@ ARB Bosbaanwedstrijden
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
1 juni 2019
nr.
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
SKO
Skøll
DEj 8+
voorwedstrijd 2
[6]
06:57,09
4e
Kris van Velzen
SKO
Edgar Bohte
LHG 1x
voorwedstrijd 3
[2]
07:47,91
5e
Skøll
SKO
Skøll/Amstel
LHDev 2x
voorwedstrijd 1
[3]
06:49,93
3e
Gijs Andringa
ORC
Orca
LHDev 2x
voorwedstrijd 3
[5]
06:46,55
2e
Pelle Laken
PRO
Proteus/Skøll
LDDev 2x
voorwedstrijd 2
[5]
07:43,90
2e
Lisa Keurentjes
ORC
Orca *
LDDev 2x
voorwedstrijd 3
[2]
07:27,74
1e
Jonna Mourik
SKO
Skøll
LDDev 2x
voorwedstrijd 3
[4]
07:32,43
2e
Anna Vos
SKO
Skøll 2
DE 2x
voorwedstrijd 1
[2]
07:19,68
3e
Sanne Bruggink
SKO
Skøll/Nereus
DE 2x
voorwedstrijd 1
[4]
07:05,95
1e
Bente Paulis
ORC
Orca/Euros
DE 2x
voorwedstrijd 2
[5]
07:10,62
1e
Minke Holleboom
SKO
Skøll 1
DE 2x
voorwedstrijd 2
[6]
07:38,78
5e
Ashley Rijst
SKO
Zaida Rivai
DG 1x
voorwedstrijd 1
[2]
08:53,51
4e
Skøll
ORC
Orca 1
DDev 2x
voorwedstrijd 2
[3]
07:31,38
2e
Wia Ruiter
SKO
Skøll
DDev 2x
voorwedstrijd 2
[4]
08:06,57
6e
Annemieke Efdee
SKO
Skøll 2
HDev 4-
voorwedstrijd 2
[2]
06:44,67
5e
David Bordewijk
SKO
Skøll/Okeanos
HDev 4-
voorwedstrijd 2
[4]
06:27,81
4e
Michiel Moerman
SKO
Skøll/Amstel
HDev 4-
voorwedstrijd 3
[3]
06:21,98
2e
Abel Westland
SKO
Skøll
DG 2-
voorwedstrijd 2
[2]
07:51,61
1e
Luka van der Zwan
SKO
Skøll/Willem III
LHDev 4-
voorwedstrijd 3
[2]
06:26,34
3e
Cas Simons
SKO
Skøll
HEj 8+
voorwedstrijd 2
[3]
06:06,82
4e
Tim Koks
SKO
Justin Ringeling
HG 1x
voorwedstrijd 1
[2]
07:55,72
6e
Skøll 2
SKO
Michiel Moerman
HG 1x
voorwedstrijd 3
[5]
07:34,29
1e
Skøll 1
SKO
Skøll
LHEj 8+
voorwedstrijd 1
[6]
06:14,73
3e
Tim Vonsée
SKO
Skøll
DDev 4-
voorwedstrijd 1
[5]
07:17,31
2e
Emma Jacobs
ORC
Orca/Skøll
HE 2x
A-finale
[2]
06:29,38
3e
Daan Klomp
THE
Thêta/Skøll
HE 2x
A-finale
[4]
06:22,47
1e
Lennart van Lierop
ORC
Orca
LHDev 2x
A-finale
[6]
06:51,71
5e
Pelle Laken
SKO
Skøll
LDDev 2x
A-finale
[1]
07:28,04
2e
Anna Vos
PRO
Proteus/Skøll
LDDev 2x
A-finale
[2]
07:53,11
6e
Lisa Keurentjes
ORC
Orca *
LDDev 2x
A-finale
[3]
07:30,14
3e
Jonna Mourik
SKO
Skøll 2
DE 2x
A-finale
[1]
07:12,46
4e
Sanne Bruggink
ORC
Orca/Euros
DE 2x
A-finale
[3]
07:09,40
2e
Minke Holleboom
SKO
Skøll/Nereus
DE 2x
A-finale
[4]
07:02,68
1e
Bente Paulis
ORC
Orca 1
DDev 2x
A-finale
[2]
07:27,14
3e
Wia Ruiter
SKO
Skøll/Amstel
HDev 4-
A-finale
[2]
06:30,48
6e
Abel Westland
SKO
Skøll
DG 2-
A-finale
[4]
07:54,62
3e
Luka van der Zwan
SKO
Michiel Moerman
HG 1x
A-finale
[3]
07:32,63
5e
Skøll 1
SKO
Skøll
LHEj 8+
A-finale
[6]
06:17,67
5e
Tim Vonsée
SKO
Skøll
DDev 4-
A-finale
[5]
07:28,73
6e
Emma Jacobs
zondag
2 juni 2019
nr.
