zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusHEj 4+voorwedstrijd 2[3]06:49,911e
Nando Slijkerman
NERNereus (3)DEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:39,621e
Kelly Hazejager
NERNereusLHG 1xvoorwedstrijd 2[5]07:42,625e
Nando Schröder
NERNereusLDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:39,701e
ilse Feenstra
SKOSkøll/NereusDE 2xvoorwedstrijd 1[4]07:05,951e
Bente Paulis
LAGLaga/NereusDE 2xvoorwedstrijd 2[2]07:15,644e
Yumiko Van Diest
NERNereusLDEj 4*voorwedstrijd 1[1]07:36,523e
Bess van den Brink
NERNereus/LagaHE 4-voorwedstrijd 2[2]06:01,071e
Mick Makker
NERNereusHE 4-voorwedstrijd 2[5]06:13,023e
Niels Euser
NERNereusLHDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:24,792e
Thomas Start
NERNereus (1)HEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:02,351e
Lars Kreiter
NERNereusHG 1xvoorwedstrijd 3[6]08:02,906e
Arthur Molenaar
NERNereus (1)LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:06,621e
Victor van Meer
NERNereusDDev 4-voorwedstrijd 2[1]07:02,013e
Marjolein Scholtens
NERNereusHEj 4+A-finale[4]06:43,131e
Nando Slijkerman
NERNereus/OkeanosDE 4-A-finale[4]06:40,971e
Miriam Visser
NERNereusDE 4-A-finale[5]07:02,963e
Maartje Ziegler
NERNereus (3)DEj 8+A-finale[4]06:37,552e
Kelly Hazejager
NERNereusLDDev 2xA-finale[4]07:40,054e
ilse Feenstra
SKOSkøll/NereusDE 2xA-finale[4]07:02,681e
Bente Paulis
NERNereusLDEj 4*A-finale[1]07:36,544e
Bess van den Brink
NERNereusHE 4-A-finale[1]06:15,265e
Niels Euser
NERNereus/LagaHE 4-A-finale[3]05:59,741e
Mick Makker
NERNereusLHDev 4-A-finale[1]06:22,963e
Thomas Start
NERNereus (1)HEj 8+A-finale[4]05:49,371e
Lars Kreiter
NERNereus (1)LHEj 8+A-finale[4]06:05,651e
Victor van Meer
NERNereusDDev 4-A-finale[6]06:57,484e
Marjolein Scholtens

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NER37NereusHB 1xtime-trial07:07,5211e
Arthur Molenaar
NER78NereusLHB 1xtime-trial06:50,105e
Nando Schröder
NER144NereusLHGb 4-time-trialdid not start
Victor van Meer
NER177NereusHG 2xtime-trial06:10,347e
Raymond Huisman
NER284NereusHB 4+time-trial06:08,022e
Nando Slijkerman
NER322NereusLDB 4*time-trial06:57,575e
Bess van den Brink
NER327Nereus 2HE 8+time-trial05:15,4710e
Lars Kreiter
NER330Nereus 1HE 8+time-trial04:59,352e
Koen van den Herik
NER361Nereus/TritonLDE 4xtime-trial06:18,796e
ilse Feenstra
NERNereusHG 4+A-finale[3]06:35,141e
Niels Euser
NERNereusHB 1xB-finale[6]08:12,165e
Arthur Molenaar
NERNereusLHB 1xA-finale[6]07:47,726e
Nando Schröder
NERNereusLHG 4-A-finale[3]06:34,104e
Thomas Start
NERNereusHB 4+A-finale[2]06:46,191e
Nando Slijkerman
NERNereusLDB 4*A-finale[5]07:48,344e
Bess van den Brink
NERNereus 2HE 8+B-finale[4]05:55,242e
Lars Kreiter
NERNereus 1HE 8+A-finale[2]05:39,522e
Koen van den Herik
NERNereus/SkøllLHE 8+A-finale[3]05:57,162e
Rutger Overstegen
NERNereus/TritonLDE 4xA-finale[6]07:08,505e
ilse Feenstra
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusDE 4xA-finale[3]06:34,481e
Bente Paulis
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIDE 4xA-finale[4]06:45,213e
Mette Beugelsdijk
NERNereus-combiDE 8+A-finale[4]excluded
Anne-Eva Petersen
NERNereus/TritonDE 8+A-finale[6]06:34,623e
Marjolein Scholtens
NERNereus-combiDE 8+heat[2]06:13,87
Anne-Eva Petersen