za 09:35 - race 120 - [034] LDDev 2x voorwedstrijd 1

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASOAsopos *[5]01:48,79(1)03:41,29(1)05:35,70(1)07:29,95(1)FA
 Elsemieke Hack01:52,5001:54,4101:54,25
2.LAGLaga/Skadi[3]01:50,62(2)03:47,09(2)05:44,35(2)07:41,25(2)FA
 Giulia Rolloos01:56,4701:57,2601:56,90+11,30
3.SAUSaurus *[2]01:54,39(4)03:50,83(4)05:45,93(3)07:42,76(3)
 Zilla Kuiperes01:56,4401:55,1001:56,83+12,81
4.THEThêta[4]01:52,84(3)03:49,66(3)05:47,40(4)07:47,61(4)
 Els Vlooswijk01:56,8201:57,7402:00,21+17,66

za 09:40 - race 121 - [034] LDDev 2x voorwedstrijd 2

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[2]01:50,96(2)03:46,32(1)05:44,01(1)07:39,70(1)FA
 ilse Feenstra01:55,3601:57,6901:55,69
2.PROProteus/Skøll[5]01:52,56(3)03:50,36(3)05:48,03(2)07:43,90(2)FA
 Lisa Keurentjes01:57,8001:57,6701:55,87+4,20
3.NJONjord 1[4]01:50,56(1)03:49,91(2)05:50,57(4)07:45,27(3)
 Vera Slagter01:59,3502:00,6601:54,70+5,57
4.GYAGyas[3]01:54,68(4)03:52,52(4)05:49,44(3)07:47,52(4)
 Fleur van Dijk01:57,8401:56,9201:58,08+7,82

za 09:45 - race 122 - [034] LDDev 2x voorwedstrijd 3

1e en 2e => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca *[2]01:47,69(1)03:40,55(1)05:34,25(1)07:27,74(1)FA
 Jonna Mourik01:52,8601:53,7001:53,49
2.SKOSkøll[4]01:48,13(2)03:42,63(2)05:37,81(2)07:32,43(2)FA
 Anna Vos01:54,5001:55,1801:54,62+4,69
3.SKASkadi[6]01:49,55(3)03:46,06(3)05:41,05(3)07:35,84(3)
 Edolie van de Velde01:56,5101:54,9901:54,79+8,10
4.LAGLaga[5]01:50,76(5)03:48,16(4)05:43,56(4)07:36,89(4)
 Silke Tas01:57,4001:55,4001:53,33+9,15
5.NJONjord 2[3]01:50,35(4)03:48,70(5)05:47,67(5)07:47,26(5)
 Merel Roos01:58,3501:58,9701:59,59+19,52

za 16:45 - race 188 - [034] LDDev 2x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ASOAsopos *[5]01:49,38(2)03:42,43(2)05:33,47(1)07:25,96(1)
 Elsemieke Hack01:53,0501:51,0401:52,49
2.SKOSkøll[1]01:48,81(1)03:41,62(1)05:34,45(2)07:28,04(2)
 Anna Vos01:52,8101:52,8301:53,59+2,08
3.ORCOrca *[3]01:49,59(3)03:44,49(3)05:37,94(3)07:30,14(3)
 Jonna Mourik01:54,9001:53,4501:52,20+4,18
4.NERNereus[4]01:51,93(4)03:50,40(4)05:44,99(4)07:40,05(4)
 ilse Feenstra01:58,4701:54,5901:55,06+14,09
5.LAGLaga/Skadi[6]01:52,92(5)03:51,69(5)05:47,04(5)07:42,10(5)
 Giulia Rolloos01:58,7701:55,3501:55,06+16,14
6.PROProteus/Skøll[2]01:54,32(6)03:55,93(6)05:53,73(6)07:53,11(6)
 Lisa Keurentjes02:01,6101:57,8001:59,38+27,15