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
SKO
18
Skøll/Amstel
HGb 4-
time-trial
05:45,06
5e
Abel Westland
SKO
19
Skøll 1
HGb 4-
time-trial
06:20,96
13e
Tim Vonsée
SKO
20
Skøll 3
HGb 4-
time-trial
05:55,28
10e
David Bordewijk
SKO
81
Edgar Bohte
LHB 1x
time-trial
06:58,48
13e
Skøll 1
SKO
83
Jochem Zonneveld
LHB 1x
time-trial
07:13,38
17e
Skøll 2
ORC
84
Kai Mos
LHB 1x
time-trial
06:49,53
4e
Orca
ORC
88
Margriet Lantink
DE 1x
time-trial
07:06,31
1e
Orca
ORC
136
Tosca Kettler
LDE 1x
time-trial
07:16,98
2e
Orca *
SKO
145
Skøll
LHGb 4-
time-trial
06:07,51
9e
Jur Dusseldorp
SKO
162
Zaida Rivai
DB 1x
time-trial
07:54,63
9e
Skøll
ORC
227
Orca
DG 2x
time-trial
06:42,31
3e
Wia Ruiter
SKO
301
Skøll
HB 8+
time-trial
05:27,40
7e
Tim Koks
SKO
320
Skøll
LDB 4*
time-trial
06:43,28
1e
Maxime Prenger
GYA
331
Gyas-combi
HE 8+
time-trial
04:58,72
1e
Theis Hagemeister
SKO
355
Skøll
DB 2x
time-trial
07:04,37
6e
Annemieke Efdee
SKO
360
Skøll/Proteus
LDE 4x
time-trial
06:15,00
3e
Anna Vos
ORC
363
Orca *
LDE 4x
time-trial
06:16,86
5e
Jonna Mourik
SKO
383
Skøll
DB 8+
time-trial
06:17,93
11e
Kris van Velzen
SKO
Michiel Moerman
HE 1x
A-finale
[1]
07:35,80
5e
Skøll 5
SKO
Obbe Tibben
HE 1x
A-finale
[2]
07:19,98
3e
Skøll 2
SKO
Guillaume Krommenhoek
HE 1x
A-finale
[5]
06:55,73
1e
Skøll 1
SKO
Skøll 3
HGb 4-
B-finale
[2]
06:38,70
4e
David Bordewijk
SKO
Skøll/Amstel
HGb 4-
A-finale
[6]
06:28,90
4e
Abel Westland
SKO
Gijs Andringa
LHE 1x
A-finale
[1]
07:36,97
5e
Skøll
ORC
Vincent Goris
LHE 1x
A-finale
[6]
07:18,58
2e
Orca 2
ORC
Kai Mos
LHB 1x
A-finale
[2]
07:40,35
4e
Orca
ORC
Margriet Lantink
DE 1x
A-finale
[3]
08:16,67
3e
Orca
ORC
Tosca Kettler
LDE 1x
A-finale
[4]
08:12,31
2e
Orca *
SKO
Skøll/Willem III
LHG 4-
A-finale
[4]
06:30,46
3e
Cas Simons
SKO
Skøll
DGb 4-
A-finale
[2]
07:26,39
2e
Emma Jacobs
SKO
Skøll
HE 2-
A-finale
[5]
07:17,21
5e
Keke Groenhart
SKO
Skøll
DE 2-
A-finale
[3]
08:12,55
4e
Luka van der Zwan
ORC
Orca
DG 2x
A-finale
[3]
07:39,93
5e
Wia Ruiter
SKO
Skøll
LDB 4*
A-finale
[1]
07:27,87
2e
Maxime Prenger
GYA
Gyas-combi
HE 8+
A-finale
[1]
05:35,05
1e
Theis Hagemeister
NER
Nereus/Skøll
LHE 8+
A-finale
[3]
05:57,16
2e
Rutger Overstegen
ORC
Orca
LHB 2x
A-finale
[5]
06:59,18
3e
Pelle Laken
SKO
Skøll
DB 2x
A-finale
[6]
08:08,16
6e
Annemieke Efdee
SKO
Skøll/Proteus
LDE 4x
A-finale
[3]
07:04,35
3e
Anna Vos
ORC
Orca *
LDE 4x
A-finale
[5]
07:01,53
2e
Jonna Mourik
AEG
Aegir/Skøll/Laga/Nereus
DE 4x
A-finale
[3]
06:34,48
1e
Bente Paulis
SKO
Skøll
DE 4x
A-finale
[5]
06:40,68
2e
Sanne Bruggink
SKO
Skøll
DB 8+
B-finale
[5]
07:04,65
5e
Kris van Velzen
ORC
Orca/Skøll/Thêta
HE 4x
A-finale
[5]
05:51,74
1e
Lennart van Lierop
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!