zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAGLaga/DDS/Proteus (2)HEj 4+voorwedstrijd 2za 08:20[2]
Haig Eyskens
LAGLaga (2)DEj 4+voorwedstrijd 1za 08:30[3]
Paula Hamming
LAGLaga (6)DEj 8+voorwedstrijd 1za 08:40[3]
Femke van der Laan
LAGLaga 2LHG 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[4]
Marnix Meersman
LAGLaga 1LHG 1xvoorwedstrijd 3za 09:05[4]
Lukas Pragt
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:20[3]
Camiel Schreuder
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:35[3]
Giulia Rolloos
LAGLagaLDDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:45[5]
Silke Tas
LAGLaga/NereusDE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[2]
Yumiko Van Diest
LAGLaga/AegirDE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[3]
Ilse Kolkman
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:50[2]
Annelinde van Bergen
LAGLaga 2LDG 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[5]
Annabel Oggel
LAGLaga 1LDG 1xvoorwedstrijd 4za 11:10[5]
Pauline Verkaik
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:15[6]
Amber Raadschilders
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:20[3]
Sophie Busch
LAGLagaHG 2-voorwedstrijd 1za 11:25[5]
Edwin van der Maarel
NERNereus/LagaHE 4-voorwedstrijd 2za 12:25[2]
Mick Makker
LAGLagaHE 4-voorwedstrijd 2za 12:25[4]
Menno Bezema
LAGLaga *HDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[5]
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-voorwedstrijd 1za 13:45[4]
Mela Sagasser
LAGLaga (2)HEj 8+voorwedstrijd 3za 14:20[4]
Paolo Pantano
LAGLaga 4HG 1xvoorwedstrijd 1za 14:30[1]
Daan van Haasteren
LAGLaga 2HG 1xvoorwedstrijd 1za 14:30[4]
Jochem van der Ham
LAGLaga 3HG 1xvoorwedstrijd 2za 14:35[1]
Wytze de Vries
LAGLaga (4)LHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:50[1]
Willem Ooink
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 2za 15:00[4]
Rosalie Rietjens
LAGLaga 2LHG 2-A-finaleza 15:05[3]
Mark Hofwegen
LAGLaga 1LHG 2-A-finaleza 15:05[5]
Philip den Bremer
LAGLaga (2)DEj 4+A-finaleza 16:05[2]
Paula Hamming
LAGLaga (6)DEj 8+A-finaleza 16:10[5]
Femke van der Laan
LAGLaga/SkadiLDDev 2xA-finaleza 16:45[6]
Giulia Rolloos
LAGLaga/AegirDE 2xA-finaleza 17:00[6]
Ilse Kolkman
LAGLagaDDev 2xA-finaleza 17:10[4]
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDEj 4*A-finaleza 17:20[6]
Sophie Busch
LAGLagaHG 2-A-finaleza 17:25[3]
Edwin van der Maarel
NERNereus/LagaHE 4-A-finaleza 17:50[3]
Mick Makker
LAGLaga *HDev 4-A-finaleza 17:55[6]
Koen de Koningh
LAGLagaDG 2-A-finaleza 18:00[2]
Mela Sagasser
LAGLaga (2)HEj 8+A-finaleza 18:10[2]
Paolo Pantano
LAGLaga (4)LHEj 8+A-finaleza 18:20[5]
Willem Ooink
LAGLagaDDev 4-A-finaleza 18:25[2]
Rosalie Rietjens

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAG39Laga 1HB 1xtime-trialzo 08:15
Jochem van der Ham
LAG45Laga 2HB 1xtime-trialzo 08:15
Wytze de Vries
LAG47Laga 3HB 1xtime-trialzo 08:15
Daan van Haasteren
LAG72Laga 2LHB 1xtime-trialzo 08:33
Diederik Adema
LAG73Laga 1LHB 1xtime-trialzo 08:33
Marnix Meersman
LAG126Laga 2LDE 1xtime-trialzo 09:04
Silke Tas
LAG135Laga 1LDE 1xtime-trialzo 09:04
Zola Zwerver
LAG167LagaDB 1xtime-trialzo 09:18
Jolie Tops
LAG209Laga/SkadiLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Giulia Rolloos
LAG230LagaDG 2xtime-trialzo 10:17
Annelinde van Bergen
LAG285Laga/ProteusHB 4+time-trialzo 10:39
Haig Eyskens
LAG309Laga/Njord/ThêtaLHB 8+time-trialzo 10:56
Willem Ooink
LAG317LagaLDB 4*time-trialzo 11:03
Sophie Busch
LAG328Laga 2HE 8+time-trialzo 11:14
Paolo Pantano
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trialzo 11:14
Theis Hagemeister
LAG333Laga 1HE 8+time-trialzo 11:14
Sietse de Vilder
LAG362LagaLDE 4xtime-trialzo 11:29
Silke Tas
LAG381LagaDB 8+time-trialzo 11:35
Femke van der Laan
LAGLagaHG 4+A-finalezo 13:00[2]
Jelle Ammerlaan
LAGLaga 2HB 1xB-finalezo 13:05[4]
Wytze de Vries
LAGLaga 3HB 1xA-finalezo 13:10[5]
Daan van Haasteren
LAGLaga 1HB 1xA-finalezo 13:10[6]
Jochem van der Ham
LAGLagaLHE 1xA-finalezo 13:25[2]
Philip den Bremer
LAGLaga 1LHB 1xB-finalezo 13:30[1]
Marnix Meersman
LAGLaga 2LHB 1xA-finalezo 13:35[1]
Diederik Adema
LAGLaga 1LDE 1xB-finalezo 13:55[2]
Zola Zwerver
LAGLagaDG 4-A-finalezo 14:20[2]
Rosalie Rietjens
LAGLagaHE 2-A-finalezo 14:35[3]
Casper Mulder
LAGLagaDG 4+A-finalezo 14:50[2]
Paula Hamming
LAGLaga/SkadiLDGb 2xA-finalezo 15:00[3]
Giulia Rolloos
LAGLagaDE 2-A-finalezo 15:45[2]
Dieuwertje den Besten
LAGLagaDG 2xA-finalezo 15:50[4]
Annelinde van Bergen
LAGLaga/ProteusHB 4+B-finalezo 16:20[3]
Haig Eyskens
LAGLagaLDB 4*A-finalezo 16:40[6]
Sophie Busch
LAGLaga 1HE 8+B-finalezo 16:45[1]
Sietse de Vilder
LAGLaga 2HE 8+B-finalezo 16:45[5]
Paolo Pantano
GYAGyas-combiHE 8+A-finalezo 16:50[1]
Theis Hagemeister
LAGLagaLHB 2xA-finalezo 17:00[2]
Camiel Schreuder
LAGLagaLDE 4xA-finalezo 17:10[2]
Silke Tas
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusDE 4xA-finalezo 17:40[3]
Bente Paulis
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIDE 4xA-finalezo 17:40[4]
Mette Beugelsdijk
LAGLagaDE 8+A-finalezo 17:45[2]
Rosalie Rietjens
NERNereus-combiDE 8+A-finalezo 17:45[4]
Anne-Eva Petersen
LAGLagaDB 8+A-finalezo 17:55[2]
Femke van der Laan
LAGLaga *HE 4xA-finalezo 18:10[4]
Tim Winkel
NERNereus-combiDE 8+heatzo 18:15[2]
Anne-Eva Petersen