zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:45,391e
Jordy Leusink
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:12,424e
Alexander Kemmink
AEGAegir (3)HEj 4+voorwedstrijd 3[2]06:53,102e
Gerard Houwink
GYAGyas/AegirDEj 4+voorwedstrijd 2[6]08:08,464e
Odette Helsloot
AEGAegir (2)DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:47,002e
Anna Koopmans
AEGAegirLHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]06:58,074e
Wif Bronsgeest
LAGLaga/AegirDE 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,353e
Ilse Kolkman
AEGAegirDDev 2xvoorwedstrijd 1[6]08:06,795e
Inge Hadders
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:42,045e
Betty Lahr
AEGAegirHG 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,331e
Ben Bakker
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:22,992e
Brandus Adema
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:33,732e
Stijn Wijnen
AEGAegirHEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:13,775e
Joris Pereboom
AEGAegir 1HG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:24,522e
Paul Zwanikken
AEGAegir 2HG 1xvoorwedstrijd 3[3]07:57,935e
Stijn Blaakman
AEGAegir/ARCLHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,126e
Victor Schop
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 1[1]07:11,361e
Eline Cox
AEGAegirHDev 2xA-finale[2]06:37,122e
Jordy Leusink
AEGAegir (3)HEj 4+A-finale[6]06:59,015e
Gerard Houwink
AEGAegir (2)DEj 8+A-finale[6]06:34,661e
Anna Koopmans
LAGLaga/AegirDE 2xA-finale[6]07:14,205e
Ilse Kolkman
AEGAegirHG 2-A-finale[4]07:22,286e
Ben Bakker
AEGAegir/HoopLDE 2xA-finale[5]07:21,492e
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-A-finale[1]06:18,255e
Brandus Adema
AEGAegirLHDev 4-A-finale[5]06:33,685e
Stijn Wijnen
AEGAegir 1HG 1xA-finale[5]07:26,593e
Paul Zwanikken
AEGAegirDDev 4-A-finale[4]06:49,561e
Eline Cox

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEG15AegirHGb 4-time-trial05:45,044e
Brandus Adema
AEG35AegirHB 1xtime-trial06:52,505e
Stijn Blaakman
AEG49Aegir 2LDB 1xtime-trial08:03,376e
Roma Kloosterman
AEG56Aegir 1LDB 1xtime-trial08:15,1610e
Maxime Heijman
AEG141AegirLHGb 4-time-trial05:55,586e
Stijn Wijnen
AEG180AegirHG 2xtime-trial06:00,773e
Jordy Leusink
AEG186AegirLHG 2xtime-trial06:13,508e
Wif Bronsgeest
AEG206AegirLDGb 2xtime-trial07:20,668e
Betty Lahr
AEG281AegirHB 4+time-trial06:14,835e
Gerard Houwink
AEG299AegirHB 8+time-trial05:32,999e
Joris Pereboom
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trial04:58,721e
Theis Hagemeister
AEG357AegirDB 2xtime-trial07:12,367e
Inge Hadders
OKE364Okeanos/Phocas/Aegir/SaurusLDE 4xtime-trial06:02,151e
Aurianne Puts
AEGAegirHE 1xA-finale[4]07:43,586e
Paul Zwanikken
AEGAegirHGb 4-A-finale[2]06:27,583e
Brandus Adema
AEGAegirHB 1xA-finale[1]07:53,185e
Stijn Blaakman
AEGAegir 2LDB 1xA-finale[1]09:12,616e
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-A-finale[1]06:38,983e
Stijn Wijnen
AEGAegirHE 2-A-finale[1]07:07,583e
Ben Bakker
AEGAegirHG 2xA-finale[2]07:01,546e
Jordy Leusink
AEGAegir/HoopLDG 2xA-finale[3]07:23,211e
Roos Duijn
AEGAegirDB 4+A-finale[3]07:57,695e
Dorien Peters
AEGAegirHB 4+A-finale[5]06:57,105e
Gerard Houwink
GYAGyas-combiHE 8+A-finale[1]05:35,051e
Theis Hagemeister
OKEOkeanos/Phocas/Aegir/SaurusLDE 4xA-finale[1]06:48,781e
Aurianne Puts
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusDE 4xA-finale[3]06:34,481e
Bente Paulis
AEGAegirDE 8+A-finale[3]06:33,082e
Eline Cox