The, Rowing ClubJ16G 8+Final B[3]07:24.083rd
Lizzie Hunt
KCHKings School Chester, The, Rowing Club2nd 8+Final B[2]06:36.436th
Arthur Greenwood
KCHKings School Chester, The, Rowing Club ACh 8+Final B[3]06:04.484th
Oliver Irvine

Sunday

26 May 2019

no.crew
stroke
eventracelanetimepos.
KCH10Kings School Chester, The, Rowing Club AJ16 4xTime Trial07:03.1124th
Arthur Greenwood
KCH104Kings School Chester, The, Rowing Club ACh 2-Time Trial06:58.945th
Oliver Irvine
KCH108Kings School Chester, The, Rowing Club BCh 2-Time Trial06:58.014th
William Meakin
KCH127Kings School Chester, The, Rowing ClubChG 2-Time Trial08:32.7825th
Helena Barker
KCH389Kings School Chester, The, Rowing Club ACh 4+Time Trial06:56.7716th
Jack Ramsbottom
KCHKings School Chester, The, Rowing Club ACh 2-Semifinal A/B 2[4]07:14.833rd
Oliver Irvine
KCHKings School Chester, The, Rowing Club BCh 2-Semifinal A/B 2[5]07:12.502nd
William Meakin
KCHKings School Chester, The, Rowing Club ACh 4+Semifinal A/B 2[1]06:54.058th
Jack Ramsbottom
KCHKings School Chester, The, Rowing Club ACh 2-Final A[2]07:08.016th
Oliver Irvine
KCHKings School Chester, The, Rowing Club BCh 2-Final A[3]07:00.594th
William Meakin
KCHKings School Chester, The, Rowing Club ACh 4+Final B[2]06:51.786th
Jack Ramsbottom