zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:06,185e
Jasper Schaap
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:12,424e
Alexander Kemmink
GYAGyas/AegirDEj 4+voorwedstrijd 2[6]08:08,464e
Odette Helsloot
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:40,271e
Rosanne Fischer
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 2[4]06:46,922e
Joris Kluvers
GYAGyasLDB 2xvoorwedstrijd 1[5]08:11,922e
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:47,524e
Fleur van Dijk
GYAGyas/TritonDE 2xvoorwedstrijd 1[5]07:09,172e
Femke van de Vliet
GYAGyasDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:32,713e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:20,151e
Jelco Hamstra
GYAGyas (4)HEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:02,213e
Jan Heersmink
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:09,703e
Stijn Meijssen
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:19,784e
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:04,984e
Marij Compagner
GYAGyasDEj 8+A-finale[3]06:43,954e
Rosanne Fischer
GYAGyasLHDev 2xA-finale[5]06:48,553e
Joris Kluvers
GYAGyasLDB 2xA-finale[5]08:11,646e
Marieke Schuitemaker
GYAGyas/TritonDE 2xA-finale[2]07:16,956e
Femke van de Vliet
GYAGyasDDev 2xA-finale[6]07:27,794e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHDev 4-A-finale[4]06:23,214e
Jelco Hamstra
GYAGyasLHEj 8+A-finale[1]06:07,272e
Stijn Meijssen

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA185GyasLHG 2xtime-trial06:11,487e
Joris Kluvers
GYA202GyasLDGb 2xtime-trial06:59,044e
Fleur van Dijk
GYA233GyasDG 2xtime-trial06:50,006e
Xanthe Jeremiasse
GYA293GyasHB 4+time-trial06:29,5313e
Jasper Hoiting
GYA311GyasLHB 8+time-trial05:30,163e
Stijn Meijssen
GYA325Gyas 1HE 8+time-trial05:15,119e
Jan Heersmink
GYA329Gyas 2HE 8+time-trial05:10,085e
Teun Oonk
GYA331Gyas-combiHE 8+time-trial04:58,721e
Theis Hagemeister
GYA376GyasDB 8+time-trial06:00,073e
Rosanne Fischer
VID384Vidar/GyasDB 8+time-trial06:17,1210e
Céline van der Hall
GYAGyasHE 1xA-finale[3]07:00,002e
Luuk Adema
GYAGyasLHE 1xA-finale[3]07:10,271e
Damion Eigenberg
GYAGyasLHG 4-A-finale[2]06:25,491e
Jelco Hamstra
GYAGyas 1DGb 4-A-finale[4]07:08,521e
Marij Compagner
GYAGyas 2DGb 4-A-finale[5]07:32,994e
Leonie van Zuiden
GYAGyasLDGb 2xA-finale[5]did not finish
Fleur van Dijk
GYAGyasDG 2xA-finale[6]07:34,284e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasHB 2xA-finale[2]06:53,412e
Jasper Schaap
GYAGyasLHB 8+A-finale[3]06:09,152e
Stijn Meijssen
GYAGyas 1HE 8+B-finale[3]05:58,243e
Jan Heersmink
GYAGyas-combiHE 8+A-finale[1]05:35,051e
Theis Hagemeister
GYAGyas 2HE 8+A-finale[5]05:52,354e
Teun Oonk
GYAGyas/Njord/VidarLHE 8+A-finale[6]06:01,563e
Jelco Hamstra
VIDVidar/GyasDB 8+B-finale[4]07:04,354e
Céline van der Hall
GYAGyasDB 8+A-finale[3]06:43,591e
Rosanne Fischer