zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/DDS/Proteus (2)HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:12,014e
Haig Eyskens
LAGLaga (2)DEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:41,432e
Paula Hamming
LAGLaga (6)DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:45,721e
Femke van der Laan
LAGLaga 2LHG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:59,355e
Marnix Meersman
LAGLaga 1LHG 1xvoorwedstrijd 3[4]07:41,454e
Lukas Pragt
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 3[3]06:47,653e
Camiel Schreuder
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:41,252e
Giulia Rolloos
LAGLagaLDDev 2xvoorwedstrijd 3[5]07:36,894e
Silke Tas
LAGLaga/NereusDE 2xvoorwedstrijd 2[2]07:15,644e
Yumiko Van Diest
LAGLaga/AegirDE 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,353e
Ilse Kolkman
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:25,631e
Annelinde van Bergen
LAGLaga 2LDG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:36,593e
Annabel Oggel
LAGLaga 1LDG 1xvoorwedstrijd 4[5]08:29,773e
Pauline Verkaik
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:38,225e
Amber Raadschilders
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:34,853e
Sophie Busch
LAGLagaHG 2-voorwedstrijd 1[5]06:54,531e
Edwin van der Maarel
NERNereus/LagaHE 4-voorwedstrijd 2[2]06:01,071e
Mick Makker
LAGLagaHE 4-voorwedstrijd 2[4]06:17,874e
Menno Bezema
LAGLaga *HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:19,812e
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-voorwedstrijd 1[4]08:01,902e
Mela Sagasser
LAGLaga (2)HEj 8+voorwedstrijd 3[4]05:59,752e
Paolo Pantano
LAGLaga 4HG 1xvoorwedstrijd 1[1]07:27,023e
Daan van Haasteren
LAGLaga 2HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:48,234e
Jochem van der Ham
LAGLaga 3HG 1xvoorwedstrijd 2[1]07:43,995e
Wytze de Vries
LAGLaga (4)LHEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:07,002e
Willem Ooink
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:01,402e
Rosalie Rietjens
LAGLaga 2LHG 2-A-finale[3]07:30,642e
Mark Hofwegen
LAGLaga 1LHG 2-A-finale[5]07:02,651e
Philip den Bremer
LAGLaga (2)DEj 4+A-finale[2]07:41,674e
Paula Hamming
LAGLaga (6)DEj 8+A-finale[5]06:48,575e
Femke van der Laan
LAGLaga/SkadiLDDev 2xA-finale[6]07:42,105e
Giulia Rolloos
LAGLaga/AegirDE 2xA-finale[6]07:14,205e
Ilse Kolkman
LAGLagaDDev 2xA-finale[4]07:23,751e
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDEj 4*A-finale[6]07:40,686e
Sophie Busch
LAGLagaHG 2-A-finale[3]06:50,371e
Edwin van der Maarel
NERNereus/LagaHE 4-A-finale[3]05:59,741e
Mick Makker
LAGLaga *HDev 4-A-finale[6]06:14,694e
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-A-finale[2]07:53,122e
Mela Sagasser
LAGLaga (2)HEj 8+A-finale[2]05:50,252e
Paolo Pantano
LAGLaga (4)LHEj 8+A-finale[5]06:10,063e
Willem Ooink
LAGLagaDDev 4-A-finale[2]06:52,982e
Rosalie Rietjens

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAG39Laga 1HB 1xtime-trial06:53,386e
Jochem van der Ham
LAG45Laga 2HB 1xtime-trial06:54,827e
Wytze de Vries
LAG47Laga 3HB 1xtime-trial06:46,384e
Daan van Haasteren
LAG72Laga 2LHB 1xtime-trial06:54,126e
Diederik Adema
LAG73Laga 1LHB 1xtime-trial06:57,3112e
Marnix Meersman
LAG126Laga 2LDE 1xtime-trial07:25,475e
Silke Tas
LAG135Laga 1LDE 1xtime-trial07:59,4511e
Zola Zwerver
LAG167LagaDB 1xtime-trial08:05,7510e
Jolie Tops
LAG209Laga/SkadiLDGb 2xtime-trial06:50,571e
Giulia Rolloos
LAG230LagaDG 2xtime-trial06:44,734e
Annelinde van Bergen
LAG285Laga/ProteusHB 4+time-trial06:22,099e
Haig Eyskens
LAG309Laga/Njord/ThêtaLHB 8+time-trial05:35,668e
Willem Ooink
LAG317LagaLDB 4*time-trial06:58,116e
Sophie Busch
LAG328Laga 2HE 8+time-trial05:18,1711e
Paolo Pantano
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trial04:58,721e
Theis Hagemeister
LAG333Laga 1HE 8+time-trial05:10,527e
Sietse de Vilder
LAG362LagaLDE 4xtime-trial06:12,612e
Silke Tas
LAG381LagaDB 8+time-trial05:59,392e
Femke van der Laan
LAGLagaHG 4+A-finale[2]07:17,825e
Jelle Ammerlaan
LAGLaga 2HB 1xB-finale[4]07:54,522e
Wytze de Vries
LAGLaga 3HB 1xA-finale[5]07:28,612e
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HB 1xA-finale[6]08:03,536e
Jochem van der Ham
LAGLagaLHE 1xA-finale[2]07:22,823e
Philip den Bremer
LAGLaga 1LHB 1xB-finale[1]07:47,134e
Marnix Meersman
LAGLaga 2LHB 1xA-finale[1]07:44,455e
Diederik Adema
LAGLaga 1LDE 1xB-finale[2]09:14,854e
Zola Zwerver
LAGLagaDG 4-A-finale[2]06:56,161e
Rosalie Rietjens
LAGLagaHE 2-A-finale[3]07:14,674e
Casper Mulder
LAGLagaDG 4+A-finale[2]07:43,423e
Paula Hamming
LAGLaga/SkadiLDGb 2xA-finale[3]07:53,694e
Giulia Rolloos
LAGLagaDE 2-A-finale[2]07:26,911e
Dieuwertje den Besten
LAGLagaDG 2xA-finale[4]07:33,603e
Annelinde van Bergen
LAGLaga/ProteusHB 4+B-finale[3]07:13,503e
Haig Eyskens
LAGLagaLDB 4*A-finale[6]07:53,826e
Sophie Busch
LAGLaga 1HE 8+B-finale[1]05:50,801e
Sietse de Vilder
LAGLaga 2HE 8+B-finale[5]05:59,504e
Paolo Pantano
GYAGyas-combiHE 8+A-finale[1]05:35,051e
Theis Hagemeister
LAGLagaLHB 2xA-finale[2]06:48,881e
Camiel Schreuder
LAGLagaLDE 4xA-finale[2]07:06,324e
Silke Tas
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusDE 4xA-finale[3]06:34,481e
Bente Paulis
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIDE 4xA-finale[4]06:45,213e
Mette Beugelsdijk
LAGLagaDE 8+A-finale[2]06:30,671e
Rosalie Rietjens
NERNereus-combiDE 8+A-finale[4]uitgesloten
Anne-Eva Petersen
LAGLagaDB 8+A-finale[2]06:57,093e
Femke van der Laan
LAGLaga *HE 4xA-finale[4]06:12,113e
Tim Winkel
NERNereus-combiDE 8+heat[2]06:13,87
Anne-Eva Petersen