zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:44,922e
Douwe Rietveld
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:55,034e
Hinke Oostveen
ORCOrcaLHDev 2xvoorwedstrijd 3[5]06:46,552e
Pelle Laken
ORCOrcaLDB 2xvoorwedstrijd 2[3]08:10,543e
Anouk van Haare
ORCOrca/BeatrixLDB 2xvoorwedstrijd 2[5]07:58,401e
Isabel TimmerMs
ORCOrca *LDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:27,741e
Jonna Mourik
ORCOrca/EurosDE 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,621e
Minke Holleboom
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:31,382e
Wia Ruiter
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:43,554e
Ariana Tanja
ORCOrcaLDG 1xvoorwedstrijd 4[6]08:30,974e
Joan Lintmeijer
ORCOrcaHG 2-voorwedstrijd 2[4]07:09,823e
Maarten Mein
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:44,345e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 3[1]06:27,423e
Cas Klingenberg
ORCOrcaDG 2-voorwedstrijd 2[4]08:17,103e
Myrna Brandt
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:19,565e
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:16,754e
Lex Zwakenberg
ORCOrca/SkøllHE 2xA-finale[2]06:29,383e
Daan Klomp
ORCOrcaHDev 2xA-finale[1]06:38,724e
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHDev 2xA-finale[6]06:51,715e
Pelle Laken
ORCOrcaLDB 2xA-finale[1]08:10,845e
Anouk van Haare
ORCOrca/BeatrixLDB 2xA-finale[3]07:55,712e
Isabel TimmerMs
ORCOrca *LDDev 2xA-finale[3]07:30,143e
Jonna Mourik
ORCOrca/EurosDE 2xA-finale[3]07:09,402e
Minke Holleboom
ORCOrca 1DDev 2xA-finale[2]07:27,143e
Wia Ruiter
ORCOrcaHG 2-A-finale[6]06:57,082e
Maarten Mein
ORCOrca/ProteusLDE 2xA-finale[4]07:20,971e
Anouk van Leeuwen
ORCOrcaDG 2-A-finale[6]08:17,366e
Myrna Brandt

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORC14OrcaHGb 4-time-trial05:50,447e
Michiel Swaving Dijkstra
ORC36Orca 2HB 1xtime-trial06:41,042e
Douwe Rietveld
ORC38Orca 1HB 1xtime-trial06:44,163e
Jeppe Rietveld
ORC84OrcaLHB 1xtime-trial06:49,534e
Kai Mos
ORC88OrcaDE 1xtime-trial07:06,311e
Margriet Lantink
ORC136Orca *LDE 1xtime-trial07:16,982e
Tosca Kettler
ORC205OrcaLDGb 2xtime-trial07:21,839e
Anouk van Haare
ORC227OrcaDG 2xtime-trial06:42,313e
Wia Ruiter
TRI292Triton/Vidar/OrcaHB 4+time-trial06:32,4315e
Hein Schreuder
ORC300Orca/TritonHB 8+time-trial05:34,2110e
Pim Mattijssen
ORC314OrcaLHB 8+time-trial05:29,581e
Lex Zwakenberg
ORC335OrcaHE 8+time-trial05:15,108e
Cas Klingenberg
ORC354OrcaDB 2xtime-trial06:55,352e
Ariana Tanja
ORC363Orca *LDE 4xtime-trial06:16,865e
Jonna Mourik
ORC377OrcaDB 8+time-trial06:09,567e
Hinke Oostveen
ORCOrcaHGb 4-B-finale[4]06:41,755e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca 1HB 1xA-finale[2]07:46,564e
Jeppe Rietveld
ORCOrca 2HB 1xA-finale[4]07:33,073e
Douwe Rietveld
ORCOrcaHG 4-A-finale[4]06:39,353e
Cas Klingenberg
ORCOrca 2LHE 1xA-finale[6]07:18,582e
Vincent Goris
ORCOrcaLHB 1xA-finale[2]07:40,354e
Kai Mos
ORCOrcaDE 1xA-finale[3]08:16,673e
Margriet Lantink
ORCOrca *LDE 1xA-finale[4]08:12,312e
Tosca Kettler
ORCOrcaHE 2-A-finale[2]07:22,396e
Maarten Mein
TRITriton/OrcaDG 4+A-finale[4]07:31,941e
Eline van Marle
ORCOrcaDG 2xA-finale[3]07:39,935e
Wia Ruiter
ORCOrcaLHB 8+A-finale[1]06:08,861e
Lex Zwakenberg
ORCOrcaHE 8+B-finale[2]06:01,345e
Cas Klingenberg
OKEOkeanos-combiLHE 8+A-finale[5]05:56,601e
Thomas van Tussenbroek
ORCOrcaLHB 2xA-finale[5]06:59,183e
Pelle Laken
ORCOrcaDB 2xA-finale[2]07:48,532e
Ariana Tanja
ORCOrca *LDE 4xA-finale[5]07:01,532e
Jonna Mourik
ORCOrcaDB 8+B-finale[1]06:53,191e
Hinke Oostveen
ORCOrca/Skøll/ThêtaHE 4xA-finale[5]05:51,741e
Lennart van Lierop